tıkanıklık var 754 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Avcılar tıkanıklık açma servisi tıkanıklığı robotla kırma dökme olmadan açar. Profesyonel uygulama ile gereksiz maliyetlerin önüne geçin. Avcılar Cihangir tıkanıklık açma, mutfak gider tıkanıklığı açma ve pimaş temizleme boru yıkama ile uzun ömürlü kullanım sağlanır. Avcılar tuvalet tıkanıklığı açma veya  Avcılar tıkalı pimaş açma servisi hem robotla tıkanıklığı açar hem de kamera ile pimaş içi görüntüleme yapar.

Avcılar Tıkanıklık Açma | Neden Tıkanıklık olur?

Gider tıkanıklığı çok farklı sebeplerden kaynaklanır. Öncelikle en büyük problem ya tesisatta en baştan yanlış unsurlar mevcuttur yani tesisat döşenirken hatalar yapılmıştır. Ya da kullanım hataları ve dikkatsizlikler tıkanmaya yol açmıştır. Tesisattaki nasıl bir sorun gider tıkanıklığına sebep olabilir diye düşünebilirsiniz. Kısaca şöyle bir örnek verelim: Örneğin sürekli suyun geri geldiği bir tuvalet var. Çoğu insanın aklına böyle bir sorunun giderdeki tıkanıklıktan kaynaklandığı gelir.

Avcılar Tıkanıklık Açma | Uzmanlar Tesisat

Avcılar Tıkanıklık Açma | Uzmanlar Tesisat

Nadiren de olsa bazen tesisat, fayans ustaları gider boruları  yada es dediğimiz pimaşlarda olması gereken eğimi yanlış verirler ve bunun neticesinde de az önce bahsettiğimiz gibi sorunlar ortaya çıkar. Yada inşaat zamanında ki dikkatsizlikler sonucunda çimento yada tahta parçası gibi katı ve gideri tıkayacak cisimler gider içerisine kaçar ve orada kalır. Tabi bunun neticesi de tuvalet gider tıkanıklığıdır. Dikkatsiz kullanımda ki en büyük hata ise kullanılan tuvalet kağıtlarıdır. Avcılar tıkanıklık açma servisi olarak saydığımız bu etkenlerin tamamı ile sahada karşılaşmaktayız. Bir çok evde daha ucuz oldukları için kullanılan bazı tuvalet kağıtları pamuk değil polyesterdir. Yani normal tuvalet kağıtları gibi suda erimezler çünkü ihtiva ettikleri naylon oranı çok yüksektir. Kısmen eriseler de tamamen suda çözünmezler ve tabi zamanla bunların atıkları gideri tıkar. Özetle tuvalet gideri tıkanıklığı oluşmaması  için dikkatli kullanım ve doğru tesisat şarttır.

Her evde gider tıkanıklığı sorunu yaşanabilir. Bu tıkanıklık bazen sizin istemeden yaptığınız hatalardan, bazen de elinizde olmayan sebeplerden kaynaklanabilir. Zamanla giderlerde biriken atıklar, hatalı döşenmiş olan giderler, giderlerin hasar görmesi gibi etkenler tıkanıklık sorunuyla karşılaşmanıza neden olabilir. Tıkanıklığın oluşmasında büyük etken, kullanılan tuvalet kağıtlarının  giderlere atılması ile oluşmaktadır.

Tesisatta oluşan tıkanıklık kullanıcı hatası ile oluşabildiği gibi tesisat kurulum aşamasında yapılan hata ile de oluşabilmektedir. Tıkanıklığın oluşması bu nedenlere bağlı olduğunu düşünelim, bu durumda yapılması gereken tıkanıklığın cihazla açılırken kırma dökme olmamasıdır. Avcılar tıkanıklık açma servisi olarak tıkanıklık konusunda uzman tesisatçı servis elemanları ile pratik uygulamalar sayesinde tıkanıklığı açıyoruz.

Atık Su Gider Pimaş Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tıkanıklığın olduğu durumda cihazla gider tıkanıklığı açma hizmeti veren Avcılar tıkanıklık açma servisini  çağırmalısınız. Tıkalı gider kameralı cihazla görüntülenmeli, içerideki tıkanıklık sebebi olan yabancı madde robotla dışarıya çıkarılmalıdır. Yabancı maddenin özelliğine uygun bir aparat robotun ucuna takılarak, pimaş borunun içine sokulur ve tıkanıklıktan kurtulmanız sağlanır.

Bu sayede kırmadan tıkanıklık açma hizmeti almış olursunuz. Bu nedenle engel olamadığınız gider tıkanıklığından çekinmeyin, bu nedenle stres yaşamayın. Cihazla tıkanıklık açan, Avcılar tıkanıklık açma servisi sizin bu zor zamanınızda çözüm için yanınızda olacaktır.

Tıkanıklık oluştuğunda acilen müdahale edilmesi gerekir. Bu nedenle tıkanıklık açma konusunda deneyimli uzman bir tesisatçıdan yardım almalısınız. Tıkanıklık oluştuğu andan itibaren durumunda giderlerdeki pis sular giderden istenilen şekilde gidemediği için koku yapar ve belli başlı noktalardan geri verir. Giderlerdeki tıkanıklık nedeniyle tuvaletinizi, banyonuzu, mutfağınızı kullanamazsınız.

Yaşam alanlarınızın olmazsa olmazı olan bu alanlarda pis suyun geri gelmesi  yaşam kalitenizi olumsuz etkiler. Bunu kendi olanaklarınızla da açamazsınız. Bu sorunu yaşıyorsanız panik yapmayın. Çünkü kullanılan yöntemler çağa ayak uydurmuştur. Evinizde herhangi bir zarar olmadan kameralı  tıkanıklık tespiti yapılmakta ve tıkanıklık tıkanıklık açma ekiplerince kolayca giderilmektedir. Bu konuda elinde cihazları bulunan ve bu cihazları kullanabilecek deneyimli ustaları olan tesisatçılar size bu konforu yaşatabilir.

Bütün dikkatinize rağmen olası tıkanıklık oluşması durumunda, Avcılar tıkanıklık açma servisini arayarak yardım alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: