tıkanıklık var 195 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Florya tuvalet tıkanıklığı açma, tıkalı boru tuvalet kanal gider açmayı kırmadan robotla yapıyoruz. Yine aynı şekilde kanalizasyon tıkanıklığı açmayıda kırmadan dökmeden açıyoruz. Florya su tesisatçısı hem tesisat arıza tamiri hemde Florya tuvalet açma ve  banyo süzgeç tıkanıklık açmayı yapar. Florya lavabo açma ve tuvalet açma, Florya tuvalet tıkanıklığı açma, tıkanıklığı açıp kameraylada boru içini görüntüler. Tıkanıklığın ana nedeni boru iç yüzeylerindeki kirlenme ise pimaş yıkamayı da yapar.

Florya Tuvalet Tıkanıklığı Açma Florya Su Tesisatçısı

Florya pimaş gideri açma servisi, kameralı cihazlar ile kırmadan pimaş tıkanıklığını açar. Kameralı cihazlar ile tespit edilen arızalar giderildiği gibi tıkanıklığıda robotla kırmadan açıyoruz.

Florya wc tıkanıklığı açma servisi verdiği hizmet ile evinizde herhangi bir yere zarar vermez. Fayansları kırmadan tıkanıklığı açar. Bu nedenle sizlerde evde ek tadilat yapmak zorunda kalmazsınız. Sonra giderleri kameralı cihazla görüntüleriz. Giderlerde tıkanıklıkla ilgili her hangi bir sorun olup olmadığını kamerayla net görürüz.

Florya Tuvalet Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

Florya Tuvalet Tıkanıklığı Açma | Uzmanlar Tesisat

Tuvalet tıkanmasında destek alacağınız tesisatçı firmada bu konuda deneyimli ustalarının olması önemli bir avantajdır. Bu yüzden destek alacağınız tesisatçıyı doğru seçerek çözümde en akıllı adımı atmış olursunuz. Size her zaman güncel yöntemlerle hizmet vermeli ve sorunlarınızı en iyi şekilde çözmelidir. Tuvalet gideri tıkandı diyorsanız, kameralı robotla tıkanıklık açma hizmeti almalısınız. Florya tıkalı tuvalet açma için tuvalet gideri açma servisimizi arayabilirsiniz. Tesisat arızalarıyla ilgili her konuda bizden yardım alabilirsiniz.

Kameralı Hizmet Florya Su Tesisatçısı Pimaş Yıkama

Atık su giderlerinde en büyük çıkmaz olan tıkanıklıktır. Bu sorun pimaş boru iç yüzeylerinin aşırı kirlenmesi sonucu olur. Eğer pimaş boru içleri tam olarak temizlenmez ise tıkanıklığın yaşanması kaçınılmazdır. Pimaş boru yıkamayla boru iç yüzeylerine yapışan kirliliği temizliyoruz. Yüksek basınçlı su ile tüm boru içi 360 derece yıkarız ve kamera ile son durumu görüntüleriz.

Florya su tesisatçısı bu hizmeti ile atık su borularındaki sürekli tıkanmalarında önüne geçeriz. Pimaş yıkama, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve petek temizliği hizmetini de bizden alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: