tıkanıklık var 779 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Pimaş tıkanıklığı aç işi kırmadan robotla yapılmalıdır. Tıkanan gider tıkanıklığı açma işi olsun evde doğal lavabo açma işi olsun pimaş boruda tıkanıklık açıldığı zaman rahat bir nefes alırsınız. Evde de pimaş boru açma ilacı ile yani tıkalı pimaş açma kimyasalı ile çözüm aranabilir.

Pimaş tıkanıklığı zamana ve kullanıma bağlı olarak  zamanla atıklar, sabun kalıntıları, saç telleri gibi etenler pimaş boru tıkanmasına neden olabilir. Pimaş tıkanıklığı açma servisimiz deneyimli ustalarıyla kameralı, robotlu hizmet vermektedir. Pimaş borulara zarar vermeden tıkanıklık kolayca açılır. Evinizde hasara yol açmadan hizmet verir, sizleri ek tadilatlarla uğraştırmayız. Pimaş içine gönderilen kameralı cihazla bilgisayar üzerinden tıkanıklığın yerini tespit eder, robot dediğimiz kanal açma makinesi sayesinde tıkanıklığı zahmetsiz şekilde açarız.

Tıkanmış giderlerin olduğu bir tesisat size gereği gibi hizmet edemez. Tıkanmış tuvalet, tıkalı banyo, tıkalı mutfak giderleri yaşam düzeninizde olumsuz tablolar oluşturur. Tıkanıklık oluştuğu andan itibaren ivedi pimaş tıkanıklığı ,tıkalı tuvalet açılmalıdır. Aksi durumda ortalığa pis kokular yayılacak olup bu alanları kullanamazsınız. Ne kadar zorluk çekeceğinizi sizde tahmin edebilirsiniz. Bu nedenle tıkalı giderleriniz için, pimaş tıkanıklığı açma işlemi için robotla tıkanıklığı açabilen  bir tesisatçı çağırmalısınız.

Pimaş tıkanıklığı aç | Uzmanlar Tesisat

Pimaş tıkanıklığı aç | Uzmanlar Tesisat

Pimaş tıkanıklığı aç nasıl yapılır?

Pimaş tıkanıklığı aç servisi, kırmadan tıkanıklık açma hizmeti veren, ustaları bu konuda yeterince deneyimli olan bir tesisatçıyla işbirliği yapmalısınız. Pimaş gider tıkanıklığını açma, için öncelikle nerede tıkanıklık olduğu tespit edilmelidir. Tıkanıklığa neyin sebep olduğu belirlenmelidir. Bu işlemlerden sonra belirlenen tıkalı bölge kanal açma makinesiyle yani robotla kolayca açılır. Tıkalı yerdeki yabancı maddeye göre robotun ucuna bir aparat takılır. Borunun içine sokulan robot bu yabancı maddeyi kırmadan dışarı çıkarır.

Pimaş tıkanıklığının robotla yani kanal açma makinesiyle açılması sayesinde, evinizdeki fayansları kırılmaktan kurtarabilirsiniz. Tuvalet tıkandığında ya da herhangi bir giderde tıkanıklık oluştuğunda evinizde pis su sızıntılarına maruz kalırsınız. Üstelik evinizde pis kokular oluşmaya başlar. Bu nedenle acilen müdahale edilmesi gerekir. Kameralı görüntüleme yapılarak tespit edilen tıkalı bölgenin açılması için, robot kullanan tesisatçılardan destek alırsanız pimaş tıkanıklığı en kolay şekilde herhangi bir yer kırılmadan açılır.

Kırmadan pimaş tıkanıklık açma servisi bu hizmeti sunarken mutlaka robot kullanılmalıdır. Tıkalı pimaşa  kadar ilerletilen robot, buradaki yabancı maddeyi kendine sararak dönme hareketiyle dışarıya çıkarır. Sert maddeleri ise, yerinde parçalayarak kanalizasyona doğru gönderir. Boruda kalan parçacıklar içinde gerekirse kimyasal çözücüler, tazyikli su kullanılıp pimaş tıkanıklığı açılır.

Tıkalı giderlerin açılması günümüzde geliştirilen yeni tekniklerle oldukça kolaylaşmıştır. Robotla tıkalı pimaş açma uygulamasını kullanan firmalar, tıkanıklıklara karşı güvenceniz haline gelmiştir. Kameralı özel görüntüleme cihazlarıyla tesisatta olan tıkalı alanlar kolayca tespit edilmekte, kırmaya gerek kalmamaktadır. Ucunda özel aparatlar bulunan robotla borularda olan yabancı cisimler dışarıya çıkarılmaktadır. Robot kendisine sardığı cismi dönerek dışarıya kolayca çıkarmaktadır. Bu sayede tek noktada belirlenen tıkanıklık, kolay bir şekilde açılmaktadır. Bu nedenle tıkanıklarda kırarak işlem yapan firmalara rağbet etmeyiniz. Teknolojinin sağladığı olanaklardan sizlerde faydalanın.

Pimaş borularda oluşan tıkanıklık problemi hayatınızı kâbusa çevirmesin. Eskiden bu tür tıkanıklıklar olduğunda, sorunu tespit etmek için çok uğraş veriliyordu. Hem zaman kaybı oluyor, hem de etrafta bulunan yerler kırılmak zorunda kalıyordu. Dolayısıyla bütün bu çalışmaların maliyeti oldukça yüksek oluyordu. Günümüzde ise bu sektörde çalışan kurumsal firmalar, pimaş tıkanıklığı aç işlemini çok kolay ve zahmetsiz bir şekilde açmaktadır. Tıkanıklık açma işlemine pimaş tıkanıklığına sebep olan maddenin tespitiyle başlanmaktadır. Bu özel bir kamera sistemi yardımıyla yapılmaktadır.

Atık Su Gider Tıkanıklığı Açma Aşamaları

Tıkanıklığın yeri ve tıkanıklığa sebep olan madde belirlendikten sonra, bu tıkanıklığın açılması işlemine geçilmektedir. Robot adı verilen özel bir kanal açma makinasıyla pimaş borunun ağzından girilmektedir. Tıkanıklığın olduğu bölgeye kadar ilerleyen cihaz, dönme hareketi yaparak, tıkanıklık sebebini kendine sararak dışarıya çıkarmaktadır. Eğer içeride kalan parçalar olduğu tespit edilirse, özel tıkanıklık açma kimyasalı yardımıyla bunlar da giderilmektedir. Bu işlemler sizlere kalıcı çözümler sunar. Bundan sonra tıkanıklığı yeniden yaşamazsınız. Çünkü tıkanıklık giderilmiştir.

Tıkanıklık pompalama, kimyasallar gibi başka yöntemler kullanılarak açılmaya çalışılırsa, bu kesin çözüm sunmaktan uzak kalacaktır. Bu yöntemler tıkanıklığa sebep olan maddeleri daha ileriye götürmekten başka işe yaramayacaktır. O anda açıldığını düşündüğünüz pimaş borunun başka bir bölgesinde, bir süre sonra aynı sorunu yeniden yaşayacaksınız.  Bu nedenle güvenebileceğiniz firmalardan bu konuda destek almalısınız. Pimaş tıkanıklığı aç servisi, pimaş tıkanıklığını tıkanıklık açma cihazı ile kırmadan açmaktadır.

Benzer Gönderiler: