tıkanıklık var 797 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Beşiktaş tıkanıklık açma servisi kanal açma makinesi ile tıkalı giderleri robotla kırmadan açar. Beşiktaş lavabo tıkanıklığı açma firması, gider açma pimaş açma ve mutfak lavabosu tıkanıklığı açma hizmetlerini profesyonel makineler ile verir. Beşiktaş robotla tıkanıklık açma ustaları tıkanmış gider borusunu açıp kamera ile de görüntüleme yapar.

Tıkanıklık, pimaş tesisatı ile ilgili sıkça duyduğumuz kelimelerden biridir. Ne olduğunu kısaca tanımlayacak olursak evlerimizde kullandığımız tesisat öğelerindeki kirli suları kanalizasyona kadar taşıyan ara borular yada köprü borular diyebiliriz. Pis su gider tıkanıklığı ve pimaş tıkanıklığı bu hatta oluşan tıkanıklığa örnek gösterilebilir. Bahse konu tıkanıklık pimaş tıkanıklık açma cihazı ile kırmadan açılır. Tesisatın tıkalı olması sosyal hayatımızda dolaylı olarak tıkanıklık yaşanmasına, sebebiyet vermektedir. Beşiktaş tıkanıklık açma servisi olarak bahse konu durumlar ile sahada çok karşılaşmaktayız. Tıkanıklığı açtırmak için profesyonel ekipler ile çalışmanız size her anlamda tasarruf imkanı sağlayacaktır.

Beşiktaş Tıkanıklık Açma | Uzmanlar Tesisat

Beşiktaş Tıkanıklık Açma | Uzmanlar Tesisat

Beşiktaş Tıkanıklık Açma | Neden Tıkanıklık Olur?

  • Tıkanıklığın yaşanması kullanım hatasına bağlı olarak yaşanabileceği gibi tesisatın yanlış konumlandırılmasıyla ilgili de yaşanabilir.
  • Gider borularında istenilen eğim yok ise sürekli tıkanıklık yaşanması kaçınılmazdır.
  • Atılmaması gereken bez, peçete, kıl tüy vb. şeyler atık su gider borularını tıkar.
  • Pimaş boru hattında çökme var ise tıkanıklık yaşanır.

Gidere atılan yabancı cisimler tıkanıklığın sık rastlanılan nedenlerdendir.

Atık Su Pimaş Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Giderlerde oluşan tıkanıklıklarda öncelikle buna sebep olan etkenin belirlenmesi gerekir. Tıkanmış olan pimaşlar kamera sistemiyle görüntülenmeli ve noktasal olarak hizmet verilmelidir. Fayansların ve duvarların kırılmaması,  gerekir. Tıkanıklığın açılması uzman kişilerce robot kullanılarak yapılması gerekir. Tesisatınızı incelediklerinde sorunun nereden kaynaklandığını yaklaşık olarak tecrübeleriyle anlamaları gerekir.

Kullandıkları cihazların yardımıyla mağdur olmanızı önleyecek şekilde, tıkanıklık sorununuzu gidermeleri, tesisatınızı ilk günkü gibi sağlıklı duruma getirmeleri gerekir. Profesyonel tıkanıklık açma servisinin yapacağı uygulama ile bütçeniz sarsılmadan, evinizde rahatsızlık oluşturan bu sorun kısa sürede elektronik cihazlarla çözülür. Tesisatçı size kalıcı ve kolay çözümler getirerek hayatınızda hoşnut olmayacağınız durumu yaşamaktan sizi kurtarır.

Beşiktaş Tıkanıklık Açma - Tıkanıklık Nasıl Açılır?

Beşiktaş Tıkanıklık Açma

Pimaş açmak için kullanılan özel cihazımız pimaş içerisine salınarak gidebildiği yere kadar ilerler. Tıkanıklığın olduğu yere ulaştığında cihazda zorlanma başlar ve yavaşça gidere zarar vermeden gider içinde tıkanıklığa sebep olan cismi parçalar. Eğer tıkanıklığa neden olan cisim bez parçası gibi bir şey ise bu bezi dolayarak giderden çıkarılmasını sağlar.

Son olarak boru içi görüntüleme yapılarak giderin tamamen açıldığından emin olunup işlem sonlandırılır. Beşiktaş tıkanıklık açma ve pimaş açma hizmetimiz ile kırma dökme olmadan tıkanıklığı robotla açıyoruz. Tıkanıklık açma servisi ile tıkanıklığı cihazlarla kısa sürede kırmadan açıyoruz. Bu hizmetten yararlanmak için bizleri arayıp tıkanıklık servisi yazdırmanız yeterli olacaktır.

Benzer Gönderiler: