tıkanıklık var 725 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Alkent 2000 Evleri Tıkanıklık tesisatçı servisi, pimaş gider tıkanıklık açma işini robotla kamera ile yapar. Tuvalet tıkandı diyenler, küvet tıkandı diyenler, lavabo tıkandı diyenler kendilerine bir robotla tıkanıklıkları açan bir tesisatçı buldukları takdirde sıkıntı çekmeden bu tıkanıklık sorunundan kısa sürede kurtulurlar. Alkent 2000 Evleri  Tıkanıklık açma servisi bu bölgede hizmetlerini bu paralelde sürdürmekte olup ,tesisatı tıkanıklık arızalarını kısa sürede çözmektedir. Tıkalı giderlerin açılması, üstelik kırmadan açılması için tesisatçının kameralı cihaz ve robot yani kanal açma cihazını kullanması gerekir.

Alkent 2000 Evleri Tıkanıklık Açma

Evlerde en çok rastlanan sıkıntıların başında tesisat problemleri gelir. Çok su hayatımızın olmazsa olmazıdır. Suyun olmadığı yada su sistemine bağlı bir aksaklığın olduğu bir yerde günlük hayat sekteye uğrar ve çok zorlaşır. Bu sebepledir ki tesisat sorunlarının aciliyet ile çözüme kavuşturulup neticelendirilmesi gerekir. Özelikle pis su borularında ki sorunlar sağlık açısından da tehdit oluşturduğu için önceliklidir. Bunların başında gelen tıkanıklıklar ise herkes için hem çok can sıkıcı hem de zordur. Tıkanıklığın açılmaması aynı zamanda mide bulandırıcı bir manzaranın oluşmasına sebep olabilir.

Alkent 2000 Evleri Tıkanıklık | Uzmanlar Tesisat

Alkent 2000 Evleri Tıkanıklık | Uzmanlar Tesisat

Arızanın giderilmesi için, tıkalı giderin içine sokulan kameralı cihaz sayesinde bilgisayar ortamında giderlerin içi görüntülenmeli, nerede tıkanıklık olduğu tespit edilmelidir. Tıkanıklığa sebep olan yabancı madde de bu şekilde belirlenmelidir. Kırmadan tıkanıklık sorunlarını tıkanıklık açma robotu ile kısa sürede açıyoruz.

Robotun ucuna yabancı maddeye uygun bir aparat takılarak, tıkalı giderin içine sokulur. İçerideki yabancı maddeyi kendine dolayan robot, bunu kolayca dışarıya çıkarır. Bundan sonra yeniden giderlerinizi kullanmaya başlar, tadilat yapmaya ihtiyaç duymazsınız. Bahse konu bu nokta bile sizler için büyük maliyetlere katlanma durumunu ortadan kaldırdığı gibi tıkanıklığın hızlı ve garantili çözümüdür. Alkent 2000 Evleri tıkanıklık açma servisi bu anlayışla sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Klozet Tıkanıklık Açma

Klozette oluşan tıkanıklıkların değişik sebepleri olabilir. Bu nedenle tıkanıklığın nasıl açılacağı sebebine bağlı olarak değişebilir. Öncelikle bunun tespit edilmesi gerekir. Çünkü tıkanıklık inşaat sırasındaki hatalardan bile kaynaklanabilir. Yanlış dirsek kullanımı, eğimin yanlış verilmesi gibi etkenler ancak kameralı cihazlarla tespit edilebilir.

Klozet bu nedenle tıkanmışsa, farklı işlemler yapılarak, tesisatın düzeltilmesi gerekir. Ancak yabancı bir etken yüzünden oluşan tıkanıklıklarda robot adı verilen kanal açma makinesiyle yabancı etken kolayca giderlerden çıkarılabilir. Evinizde herhangi bir yer zarar görmeden, fayanslarınız bile kırılmadan klozet tıkanıklığı açılır. Alkent 2000 Evleri Tıkanıklık açma servisinin sunduğu kesin ve kalıcı çözümler klozetinizdeki tıkanıklıkları giderir.

Tabi siz tıkanıklık problemlerini evde kendiniz çözmeye çalışırsanız. Fakat profesyonel bir yardım aldığınız taktirde hem evinizde hiç bir dağınıklık hem de hiç bir kirlilik oluşmaz. Çünkü profesyonel firmalar kırmadan tıkanıklık açarlar. Kırmadan tıkanıklık açma işlemi için özel cihazlar ve ekipmanlar kullanarak sizin için zor olan bu sorunun çözümünü basit ve zahmetsiz hale getirebilirler. Kırmadan tıkanıklık açma aynı zamanda sizi gereksiz tadilat masraflarından da kurtardığı için ekonomik bir çözüm yöntemidir. Tıkanıklık açma robotları ile borunuzun içerisi görüntülenir ve tıkanmaya neden olan sorun doğru olarak belirlenip acilen çözüme kavuşturulur.

Alkent 2000Evleri tıkanıklık açma servisi ile oluşan tıkanıklık ,cihazla kırmadan açılmakta tadilat masrafları ve görüntü kirliliği oluşumu engellenmektedir.

Benzer Gönderiler: