tıkanıklık var 723 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Hadımköy tıkanıklık açma pimaş açma servisi ile tıkalı olan pimaş boruları zarar görmeden robotla açılır. Lavabo tıkanıklığı gider açma servisi, mutfak tıkanıklık açma ve tesisat tıkanıklık açma işini borulara zarar vermeden yapar.  Hadımköy pimaş açma tuvalet açma, servisi ile her tülü tıkanıklık açılır.

Tesisat anlamında montaj aşaması önem arz etmekte olup, sağlıklı pimaş giderleri yapılmalıdır ki, tesisat aktif hale getirildiğinde tıkanıklık gibi arızalar oluşmasın. Tesisat tıkanıklığı önü alınamayan, robotla açılmadığı takdirde kırma gereği ortaya çıkan tadilat gerektirici, can sıkıcı bir tesisat problemidir. Tıkanıklığı, robotlu kameralı makineler ile elbette kırma dökme yapmadan robotla açmaktayız. Ancak, öyle durumlar oluyor ki, pimaş gideri betonlaşmış atıklarla dolu olabiliyor. Örneğin dairede yapılan bir boya uygulamasından arta kalan boya, alçı gidere atıldığından giderde taşlanıp tıkanıklığa sebebiyet vermektedir. Pimaşta oluşan tıkanıklıklarda kameralı sistemlerin kullanılması sayesinde bu sorundan kolayca kurtulabilirsiniz.

Hadımköy tıkanıklık açma | Uzmanlar Tesisat

Hadımköy tıkanıklık açma | Uzmanlar Tesisat

Hadımköy tıkanıklık açma

Pimaş tıkanıklığı açmak için öncelikle tıkanıklığın yerinin ve tıkanıklığa neden olan etkenin belirlenmesi gerekir. Profesyonel gider açma servisi robotla  kırmadan tıkanıklığı açtığı için  evinizde hasar meydana gelmez. Sizlerde tadilatla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Ucunda küçük bir kamera bulunan cihaz pimaş borudan içeriye sokulmaktadır. Boruda tıkanıklığa kadar ilerletilerek, görüntüler bilgisayar ortamında izlenir. Bu sayede sizler bile pimaş boruların neden tıkandığını görebilirsiniz. İşte tıkanıklık tespiti bu şekilde kolayca yapılmaktadır. Bundan sonra sadece tıkanıklığa neden olan etkenin borulardan çıkarılması kalıyor. Hadımköy tıkanıklık açma servisinde bulunana teknolojik cihazlarla kırmadan giderilmektedir. Tıkanıklık oluştuğu yere ve kullanım şartlarına göre farklılık gösterir.

Örneğin mutfak lavabo giderinin tıkanması ile banyo giderinin tıkanması oldukça farklı durumlardır. Çünkü tıkanma sebepleri gibi tıkanıklık açma yöntemleri de duruma göre farklılık gösterir. Bu tıkanıklık ta genellikle pimaş dediğimiz gideri kanalizasyona bağlayan gider borularında meydana gelir.

Pimaşlar en uzun gider boruları oldukları için en fazla gider tıkanıklığı da pimaşlarda ve tıkalı pimaş açma işlemi için genellikle gider kırılarak pimaşa ulaşılmaya çalışılır. Özelikle iş yoğunluğunun olduğu yerlerde bu tür bir uygulama önemli ölçüde iş düzeninin aksamasına neden olur.

Örneğin tıkalı pimaş açma işleminin en çok yapıldığı ve uygulandığı yerlerden biri profesyonel mutfaklardır. Bu mutfaklar gün boyu aktif olarak kullanıldığı için zamanla gider içerisinde biriken yağ ve yemek artıkları ile pimaşlar çok daha hızlı ve çabuk tıkanır. Bu durumda tıkalı pimaş açma işleminin kırılarak yapıldığını düşündüğünüz de o işletmenin ne kadar büyük ölçüde etkilendiğini anlayabilirsiniz. Bu durum da en mantıklı ve en düşük maliyetli çözüm, Hadımköy tıkanıklık açma servisinin kırmadan kameralı sistem ile tıkalı pimaş açma uygulamasıdır.

Benzer Gönderiler: