tıkanıklık var 89 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Banyo tıkanıklığı açma servisi kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma, tıkalı banyo gideri açma işini robotlu makineler ile yapar. İstanbul banyo gider tıkanıklığı açma ustaları tıkalı banyo açma uygulamasını teknolojik makineler ile yaptığı için kırma dökme olmaz. Kameralı cihazlar ile kırmadan banyo gideri açma işi profesyonelliği gerektirir. Banyo tıkalı gider açma servisi İstanbul geneli banyo gider tıkanıklığı içinde en çok tercih edilen tıkalı gider açma yöntemlerini kullanır.

Banyo tıkanıklığı açma servisi tıkanıklığı nasıl açar?

Banyom tıkandı diye çağırdığınız ustalar evinize gelerek bir ön çalışma yaparlar. Sonra en uygun giderden robotla tıkanıklık açma uygulamasına başlarlar. Tıkanıklık sebebine göre robotun ucuna bir parça takarak, gidere sokarlar. İçerideki madde yumuşak ise robot kendine sararak bunu dışarıya çıkarır. Sert maddeleri de parçalayarak kanalizasyonun içine gönderir.

Banyo tıkanıklığı açma servisi | Uzmanlar Tesisat

Banyo tıkanıklığı açma servisi | Uzmanlar Tesisat

Tıkanıklık açıldıktan sonra da kamera ile gider içi görüntülenerek son durum kontrol edilir. Tıkanıklığa neden olan her ne ise birde kamera ile gider içi görüntülenip tam olarak size bilgi verilir. Tıkalı giderdeki yabancı maddeyi tespit etmek ve tıkanıklığı belirlemek için tıkalı olan yere tıkanıklık açılmadan kamera gönderilemez. Tıkanmış gidere kamera gönderilmesi gereksiz ve sonuçsuz bir iş olmaktan öteye geçmez. Çünkü, tıkalı olan giderde kamera görüntü alamaz ve kamera tıkalı giderde ilerleyemez. Banyo tıkanıklığı açma servisi bütün tıkanıklık çeşitlerinde çözüm üretir. Sadece tıkanıklık değil su kaçağı bulma, pimaş yıkama ve petek temizliği gibi hizmetleri de tek elden alma imkanı sunar.

Klozet tıkanıklığı açma servisi

Klozet tıkanmışsa, tuvalette tıkanıklık oluştuysa, hiç vakit kaybetmeyin. Lavabonuz bile tıkanmış olsa, aynı hassasiyeti gösterin. Tıkanmış bir gideri açmak için evde uğraşırız çoğu zaman. Önce kimyasal açıcı kullanırız sonra değişik uygulamalar yaparız. Ancak yapmamamız gereken şey sert cisimlerle gider pimaş borusuna vurmamak gerekir. Sert cisim pimaş borusunu kırarsa tıkanıklık yanında bir de su kaçağı sorunu oluşur.

Pimaş boru tıkanıklığı, rögar tıkanıklığı, gider tıkanıklığı her zaman robotla tıkanıklık açan tesisatçı önceliğiniz olsun. Tıkanıklık açılsın, tesisatınızı yeniden sorunsuz  kullanın. Banyom tıkandı diyorsanız, yukarıda bahsettiğimiz uygulamalar ile tıkanıklıktan kurtulabilirsiniz. Başarılı bir tesisatçının desteğiyle tıkanıklık kırma dökme olmadan açılacağını da unutmayın. Banyo gideri açma servisi zor olan tıkanmış giderlerin açılmasında en düşük maliyetli garantili çözüm olacaktır. Tuvalet tıkandığında, lavabo tıkandığında ya da süzgeç tıkandığında çözüm adresi yine profesyonel tesisatçı firma olmalıdır.

Benzer Gönderiler: