tesisat temizleme 308 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Petek tesisat temizliği yapıldığında peteklerden temiz su gelene dek petek temizleme devam eder. Kombi petek temizliği, kalorifer tesisatı temizliği için mutlaka makine ve ilaç gereklidir. Evde petek temizliği yaptığınızda bunlara ihtiyaç duymuyorsunuz ancak evde yapılan petek temizleme işi pis suyu boşaltıp temiz suyu doldurmaktan öteye geçmez. Radyatör petek tesisat yıkama, kalorifer tesisat temizleme işi profesyonel makineler ile ve ilaçla yapıldığı için evde kalorifer petek temizliğinden farklıdır.

Petek tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Petek tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Kalorifer Petek Tesisat Temizliği

Kalorifer petek tesisat temizliği için tesisatçı, cihazlı ilaçlı temizlik yapmalıdır. Tesisatçıların kışın yoğun olarak sunduğu bu hizmet gerekli olup kombinin rahat çalışmasında ve ortamın ısınmasında  büyük rol oynamaktadır. Petek tesisat temizliği yaptıracak vatandaş bu hizmeti doğru kanaldan aldığı sürece kışı sıcak geçirecek ve faturaları da düşük ödeyecektir. 2 yılda bir yapılan bu temizlik ile tasarruf imkanı doğmakta sistem çok daha sağlıklı çalışmaktadır. Tesisatta kullanıma ve zamana dayalı oluşan tıkanıklık giderilmediği takdirde kışın gerçek anlamda ısınma beklenmemelidir.

Kalorifer petek temizliği maksimum ısınma sağlanması açısından büyük öneme haizdir. Düşük maliyetler ile sunulan tesisat petek temizleme işlemi petekler sökülmeden cihazla kısa süren uygulama ile yapılır. Bunu yapan kişi tesisatçı firma çalışan olursa yapılan hizmetten o kadar emin olabilirsiniz. Diğer taraftan tesisatçı olmayan sadece bir cihaz alarak bu hizmeti sunup para kazanmaya çalışan kişiler maalesef hizmeti hakkıyla sunmuyorlar.

Petek Temizleme Fiyatı Alırken Dikkat Et

Vatandaş fiyat araştırması yaparken piyasanın çok altında fiyat bulunca ister istemez dikkatini bu yöne kaydırarak ilgili kişi arıyor. Telefonu açan şahıs uygulamanın detayını bilmeyen vatandaşa bir şekilde hizmeti tamamen fiyat odaklı sunarak işi alıyor. Sonrası malum memnun olmayan ama mağdur olan vatandaş ucuza bu işi aradan çıkartayım derken yeniden bu hizmeti almak zorunda kalıyor.

Petek tesisat temizliği uygulamasını yıllardır yapan tesisatçı firma ile görüşüp tekrardan peteklerini cihazlı ilaçlı temizletmektedir. Ortaya çıkan tablo düşük fiyat peşinde koşan vatandaş daha yüksek maliyete katlanmak durumunda kalır. Lütfen kalorifer petek temizliği yaptıracağınız zaman fiyat karşılaşmasını alacağınız hizmet içeriği ile beraber karşılaştırıp kararı ona göre verin.

Benzer Gönderiler: