tıkanıklık var 753 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Çatalca tıkanıklık açma tıkalı gider açma servisi ile tıkanıklık nerede olursa olsun kırmadan robotla açılır. Çatalca boru gider tıkanıklığı açma veya Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma, gider açma pimaş açma hizmeti profesyonel yöntemler içerir. Çatalca lavabo tıkanıklığı açma servisi de tıkanmış pimaşları açıp kamera ile de görüntüler. Çatalca tesisatçı servisi ile tek elden hem tıkalı giderler açılır hem de su tesisatı kaçakları tespit edilir.

Çatalca tıkanıklık açma

Tesisat tıkanıklığının farklı nedenleri olsa da çözüm için yapılması gereken uygulama, kırma dökmenin olmadığı robotlu tıkanıklığın açıldığı uygulamadır. Zemin altında  görünmeyen noktalarda oluşan tıkanıklığın kırma yapmadan  açılması tıkanıklık robotunun kullanılmasına bağlıdır. Eğer tıkanıklık açma robotu kullanılmaz ise kırma yapılıp ilgi arızaya ulaşılması gerekmektedir. Zira başka bir çözüm yolu bulunmamaktadır. Kimyasal ilaçta kullanılabilir ancak, kimyasal ilacın etkisi sınırlıdır. Çatalca tıkanıklık açma servisi prensip gereği elektronik cihazlar kullanıp, kırma dökme yapmadan pratik uygulama ile tıkanıklığı açmaktadır.

Çatalca Tıkanıklık Açma | Uzmanlar Tesisat

Çatalca Tıkanıklık Açma | Uzmanlar Tesisat

Tuvaletlerde gider boru tıkanıklık sorunu her zaman olabilir. Bunda inşaat sırasındaki yapım hataları, tuvalete atılan tuvalet kâğıtları ve diğer etkenler etkili olabilir. Zamanla bunların giderlerde birikmesi bu sorunu yaşamanıza sebep olabilir. Bu alanlarda oluşan tıkanıklıklarda hiç zaman kaybetmemeniz gerekir.

Çatalca tıkanıklık açma servisi ile tıkanıklık durumu yaşandığında kırma dökme yapılmadan  robotla kısa sürede açmaktayız. Çatalca tıkanıklık açma servisi ile kötü kokulara maruz kalmadan kanal açma, kanal borusu açma, boru pimaş açma hizmetimizden yararlanmanızı tavsiye ediyoruz.

Tıkanıklık sorunu kameralı cihazla ile tespit edilmeli ve robot olarak bildiğimiz kanal temizleme cihazıyla tıkanıklık açılmalıdır. Robota boruların çapına uygun çelik spiraller takılır ve tuvalet giderinde döndürülüp, tıkanıklığa sebep olan yabancı cisim borunun içinden dışarıya çıkarılır. Tuvalet tıkanıklıkları hem sizin, hem de komşularınızın olumsuz etkilenmesine neden olur. Bu yüzden sorununuza çözüm olacak bir tesisatçınız olmalı. Çatalca tıkanıklık açma  servisini aramanız bu bağlamda arayışınız için en olumlu seçim olacaktır.

Tıkanık Olduğunda Kötü Koku Olur mu?

Özellikle yaz aylarının boğucu sıcaklarında yada yağmurun çok yağdığı zamanlarda bazen banyo ve tuvaletlerden oldukça kötü kokular gelir. Adeta lağım ve kanalizasyon içerisindeki koku tüm eve yayılır. Bir çoğumuz bunun nedenini merak etsek de çoğu zaman bu sorularımıza bir yanıt bulamayız. Bu sorunun gider ile kanalizasyon arasında ki borularda bir sorun olduğunu gösterir. Ya bu borularda ters bir rüzgarda bu kokunun gidebileceği alternatif çözümler unutulmuştur ve koku direkt evinize dağılır yada kanalizasyon borusunda oluşan bir tıkanma söz konusudur. Tıkalı bir kanal aslında oldukça tehlikelidir. Çünkü evinize sadece bu kötü koku girmez beraberinde mikropları da evinizden içeriye taşır.

Çatalca tıkanıklık açma servisi olarak bu durumlarla çok karşılaştığımız için tıkanıklığın ne denli bir sorun olduğunu ve çözümü noktasında tecrübeliyiz. Ayrıca kanal tıkanıklığı durumunda bir de kanal taşması durumu vardır ki bu kabus gibi bir şeydir. Çünkü bu durumun hem maddi olarak hem de fiziksel olarak külfeti çok fazladır. Tıkalı olduğundan şüphelendiğiniz bir kanal borusu varsa muhakkak kanal borusu açma işlemi uygulanmalıdır.

Bu işlem için profesyonel firmalar uzun mesafe derinliğe inebilen kamera ve teçhizat kullanırlar. Böylece kanal nereden tıkanmış doğru olarak anlarlar. Daha sonra kanal borusu açma işlemi için kullandıkları açıcı ve tahliye edici cihazları kullanarak kanalı tamamen temizlerler. Netice itibari ile kötü kokular ve gider tıkanmaları kirlenme yada kırma işlemi olmadan neticelendirilmiş olur. Çatalca tıkanıklık açma servisi bir telefon ile tıkanıklığı açmaya hazır olup, teknolojik robotla bunu yapmaktadır.

Benzer Gönderiler: