tesisat temizleme 576 kez görüntülendi

Esenyurt petek temizliği servisi,cihazla tesisat temizliği yapmaktadır.

Genellikle kış gelmeden önce herkes kombi bakımını yaptırma telaşına düşer. Pek azımız petekleri kontrol ettirmeyi düşünürüz. Kombi güzel, sağlıklı çalıştığında kışın ısınacağımızı, sorun yaşamayacağımızı sanırız. Ancak kombi ne kadar düzenli çalışsa, ne kadar iyi sistemdeki suyu ısıtsa, petekler ısıyı yeteri kadar yansıtmazsa kışın ısınamazsınız.

Bu yüzden petek temizleme işlemini de kış gelmeden önce,Esenyurt petek temizliği servisine yaptırmalısınız.Kalorifer tesisatında bulunan suyun etkisiyle peteklerde, borularda kireçlenme oluşmasının önüne geçilemez. Ancak 2 yılda bir petek temizliği yaptırırsanız, bundan kurtulabilirsiniz. Bu temizlik petek temizleme makinesi ve petek temizleme kimyasalı ile  yapıldığında, peteklerle birlikte kalorifer borularındaki kireçlenmede temizlenmiş olur. Suyun içinde bulunan tortular, dibe çöken çamur kalıntıları da makineyle temizlenir.

Petek temizliği eski usuller ile sadece kalorifer tesisatındaki kirli suyun boşaltılıp temiz su ilave edilmesi ile yapılamayacağını belirtmek isterim.Petek temizliği ,petek temizleme cihaz ve petek yıkama kimyasalı ile tek noktadan petekler sökülmeden yapılması gereken bir uygulamadır.

Peteklerinizde ısınma sorunu yaşıyorsanız, Esenyurt petek temizliği servisine petek bakımını yaptırmanız gerekir. Bu sorunun genellikle peteklerde bulunan havadan kaynaklandığı düşünülse de, gerçekte tesisat içinde bulunan suyun etkisiyle oluşan kireçlenme ya da tortuların yaptığı tıkanıklıktan kaynaklanır. Bunun tek çözümü petek temizliği yaptırmaktır. Bu uygulama petekler yerinden sökülmeden yapılabilir. Bunun için özel temizleme makinesi ve kimyasallar kullanılmaktadır. Sistemin içine verilen kimyasallar makinenin basıncıyla suyla birlikte tesisatın içinde bulunan kireçlenmeyi temizler. İçeride bulunan çamur, pislik gibi birikintilerde makine yardımıyla tesisatın içinden çıkarılır. Artık kalorifer tesisatınız ilk günkü randımanında çalışarak, evinizi sıcacık bir ortama dönüştürebilir. Bu uygulamanın belli aralıklarla yapılması gerekir.

Cihazla petek temizliği ,kalorifer petek temizliği yapıyoruz

Esenyurt petek temizliği-1

Radyatör peteğe, periyodik olarak bakım yaptırılmalı ve radyatörler  temizletilmelidir. Petek temizliğinin yanında tam verim alabilmek için mutlaka kombiye de bakım yaptırılmalıdır.Kombiye bakım yaptırılması gerekliliği şu açıdan öne çıkmaktadır.Kombi bakımı yaptırılırsa kombi içerisinde biriken toz temizlenir,kombi parçaları gözden geçirilir böylece kombi performansı artırılabilir.İki işlem periyodik olarak ,Esenyurt petek temizliği servisine yaptırıldığı takdirde, sizle aynı şartlara sahip olan komşunuzdan daha az fatura geldiğini göreceksiniz.

Petek temizliği bakım ve temizlik yaptırılması kalorifer tesisatı sağlıklı çalışmasını sağlayacak bu sayede kombi sirkülasyonu gerçekleştirirken zorlanmadan, olması gerektiği gibi çalışacak, ortama gerekli ısıyı verdikten sonra ekonomik moda geçecektir.Radyatör,petek temizliği uzmanlık gerektiren, kaliteli kimyasal gerektiren,radyatör makinesi gerektiren aşamalı zamana yayılması gereken kontrollü işlemdir.Radyatör temizliğine eş olan;Petek Temizliği,Kalorifer Tesisat Temizliği, Alüminyum Petek Temizliği,Döküm Petek Temizliği de aynı süreç işletilmeli kaliteden ödün verilmemelidir.

Esnyurt Petek Temizleme servisi

Esenyurt petek temizliği-2

Peteklerde kombi tarafından iletilen sıcak suyu bütün dilimlere iletecek homojen ısınma sağlayacak, peteğin bütün kısımları aynı derecede ısınma sağlayacaktır. Sizler ısınmanın keyfini çıkarırken bizlerde sizlere kaliteli hizmet vermenin keyfini çıkarıyoruz.Sağlıklı kalorifer tesisatı periyodik olarak bakımı yaptırılan sistemdir. Sizlerde petek temizliği için doğru firmayı seçerek bunu sağlayabilirsiniz.

Uzmanlar Tesisat,Esenyurt petek temizliği servisi olarak piyasada kendini kanıtlamış markası bilinen  malzemeler kullanıp hem de yıllarca petek temizliği ,tesisat vb. gibi işlerin eğitimini almış kişileri bünyemizde barındırmaktayız. Biz uzmanlar tesisat olarak yeni açılan şirketlerin aksine yıllardır petek temizliği, tesisat vb. işleri yapmaktayız. Bizim hakkımızda veya petek temizliği hakkında ayrıntılı bilgi edinebilmek için bizi arayınız.Petek temizliği,radyatör temizliği,kalorifer tesisat temizliğini kimyasal ilaç ve petek temizleme cihazı ile yapmaktayız.

Cihaz ve Kimyasal ile Yaptığımız Diğer Tesisat Temizliği  Hizmetleri;

  • Yerden Isıtma Tesisat Temizliği,
  • Kimyasal İlaç ile Yerden Isıtma Temizliği,
  • Kalorifer Tesisat Temizliği,
  • Merkezi Isıtma Temizliği,
  • Merkezi Isıtma Bakımı,
  • Alüminyum Petek Temizliği,
  • Döküm Petek Temizliği,

Yer: Bağcılar/İstanbul, Türkiye