tıkanıklık var 115 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma servisi ile  tıkanan mutfak lavabosu temizleme ve lavabo gider tıkanıklığı açma işinde robotlu makineli tam destek. Mutfak gideri yağdan tıkanır ise karbonatla lavabo açma ve pompa ile lavabo gider borusu açma yerine kimyasal açıcı kullanmak daha isabetli olacaktır.

Lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri arasında tıkalı boru açma kimyasalı, tıkalı gider açma aparatı ya da tuz ve sirke ile lavabo açma. Hangisinin daha etkili olacağını söyleyin derseniz bence bilinçli iş yaptıktan sonra hepsi de etkili olabilir. Yalnız ben olsam önce kimyasal açıcıyı denerim sonra tıkanıklık teli var ise onu denerim.

Mutfak lavabosu tıkanıklığı açma demek yağ tıkalı boru açma demek olduğu için  yüksek hava basınçlı gider açma makinesi kullanılmalıdır. Mutfak gider tıkanıklığı açıldıktan sonra da mutfak gider borusu yıkanmalıdır.

Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma Mutfak Neden Tıkanır?

  • Mutfak gideri aşırı yağlanmaya dayalı tıkanır.
  • Mutfak giderine yemek artıkları, çay artıkları döküldüğünden tıkanır.
  • Mutfak lavabosunda bulunan sifon tıkanmasına dayalı tıkanır.
  • Mutfak gider borusunun ana hatta bağlandığı yerde bir sıkıntı var ise tıkanıklık olur.
  • Mutfak gider borusunda çökme var ise tıkanıklık oluşur.
  • Mutfakta tıkanıklığı açmak için bilinçsizce kullanılan kimyasallar giderlere zarar verdiğinden tıkanıklık olur.
Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

Mutfak tıkandı diye şikâyet ediyorsanız, muhtemelen lavabodan sular gitmez, atıklar taşma yapar giderleri kullanamazsınız. Tıkanmış mutfak gideri bir anda yaşamınızı alt üst edebilir, evdeki işleriniz aksamaya başlar. Bulaşıklar yıkanmaz, yemek bile yapılmaz bir tedirginlik oluşur. Hiç beklemeden robotla mutfak tıkandı diye çağırdığınız tesisatçı, robotla mutfak tıkanıklığını açar.

Tesisatçı müşteri memnuniyetine önem veriyorsa, hiç gecikmeden sizin mağduriyetinizi gidermelidir. Eğer tesisatçı cihazla mutfak tıkanıklığı açıyorsa, kırmadan bu hizmeti sunmalıdır. Bu durumda hiç panik yapmayın, endişelenmenize bile gerek yok. En kısa sürede deneyimli ustalar tıkalı mutfak giderini açacaklardır.

Mutfak Lavabosu Temizleme Pimaş Yıkama

Robotla kırmadan mutfak giderleri açıldığında kamera ile görüntüleme yapıldığında tıkanıklığın ana nedeni aşırı yağlanma ise pimaş yıkama gereklidir. İstanbul geneli mutfak tıkanıklığı açma servisi tıkanıklığı açıp kamera ile bu tespiti yaptı ise lütfen pimaş yıkamayı yaptırın. Kırmadan tıkanıklık açma için bizi arayın. İstanbul Avrupa Ve Anadolu yakasında tıkanıklık açma hizmeti sunulduğu gibi pimaş yıkama hizmeti de sunulmaktadır.

Pimaş içinde, pimaş yüzeyinde oluşan yumuşak kirli tabaka gidere atılan her şeyi tutmaya başlayacak ve boru içi daralacaktır. Bu duruma bağlı sürekli tıkanıklık yaşanacak ve sizi canınızdan bezdirecek bir düzeye gelecektir. Yüksek basınçlı pimaş yıkama makinesi ile pimaş gider borularını yıkatın giderleri uzun ömürlü kullanın.

Benzer Gönderiler: