tesisat kaçağı 888 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kamera ile kaçak su bulma ,kameralı su kaçak tespiti ya da  termal kameralı yöntem su kaçaklarında ön plana çıkar. Bilgisayarlı su kaçağı tespiti fiyatları ve kameralı su kaçak tespiti fiyatları uygun olup su kaçağı tespiti ve tamiri de aynı şekildedir. Temiz su tesisatı kaçağı sorununu, su kaçak tespiti cihazı ile pis su kaçağını da kamera ile kaçak su bulma hizmeti ile sunuyoruz.

Kamera ile su kaçağını bulmak dolaylı bir söylemdir şöyle ki; su kaçağı olduğunda adrese gittiğinizde direkt kamera ile bakıp su kaçağı bulunur algısı yanlıştır. Su kaçağında ilk temiz suya bakıldığı için kameraya  gerek kalmadan sorun temiz suda ise su kaçağı sorunu bulunabilmekte anında tamiri de yapılmaktadır. Şimdi oluşturmaya çalıştığım bu tabloda kamera ile kaçak bulundu denilebilir mi yani direkt olarak  bu söylem doğru olur mu? Uygulamada yapılan, uygulamada olan ne ise bence o ifade edilmeli bilginin doğru ifade edilmesi gereksiz bilgi kirliliğini de ortadan kaldıracak ve bunun paralelinde uyuşmazlıklar da yaşanmayacaktır.

Kamera ile kaçak su bulma | Uzmanlar Tesisat

Kamera ile kaçak su bulma | Uzmanlar Tesisat

Kamera ile kaçak su bulma

Evinizde su kaçağı olduğunu görürseniz, büyük olasılıkla duvarlardaki kabarmayı fark etmişsinizdir. Su kaçağı çok kısa bir sürede evinizi bu şekilde olumsuz etkiler. Üstelik evinizle sınırlı kalmaz, komşularınıza kadar etkilerini gösterir. Onların da duvarlarında, tavanında sarı lekeler, kabarmalar oluşur .Kabarmaların lekelerin olduğu su kaçağını ,kamera ile kaçak su bulma hizmetimiz ile çözüyoruz. Böylesine önemli bir sorunu hiç bekletmeyin.

Hemen tesisatçıyı çağırın, kameralı cihazla su kaçağı bulma işlemi yapmalarını isteyin. Deneyimli ustalar dedektörle su kaçağını bulsunlar. Tesisatınızdaki borular dedektörle taranır ve nerede su sızıntısı olduğu noktasal olarak tespit edilir. Bu işlemle fayanslarınızda kırma işlemi yapılmaz, duvarlar kazılmaz. Sadece su kaçağı tespit edilerek, boru onarılır. Bu kolay yöntemden sizlerde yararlanmalı, evinizde ek tadilata girişmeden bundan kurtulmalısınız.

Tesisatınızda sizde su kaçağı sorunu yaşıyorsanız, çevrenizden duyduklarınıza rağbet etmeyin. Kaçak su tespiti için değişik yöntemler kullanılabilir. Birisi herkesin bileceği gibi su kaçağını tespit etmek için, fayansların kırıldığı tesisatın açığa çıkarıldığı eski yöntemdir. Bunu denemenizi tavsiye etmiyoruz. Günümüzde yeni geliştirilen ve başarıyla kaçak su tespiti için kullanılan cihazlarla verilen hizmeti tercih etmelisiniz. Bu yöntemi her tesisatçıda bulamayabilirsiniz. Ancak bunu baştan sorarsanız rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Kameralı Cihazlarla kaçak su tespiti yapıyorlarsa, evinize zarar gelmeden sadece tesisattaki sorununuz giderilecektir. İçiniz rahat olsun, tesisatta da sağlıklı olsun.

Su kaçak tespit cihazı ile ilk olarak temiz suda test yapılıp kaçağın temiz su tesisatında olup olmadığı tespit edilir sonraki aşamada eğer kaçak su oluşumu temiz su kaynaklı değil ise pis su yani pimaşlara bakılma gereksinimi doğacağından kamera ile görüntüleme yapılır. Şimdi bu süreç böyle işlerken yazılarda olsun, söylemlerde olsun kamera ile kaçağı buluyoruz deyip bırakmak ne kadar doğru ve bilgilendirici olur.

Kamera ile kaçak su bulma, süreç içerisinde kameraya da ihtiyaç duyulduğunu ,kamera olmazsa olmazlardan olup, su kaçağı bulma ekipmanları bu şekilde tamam olduğunu bilmek gerekmektedir. Sizden hizmet alacak kişi bütün bunları bilmeyebilir, bilmek zorunda da değildir. O yüzden burada doğru yönlendirme ,doğru sonuçları, sağlıklı sonuçları ortaya çıkacak su kaçağı sorununu çözen firmalarında farklı farklı söylemlerini ortadan kaldıracak müşterilerde oluşan kafa karışıklığı da kendiliğinden ortaya çıkacaktır. Sonuç olarak hizmet sektöründe ki yanlış bilgilendirmeyi kaldırıp doğru yönlendirme  yaparak sağlıklı hizmetin oluşması  bizlere bağlıdır. 

Benzer Gönderiler: