tıkanıklık var 105 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Mutfak tıkandı Nasıl Açarım? Mutfak lavabo tıkandı su gitmiyor ise tuz ve sirke ile lavabo açma işi ile kırmadan lavabo tıkanıklığı açma, denenebilir. Tıkanan mutfak lavabosuna ve  tıkanmış lavabolara kimyasal açıcılar dökülerek tıkalı gider açılabilir. Tıkanmış mutfak lavabosu, mutfak lavabo gideri için kimyasal açıcı kullandınız açılmadı ise sert cisimlerle müdahale etmeyin. Tıkalı mutfak lavabosu nasıl açılır, mutfak gideri açma için her yol yöntem denenebilir mi?

Kırmadan tıkanıklık açma servis hizmetleri olmasaydı, tesisat sorunlarından olan gider tıkanıklığı, herkese çok zor bir dönem yaşatırdı. Çünkü tıkalı giderler kullanılamadığı gibi, pis su sızıntısı yapar, sular geriye gelir, atıklar etrafa taşar. Tuvalet tıkandı, küvet tıkandı, lavabo tıkandı derken tüm yaşam düzeniniz alt üst olur. Bunları ihmal etmeden cihazla mutfak tıkanıklık açan bir tesisatçı çağırmanız gerekir. Bir an evvel mutfak tıkanıklık açılmalı ki hayatın merkezi sayılacak mutfakta işler yoluna girsin.

Mutfak lavabo gideri neden tıkanır? Mutfak tıkandı nasıl açarım?

Mutfak giderinin tıkanmasına neden olabilecek etkenler oldukça fazladır. Sürekli atıkların etkisinde kaldığı için, tıkanıklık mutfak gideri için uzak bir kavram değildir. Özellikle mutfakta yağ birikimi tıkanıklığa zemin hazırlar. Ancak makine ile tıkalı mutfak gideri açan tesisatçı size her türlü tıkanıklıkta yardımcı olacaktır. Tıkalı mutfak gideri alt kata bile sızıntılara neden olabilir.

Mutfak tıkandı Nasıl Açarım? | Uzmanlar Tesisat

Mutfak tıkandı Nasıl Açarım? | Uzmanlar Tesisat

Bu oldukça sağlıksız ve sorun yaratacak bir etkidir. Bu yüzden tıkalı mutfak gideri kısa sürede açılmalıdır. Makine ile tıkalı mutfak gideri açan tesisatçı çağırarak, evinize zarar gelmeden tuvalet tıkanıklığını açtırın. Kameralı yöntemle, robotla mutfak açma hizmeti alın. Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma Servisi ile tıkanan mutfak giderleri kırma dökme olmadan açılır.

Pimaş borunun içindeki tıkalı bölgenin kameralı özel bir cihazla tespit edilmesi, tıkanıklık varken zordur. Tıkanıklığın açılmasının ardından robot adını verdiğimiz kanal açma makinesi kullanılarak mutfak gider tıkanıklığı açılmalıdır. Bu yöntem kullanıldığında evinizde döşeli olan fayanslar kırılmaz, herhangi bir yer kazılmadan tıkanıklık açılmış olur. Sizlerde evinizde tadilata girişmeden hemen giderlerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Makine ile tıkalı lavabo gideri açan tesisatçı

Lavabo giderinin tıkanması beklenmedik bir sorundur. Lavabo tıkanırsa telaş etmenize gerek yok. Çünkü makine ile tıkalı lavabo gideri açan tesisatçı size de yardımcı olacaktır. Daha fazla mağdur olmadan, lavabo tıkanıklığı yüzünden zorluk çekmeden bu yöntemle lavabo giderini açan tesisatçıyı çağırın. Tıkalı lavabo gideri makine ile zahmetsizce açılır. Etrafı kırmadan çalışan ustalar, tıkanıklığı açarak yeniden lavabo giderini kullanıma hazırlar. Lavabo tıkanıklığı dendiğinde mutfak lavabosu olabilir, banyodaki lavabo olabilir. Hangi lavabo olursa olsun kırmadnan robotlu makineler kullanıldığında tıkalı giderler açılır.

Benzer Gönderiler: