Tesisat petek temizliği 1463 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Bağcılar petek temizliği servisi sürekli sahada olduğu için bu uygulamanın neler kazandırdığını çok iyi bilmektedir. Peki petek temizliği nedir ? Petek temizliği tıkanan petek kanallarının ve tıkanan kalorifer borularının temizlenerek açılmasıdır. Petek temizliği Bağcılar tesisat kombi bakımı ustaları ile petekler sökülmeden yerinde temizlenir. Bağcılar petek temizleme ile kombi sonrası kalorifer borularının temizliği ve petek su kanallarının temizliği makine ile yapılır.

Bağcılar Petek Temizliği | Uzmanlar Tesisat

Bağcılar Petek Temizliği  ile  Petek Temizleme

  • Peteklerde ısıtma sorunu yaşamanızın sebebi, kalorifer tesisatı içinde dolaşan suyun kireçlenme etkisi göstermesi, çamurlaşması yoğunlaşmasıdır.
  • Çamurlaşma sonrası kalorifer peteklerinin kanalları ve kalorifer tesisat yüzeyleri bir tabaka ile kaplanmakta ısı iletimi dış ortama yapılamamaktadır.
  • Bu durum ortaya çıktığında peteklerin alt tarafı soğuk olacak homojen ısınma gerçekleşmeyecektir.
  • Kış aylarında peteklerin yeteri kadar ısıtmadığını düşünüyorsanız,
  • Kombinin ayarını son haneye kadar getiriyorsanız. Buna endeksli olarak faturaları ay başında gördüğünüzde ise şok geçiriyor , yüksek rakamlarla karşılaşıyorsanız.

Bu gibi durumlara neden olmamak için sizde  petek temizliği yapan firmamızdan hizmet almaya başlayabilirsiniz.  Bağcılar petek temizliği servisi olarak kalorifer tesisat temizliği yaptığımız çoğu adreste net olarak peteklerin tıkandığını gördük. Kombinin  bakımını yaptırırken petekleri de de kontrol ettirmelisiniz.

Her yıl olmasa da, iki senede bir petek temizliği yaptırdığınız takdirde hem kalorifer tesisatı sizlere daha uzun yıllar hizmet edecek, hem de sıcak kış günlerini yaşayabileceksiniz.

Kalorifer Petek Temizleme Nasıl Yapılır ?

Zamanla sudaki sertlik derecesinden dolayı peteklerin içi ve borular kireçlenir. Bunların temizlenmesi için profesyonel uygulama gereklidir. Bunun için geliştirilmiş petek temizleme makinesinin peteklere bağlanmasıyla sisteme temizlik ilacı verilmektedir. Bu kimyasallar peteklerin içinde biriken kireç dokusunu temizler. Ayrıca sistemde bulunan çamur gibi artıkları da makine aracılığı ile tesisat dışına atılır.

Bu hizmetin olmaz ise olmazlarından petek temizleme cihazı ve petek temizleme kimyasalı ile maksimum fayda sağlayın. Petek temizliğini cihazla  peteklere tek tek kimyasal uygulama yaparak profesyonel uzman tesisatçılar ile yapmaktayız.

İşin Özeti:

  • Petekler Sökülmez.
  • Petek Temizleme Cihazı Kullanılır.
  • Petek Temizleme İlacı Kullanılır.
  • Bütün Petekler Tek Tek Temizlenir.
  • Kalorifer Tesisatı da Temizlenmiş olur.

Bu sayede yüksek gelen faturalardan kurtularak daha uygun fiyatla ısınabilirsiniz. Petek temizleme hizmetinde uzmanlaşan kadro ile bu hizmeti sunmaktayız. Yılların verdiği tecrübe ile sorunsuz hizmet verdiğimiz bu sektörde defalarca karşılaştığımız tıkanıklık sebebi ile ısınamayan petekleri kimyasal ilaçla temizleyip kısa sürede petekleri ısıtıyoruz. Sistemi çalışır halde siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz. Uygun fiyat ile kaliteli hizmet veriyoruz.

Petek temizliği asla ihmal edilmemesi gereken kışı tasarruflu ve sıcak geçirmenin en kolay  yolu olan pratik bir uygulamadır. Sizde petek temizliğini, Bağcılar petek temizleme servisine yaptırın garantili hizmetten sizde yararlanın. Kalorifer petek temizliğini uygun fiyata yaptırın, hem tasarruf etmeye başlayın hemde konforlu ısının.

Benzer Gönderiler: