tıkanıklık var 759 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Güngören tıkanıklık açma gider tıkandığında, tıkanmış giderlerin robotlu makinelerle açıldığını bilmeniz önemlidir. Güngören tuvalet açma gider açma servisi, boru tıkanıklığı açma ve pimaş gider borusu açma işinde robotlu kameralı makineler kullanır.

Tıkanıklık korkulacak bir tesisat arızası olup, kırma dökmenin yapılacağı korkusu da çabasıdır. Tadilat gerektirici bu unsur bizleri maddi olarak ta korkutmaktadır. Pimaş gider borusu açma servisinin kullandığı, tıkanıklık açma robotu ve tıkanıklık görüntüleme kamerası ile korkulan olmayacak, kırmadan tıkanıklık açılacaktır. Tıkanıklık mutfakta, banyoda, lavaboda ve tuvalette yaşanabilme ihtimali her zaman vardır. Burada en vahim tıkanıklık klozet tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığıdır.

Güngören tıkanıklık açma

Tıkalı klozet açma işlemleri sırasında enteresan manzaralar ile karşılaşmak mümkün. Örneğin bir tıkalı klozet açma işleminde gideri tıkayanın evin yaramaz çocuğunun oyuncağı olduğunu gördüğümüz de hem çok şaşırmış hem de gülümsemiştik. Giderin hangi sebepten tıkandığını bilmek kadar tıkanıklık oluşmadan önlem almakta çok önemlidir. Klozeti tıkayan en önemli neden ucuz ve kalitesiz suda erimeyen polyester tuvalet kağıtlarıdır. Bunların zamanla gider içinde birikmesi ile giderde oldukça büyük ölçüde tıkanma oluşur ve artık klozetin tıkanması an meselesi haline gelir.

Güngören tıkanıklık açma | Uzmanlar Tesisat

Güngören tıkanıklık açma | Uzmanlar Tesisat

Güngören tıkanıklık açma servisinden yardım almanız halinde tıkanıklık çeşidi ne olursa olsun cihazla kırma olmaksızın tıkalı gider açılmış olacaktır. Bazı evlerin içerisinde yoğun bir gider kokusu hissedersiniz ve ev sahipleri bir türlü bu kokudan kurtulamadıklarından şikayet ederler. Aslında bunun çok çeşitli sebepleri olmasına karşın en sık rastlanan nedeni giderde ki bir tıkanıklık yada klozet tuvalet tesisatındaki bir hatadır.

Özellikle klozet giderlerinde bu kokuya çok daha fazla rastlanır. Çünkü tıkalı bir klozet ile koku kolayca dağılabilir. Bir klozetin tıkandığının ilk sinyalleri suyu yavaş çekmesi ile başlar. Bazen de hiç bir şey olmadan birden klozetiniz tıkanır. Bu durumda ilk aklınıza gelmesi gereken klozet giderine yakın zamanda bir cismin kaçmış olabileceği ihtimali olmalıdır.

Klozet Neden Tıkanır?

Klozet tıkanıklıkları kimsenin istemediği sorunlardan biridir. Ancak klozetin içine atılan tuvalet kâğıtları zamanla tesisatın bir yerinde birikir ve suyun etkisiyle şişince bu durum süreklilik arz edince de  tıkanıklık kaçınılmaz olur. Bazı durumlarda da inşaat sırasında yapılan hataların bedelini ödemek zorunda kalırsınız. Güngören tıkanıklık açma servisi olarak bütün bu bilgilere, sahada ulaştığımızdan, tıkanıklık ile sahada  karşılaştığımızdan somut bilgidir. Bu durumda tıkanıklık açma cihazı ile ilgili gider tıkanıklığı kırmadan açılabilmektedir.

Tesisatı yapan usta kırk beş dereceyle koyacağı dirsekleri buna uygun yapmadıysa, fazla sayıda dirsek kullandıysa, eğimi yetersiz verdiyse atıkların birikmesi kolaylaşacaktır. Bu gibi sorunlarınızda, Güngören tıkanıklık açma servisinden destek almalısınız. Bu tıkanıklıklarda kullanılan robotla, kırmadan tıkalı klozet açma işlemi yapılmaktadır. Cihazda klozet tıkanıklığı giderebilecek, uygun çelik spireller kullanıldığından, tıkanıklık nedeni yerinden kolayca çıkarılmaktadır. Tıkanıklık açma eski tarz uygulamalar ile değil elektronik cihazların kullanıldığı yeni profesyonel uygulamalar ile yapılmaktadır. Tıkanıklık ile ilgili bilgi almak ve servis yazdırmak için, Güngören tıkanıklık açma servisini arayabilirsiniz

Benzer Gönderiler: