Tesisat petek temizliği 305 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Petek temizliği fiyatlama işi için hakkaniyetli fiyatlama yapılır ise mağduriyet de olmaz. Kalorifer peteği temizleme fiyatı bu sektörde ortalama belli iken ne çok düşük fiyatla hizmet alın ne de çok yüksek fiyatla hizmet alın. Petek temizleme fiyatları için ön araştırma yaptığınızda ortalama fiyat hakkında zaten bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygun petek temizliği fiyatları dendiğinde sakın piyasanın çok altında bir fiyat veren firmadan hizmet almayın.

Peteklerin temizlik ücreti, kombi filtre bakımı ve petek temizliği fiyatı ortalama 5 petek için 200 -250TL’dir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi 200-250 TL olan ücretin için cihazlı petek temizliği ve kombi filtre temizliği vardır. Buharlı petek temizleme(petek aralarında biriken tozların temizliği) 5 petek için fiyatı ise 300 TL ‘dir.

Petek Temizliği Fiyatlama | Uzmanlar Tesisat

Petek Temizliği Fiyatlama | Uzmanlar Tesisat

Petek temizliği fiyatlama kombi bakımı petek temizleme

Petekler ve kalorifer tesisat temizliğini yapan tesisatçı firma fiyatı nasıl belirler? Piyasada çok çeşitli fiyatlar bulunmakta olup fiyatlar arasında maalesef anlaşılmayacak derecede farklılıklar olmaktadır. Bu fiyat aralıkları bu hizmeti alacak vatandaşın kafasını karıştırmakta ve güven sorununu ortaya çıkarmaktadır. Petek temizliği fiyatlama yapılması belli kriterlerde yapılmalıdır. Bu işi bilenden bilmeyende piyasada olma çabasında olduğundan fiyatlarda anlamsız aralıklar oluşmaktadır. Kalorifer peteği temizleme fiyatı, petek temizliği fiyatı petek sayısında göre yani kaç adet petek temizlenecek ise petek temizliği ücreti  buna göre belirlenir. Kalorifer boruları ve daire içindeki peteklerin temizliği fiyatı, kombi bakımı petek temizliği fiyatı  ilaçlı petek temizliği ya da kompresörlü petek temizliği uygulaması fiyatıdır.

Petek temizleme fiyatı genelde petek sayısına göre oluşturulur. Bunun yanında petek cinsi de fiyatta etkili olur. İşi bilen tesisatçı kurumsal firma işini iyi bir cihaz ve iyi bir kimyasal ilaçla yapar. Vereceği fiyat piyasa dışında olmayan kabul edilebilir fiyattır. Oysa tesisatçı bile olmayan kişiler ne fiyatı kişiye yere göre veya anlık kafadan bir fiyat oluşturup ona göre fiyat verir.

Bir önceki gün verdiği fiyatla bir sonraki gün petek temizliği fiyatlama  bile genelde tutmaz. Bu tip kişilere petek temizliği yaptırdığınız takdirde sorun yaşayabilirsiniz. Sorun yaşamanız halinde de işi sahiplenen olmaz. Müşteri geri dönüş yaptığında telefonda muhatap bulamaz derdini anlatacak kimse bulamayınca arıza ile baş başa kalır.

Güvenilir Petek Temizleme Firması

Sadece petek temizliği fiyatlama dikkate alınarak hizmet almak emin olun çok sağlıklı olmayacaktır. Bu işi hakkıyla yapan tesisatçı firmaların hizmet kalitesi ile tesisatçı olamayan kişilerin yaptığı hizmet kalitesi bir değildir.

Sizin için sağlıklı olan güvenilir tesisatçıya petek temizliğini yaptırmaktır. Bu anlamda piyasada niteliksiz olan kişilere de fırsat verilmemiş olacaktır.

Benzer Gönderiler: