tıkanıklık var 731 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Şişli tıkanıklık açma tıkanıklık açma servisi, tıkalı olan gider borusunu robotla tesisata zarar vermeden açar. Şişli ve çevresi tıkanıklık açma, lavabo gideri açma servisi zemin altı atık su boru tıkanıklığını robotla açıp kamera ile görüntüler. Şişli tıkalı tuvalet açma veya  Şişli tıkalı tuvalet açma klozet tuvalet gideri açma işi kimyasal açıcılar ile açma denemesinde her zaman başarılı olunamayabilir.

Tesisatta arızaların oluşması kaçınılmaz bir durum olup, bu arızaların çözümü noktasında gerekli elektronik cihazları tesisatçı bulundurursa çözüm çok kolay ve zahmetsiz olacaktır. Tıkanıklık örnek verilecek olursa, ,zemin altında boruda tıkanıklık oluşması demek kırma dökmenin olması demektir. Oysa kamera ile veya tıkanıklık açma makinesi ile müdahil olunsa bu istenmeyen tablolar ortaya çıkmayacaktır. Şişli tıkanıklık açma servisi bahse konu tıkanıklığı kırmadan tıkanıklık açma cihazı ile açmaktadır.     

Boru tıkanıklıklarının açılmasında kamera kullanılması, etrafın kirletmeden işlem yapılmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda eski yöntemlere göre daha kısa sürede tıkanıklık açılmaktadır. Boru tıkanıklığı açma hiç bu kadar kolay olmamıştır. Tıkanıklık kalıcı olarak çözülmekte, uzun süre tesisatta bu sorunun yaşanması engellemektedir. Pimaş boru gider açma servisi ile tıkanıklığa neden olan yabancı cisimler tespit edilip tıkanıklık açma robotu ile açılmaktadır.

Şişli Tıkanıklık Açma | Uzmanlar Tesisat

Şişli Tıkanıklık Açma | Uzmanlar Tesisat

Şişli tıkanıklık açma Şişli gider açma

Şişli tıkanıklık açma servisi tarafından tıkanıklık tespitinden sonra kanal açma makinesiyle açılan boru basınçlı sularla temizlenerek sizlerin kullanımına sunulur. Ayrıca bu işlem sizler için hesaplı bir uygulama olacaktır. Evinizde tadilat gibi işlemlere girmeden, sadece tıkanıklık sorununuz çözülecektir. Yaşamınızda bu kolaylıklardan yararlanmanız, tıkanıklık sorununun robotla kırmadan açıldığını bilmeniz ile mümkündür. Bu bilgiye sahipseniz bir telefon kadar yakın olan Şişli tıkanıklık açma servisi ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Tuvalet tıkalı ise bunun belirtileri önceden bir şekilde sinyal niteliğinde kendini göstermiş olup bu belirtileri dikkate aldığımızda tıkanıklık tam anlamıyla oluşmadan önlemiş oluruz. Sorun büyümeden önlem alınmış olması, sizleri bekleyen daha büyük sorunlardan kurtarmış olacak yeni masraflardan da kurtaracaktır. Tıkanıklıklar taşıyıcı hattın, boruların tıkanması ile giderlerin tıkanması sonucu ortaya çıkmaktadır.

Boru tıkanıklıkları genel anlamda zamanla oluşan bir durum olup; klozete sorumsuzca  atılan polyester içerikli tuvalet kağıtları, sert plastik cisimler, gazete, dergi vb. yabancı cisimler sebep olmaktadır. Tıkanıklığın en büyük nedeni olan saymış olduğumuz yabancı cisimler boruya takılı kalıp zamanla diğer gelen atıkların burada bir tampon bölge oluşturmak sureti ile tıkanıklığa sebep olur.

Bu şekilde oluşan tıkanıklıkları teknolojik elektronik cihazlarla görüntüleyip, pimaş açma ekiplerimizle tespit ediyoruz. Sonraki aşamada tıkanıklığa sebep olan tampon bölgeye tıkanıklık açma robotumuzun ucunda bulunan üniteyi salarak tıkanıklığa neden olan cisim sorunlu bölgeden çıkarılmaktadır. Eğer robotumuzun ucundaki ünite ile çekip çıkartılamaz ise kırma ünitemiz ile tampon bölgeyi parçalara ayırarak tıkanıklığı pimaşlara zarar vermeden açıyoruz.

Tuvalet tıkanıklıkları bazı durumlarda pimaşların aşınması ile yüzeylere yabancı cisimler daha rahat tutunmakta ve tıkanıklık oluşumu da hızlanmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı olsun diğer tıkanıklıklar olsun  giderilmediği takdirde su kaçaklarına neden olabilir. Tuvalet tıkanıklıklarında erken önlem sizleri fazla maliyetten kurtaracaktır.

Şişli tıkanıklık açma servisi ile yukarıda bahsi geçen bütün tıkanıklık çeşitlerini kırmadan robotla açmaktadır. Gerekli görülen yerlerde tıkanıklık kimyasal yardımı ile de açılmaktadır.

Benzer Gönderiler: