tıkanıklık var 179 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Mutfak gider tıkanıklığı açma servisi ile  tıkanan mutfak lavabosu temizleme işini makineyle yapıyoruz. Lavabo gider tıkanıklığı açma işinde robotlu makineli tam destek sağlıyoruz. Mutfak gideri yağdan tıkanır ise karbonatla lavabo açma ve pompa ile lavabo gider borusu açmayı deneyin. Tıkalı gider açılmazsa yerine kimyasal açıcı kullanın.

Lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri arasında tıkalı boru açma kimyasalı, tıkalı gider açma aparatı yer alır. Birde tuz ve sirke ile lavabo açmayı deneyebilirsiniz. Hangisinin daha etkili olacağını söyleyin derseniz bence bilinçli iş yaptıktan sonra hepsi de etkili olabilir. Yalnız ben olsam önce kimyasal açıcıyı denerim sonra tıkanıklık teli var ise onu denerim.

Mutfak lavabosu tıkanıklığı açma demek yağ tıkalı boru açma demektir. Bunun için  yüksek hava basınçlı gider açma makinesi kullanırız. Mutfak gider tıkanıklığını açtıktan sonra da mutfak gider borusunu yıkarız.

Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma Mutfak Neden Tıkanır?

  • Mutfak gideri aşırı yağlanmaya dayalı tıkanır.
  • Mutfak giderine yemek artıkları, çay artıkları döküldüğünden tıkanır.
  • Mutfak lavabosunda bulunan sifon tıkanmasına dayalı tıkanır.
  • Mutfak gider borusunun ana hatta bağlandığı yerde bir sıkıntı var ise tıkanıklık olur.
  • Mutfak gider borusunda çökme var ise tıkanıklık oluşur.
  • Mutfakta tıkanıklığı açmak için bilinçsizce kullanılan kimyasallar giderlere zarar verdiğinden tıkanıklık olur.
Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

Mutfak tıkandı diye şikâyet ediyorsanız, muhtemelen lavabodan sular gitmez. Atıklar taşma yapar giderleri kullanamazsınız. Tıkanmış mutfak gideri bir anda yaşamınızı alt üst edebilir, evdeki işleriniz aksamaya başlar. Bulaşıklar yıkanmaz, yemek bile yapılmaz bir tedirginlik yaşarsınız. Hiç beklemeden robotla mutfak tıkandı diye çağırdığınız tesisatçı, robotla mutfak tıkanıklığını açar.

Tesisatçı müşteri memnuniyetine önem veriyorsa, hiç gecikmeden sizin mağduriyetinizi giderir. Eğer tesisatçı cihazla mutfak tıkanıklığı açıyorsa, kırmadan bu hizmeti alabilirsiniz. Bu durumda hiç panik yapmayın, endişelenmeyin. En kısa sürede deneyimli ustalar tıkalı mutfak giderini açarlar.

Mutfak Lavabosu Temizleme Pimaş Yıkama

Robotla kırmadan mutfak giderlerini açtıktan sonra kamera ile görüntüleme yaparız. Tıkanıklığın ana nedeni aşırı yağlanma ise pimaş yıkama yaparız. İstanbul geneli mutfak tıkanıklığı açma servisi tıkanıklığı açar. Kamerayla kirliliği tespit ettiyse lütfen pimaş yıkamayı yaptırın. Kırmadan tıkanıklık açma için bizi arayın. İstanbul Avrupa Ve Anadolu yakasında tıkanıklık açma hizmeti verdiğimiz gibi pimaş yıkama hizmetide veriyoruz.

Pimaş içinde, pimaş yüzeyinde oluşan yumuşak kirli tabaka gidere atılan her şeyi tutmaya başlar. Zamanla bu yapışkan tabaka boru içini daraltır. Bu duruma bağlı sürekli tıkanıklık yaşanacak ve sizi canınızdan bezdirecek bir düzeye gelecektir. Yüksek basınçlı pimaş yıkama makinesi ile pimaş gider borularını yıkatın giderleri uzun ömürlü kullanın.

Benzer Gönderiler: