tesisat temizleme 475 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Ataşehir yerden ısıtma tesisat temizliği ya da kalorifer ve radyatör temizliği için farklı cihazla kullanılması elzemdir. Makineli ve ilaçlı petek temizliği yapılması işlemin sağlıklı olması açısından önemlidir. Ataşehir yerden ısıtma temizliği servisi yaptığı hizmeti müşteri memnuniyet odaklı yapmaktadır. Yerden ısıtma ve tesisat temizliği, radyatör ve yerden ısıtma temizliği farklı işler olup aynı cihazla bu hizmetler sunulamaz. Isınmanın bütün alanlarda eşit hissedildiği yerden ısıtma tesisat temizliğinin yaptırılması durumunda ısınma konforlu olacaktır.

Ataşehir yerden ısıtma tesisat temizliği 

Ataşehir yerden ısıtma temizliği servisi çamurlaşmanın hızlı ve yoğun olduğu bu tesisatın iyi ısıtabilmesi için cihaz ve kimyasal ile sistemin temizliğini yapar. Yerden ısıtma tesisatı kullananlar her sene tesisat temizliği yaptırmayı ihmal etmemelidir. Bu sistemde suyun etkisiyle kireçlenme olması, çamurlaşmanın daha hızı olması kaçınılmaz bir sonuçtur. Yerden ısıtma tesisatı yerden tasarruf etmenizi sağlasa da, ısınmanızı kolaylaştırsa da, sizlerin de bunların devamını sağlamanız önemlidir.

Ataşehir yerden ısıtma tesisat temizliği için servisimize danışın, kimyasalla cihazla yaptığımız tesisat temizliği hizmetinden faydalanın. Normal kalorifer sistemine nazaran daha düşük sıcaklıkta çalışan yerden ısıtma sisteminde bakteri üremesi daha fazla olur, çamurlaşma hızlı bir şekilde gerçekleşir. Bunların özel üretim bir cihazla hava ve su yardımıyla temizlenmesini sağlamalısınız.

Ataşehir yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Ataşehir yerden ısıtma tesisat temizliği | Uzmanlar Tesisat

Yerden ısıtma tesisatında oluşan tıkanıklıklar hava vurularak açılmaya çalışılır, ardından basınçlı su verilerek tıkanıklığın tamamen açılması sağlanır. Ataşehir yerden ısıtma temizliği ustalarımız daha sonra çamurlaşmayı geciktirecek koruyucu bir kimyasal kullanır. Bu aynı zamanda tesisatın ısı kalitesini de arttırmaktadır. Bu temizlik işlemi yerden ısıtma tesisatında her sene yapılmalıdır. Gerekirse tesisatın yapısından dolayı sadece sorunlu bölgede tesisat temizliği yapılabilir. Çünkü yerden ısıtma tesisatı her alanı bağımsız şekilde ısıtabilir.

Yerden ısıtma Tesisatı Sonradan da Yapılabilir mi?

Bu tesisat inşaat halinde iken yapılmakta olup, sonradan bu tesisatı yaptırmak istemek olanaksızdır. Eğer evi inşaat haline getirip bütün zemini kırıp boruları alttan döşeyecekseniz söylenecek bir şey yoktur. Yukarıda resimde de görüleceği üzere zeminin tamamı bu borular ile kaplanır. Sistemin kurulumu gereği eğer yaptırılacaksa en baştan karar verilip ona göre ısıtma tesisatı yaptırılmalıdır. Sistem uzun tesisat boruları ile döşendiği için bakımı da önemlidir. Bu tesisatın kirlenmesi çok daha hızlı olduğundan her yıl mutlaka temizliği yapılmalıdır.

Benzer Gönderiler: