tıkanıklık var 363 kez görüntülendi

Eyüp tıkanıklık açma servisi

Tesisatta oluşan tıkanıklık arızasının nedenine inildiği vakit,kullanıcı kaynaklı olabildiği kadar,yanlış tesisat montajı yapılması ile de bire bir ilişik bir durum olduğu görülebilmektedir.Tıkanıklık tesisatta oluştuktan sonra ,tıkanıklığın en az hasarla nasıl açılabileceği konusu düşünülmeli bu yönde çözüm aranmalıdır.Bakıldığında bu yönde sizlerin zamanını alacak bir araştırma yapmadan Eyüp tıkanıklık açma servisi ile irtibata geçmeniz sizin için zamandan tasarruf anlamına gelmektedir.

Robotla tıkanıklık açma hizmetini daha önce duyduysanız, tesisat tıkanıklık açılma aşmasında sıkıntı yaşamazsınız. Bu sorunların çözülmesi için, kırmaya gerek kalmadan işlem yapılmaktadır. Tesisatın gözle görülemeyecek olan yerlerde olması nedeniyle, tıkanıklık sebebi bile görünüşte belli olmaz. Bunun belirlenmesi için özel cihazların kullanılması gerekir.  Robot adı verilen cihaz ucundaki aparatlarla boruların içindeki her türlü yabancı maddeyi dışarıya çıkarabilir.Eyüp tıkanıklık açma servisinin kullanmış olduğu elektronik cihazlarla bu mümkün kılınmaktadır.

Diğer taraftan ,kamerayla tıkalı olan alan tespit edildikten sonra, yine kırmadan tıkanıklık açılır. Tesisatınız bu yöntemle eskisinden daha sağlıklı olacak ve tıkanıklık sorunu kesin olarak bitecek. Tesisatınızdaki tıkanıklıkları yeni yöntemlerle açacak firmaları tercih etmek hakkınız var.

Tesisat tıkanıklıklarında,Eyüp tıkanıklık açma servisinin bünyesinde bulundurduğu teknolojik cihazlar ve yeni yöntemler yaşamınızı kolaylaştıracaktır. Eskiden herkes giderlerde olan tıkanıklıklarda strese giriyordu. Çünkü tıkalı alanın tespit edilmesi için, tesisatın görünmeyen bölümleri kırılıyordu. Tespit sırasında evde fayanslar kırılıyor, zemin kazılıyordu. Eviniz tam bir inşaat alanına dönüyordu.

Robotla Tıkanıklık Açma SERVİSİ

Eyüp tıkanıklık açma servisi-2

Şimdi robotla tıkanıklık açma sayesinde bu sorunlar tarihe karıştı. Yapılan çalışmalar sadece tıkanıklığın olduğu alanda yapılıyor. Kameralarla tespit edilen tıkanıklık  açma robot kullanılarak açılıyor. Herhangi bir yer kırılmadan, stres yaşamadan tıkanıklıktan kurtuluyorsunuz. Teknolojik gelişmeler sayesinde, tesisat sorunları kolayca çözümleniyor. Bu hizmet sadece müşterilerini düşünerek, bu yöntemleri kullanan ,Eyüp tıkanıklık açma servisi benzeri firmalar tarafından verilmektedir.Gideri tıkayan tıkanıklıkları Eyüp Tıkanıklık Açma servisi olarak  Tıkanıklık açma Robotu ile açıyoruz.

Robotla tıkanıklık açma

Eyüp tıkanıklık açma servisi-2

Robotla tıkanıklık açma son zamanlarda pek çok yerde karşınıza çıkan ve duyduğunuz bir yöntem.Fakat bir çok insan bu yöntemin ne kadar güvenilir olduğunu olduğunu bilemiyor.Çünkü pek çok kişi robotla tıkanıklık açma işleminin nasıl yapıldığını bilmiyor.O sebeple bazen bu yöntemi uygulayan firmalar ile çalışmaktan çekiniyorlar.Oysa en güvenilir ,en  zahmetsiz ve düşük maliyetli yöntem robotla tıkanıklık açma işlemidir.Çünkü bu işlemde her şey gözle görülerek yapılır.Diğer tesisatçıların yaptığı gibi gider yada zemin kırılarak gider borularına ulaşılmaya çalışılmaz.

Robotla tıkanıklık açma,kırmadan yapılmaktadır.

Eyüp tıkanıklık açma

Bunun yerine giderin yada tıkalı borunun içerisine doğrudan kamera salınarak vaziyet keşfi yapılır.Sonrasında gideri tıkayan cisme ve tıkanıklığın oluştuğu bölgeye göre en uygun çözüm yöntemi uygulanır.Örneğin gideri tıkayan yumuşak bir şey ise özel tel benzeri bir cihaz ile giderden çıkarılır.Sert bir cisim ise o zaman bu cismi parçalayn özel bir robot giderin içerisine yerleştirilerek pimaşa zarar vermeden parçalanır.Sonrasında da yüksek tazyikli su ile bu parçalar kanalizasyona gönderilir.Ve gideriniz kırılmadan ,parçalanmadan açılmış olur.Eyüp tıkanıklık açma servisi tesisat çözümlemelerinde sektördeki yerini almıştır.