tıkanıklık var 177 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Mutfak tıkandı nasıl açarım? Mutfak lavabo tıkandı su gitmiyor ise tuz ve sirke ile lavabo açmayı deneyin. Tıkanan mutfak lavabosuna ve  tıkanmış lavabolara kimyasal açıcılar dökerek tıkalı gideri açmayı deneyin. Tıkanmış mutfak lavabosu, mutfak lavabo giderine kimyasal açıcı kullandınız açılmadıysa sert cisimlerle müdahale etmeyin. Tıkalı mutfak lavabosu nasıl açılır, mutfak gideri açma için her yol yöntemi denediniz mi?

Kırmadan tıkanıklık açma servis hizmetleri olmasaydı sorunlar büyürdü. Tesisat sorunlarından olan gider tıkanıklığı, herkese çok zor bir dönem yaşatırdı. Çünkü tıkalı giderler kullanılamadığı gibi, pis su sızıntısı yapar, sular geriye gelir, atıklar etrafa taşar. Tuvalet tıkandı, küvet tıkandı, lavabo tıkandı derken tüm yaşam düzeniniz alt üst olur. Bunları ihmal etmeden cihazla mutfak tıkanıklık açan bir tesisatçı çağırmanız gerekir. Bir an evvel mutfak tıkanıklık açılmalı ki hayatın merkezi sayılacak mutfakta işler yoluna girsin.

Mutfak lavabo gideri neden tıkanır? Mutfak tıkandı nasıl açarım?

Mutfak giderinin tıkanmasına neden olabilecek etkenler oldukça fazladır. Sürekli atıkların etkisinde kaldığı için, tıkanıklık mutfak gideri için uzak bir kavram değildir. Özellikle mutfakta yağ birikimi tıkanıklığa zemin hazırlar. Ancak makine ile tıkalı mutfak gideri açan tesisatçımız size her türlü tıkanıklıkta yardımcı olur. Tıkalı mutfak gideri alt kata bile sızıntılara neden olur. Bu oldukça sağlıksız ve sorun yaratacak bir etkidir. Bu yüzden tıkalı mutfak giderini kısa sürede robotlu makinelerle açıyoruz.

Mutfak tıkandı Nasıl Açarım? | Uzmanlar Tesisat

Mutfak tıkandı Nasıl Açarım? | Uzmanlar Tesisat

Makine ile tıkalı mutfak gideri açan tesisatçı çağırarak, evinize zarar gelmeden tuvalet tıkanıklığını açtırın. Kameralı yöntemle, robotla mutfak açma hizmeti alın. Mutfak gider tıkanıklığı açma servisi ile tıkanan mutfak giderlerini kırma dökme olmadan açarız.

Pimaş borunun içindeki tıkalı bölgenin kameralı cihazla tespit edilmesi, tıkanıklık varken zordur. Tıkanıklık olduğunda robot adını verdiğimiz kanal açma makinesiyle  mutfak gider tıkanıklığını açarız. Bu yöntem kullanıldığında evinizde döşeli olan fayansları kırmayız. Sizlerde evinizde tadilata girişmeden hemen giderlerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Makine ile tıkalı lavabo gideri açan tesisatçı

Lavabo giderinin tıkanması beklenmedik bir sorundur. Lavabo tıkanırsa telaş etmenize gerek yok. Çünkü makine ile tıkalı lavabo gideri açan tesisatçı size de yardımcı olacaktır. Daha fazla mağdur olmadan, lavabo tıkanıklığı yüzünden zorluk çekmeyin. Robotlu bu yöntemle lavabo giderini açan tesisatçıyı çağırın. Tıkalı lavabo giderini makineyle kırma dökme olmadan açarız. Etrafı kırmadan çalışan ustalar, tıkanıklığı açarak yeniden lavabo giderini kullanıma hazır eder. Lavabo tıkanıklığı dendiğinde mutfak lavabosu olabilir, banyodaki lavabo olabilir. Hangi lavabo olursa olsun kırmadnan robotlu makineler kullanarak tıkalı giderleri açarız.

Benzer Gönderiler: