Su Kaçağı 1 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Banyo tavanında su sızıntısı var, ne yapmalıyım?

Üst kattaki komşunuzun tesisatında su kaçağı olduğu yük bir ihtimaldir. Bu su kaçağını komşunuz her zaman fark etmeye bilir, neden sebep çünkü gizli su kaçağı olabilir. Biz kırmadan su kaçağını buluyoruz… Tesisatçı önce evinize gelerek bir ön çalışma yapacaktır. Tahmini olarak su kaçağının olduğu bölgeyi belirleyecek, daha sonra su kaçak tespit cihazını kullanarak noktasal bir tespit yapacaktır. Bundan sonra su kaçağı ve su sızıntısı olan borunun onarımı daha kolay olur. Küçük bir alanda işlem yapan ustalar, tesisatınızı bu dertten kurtarır. Evinize zarar vermeden, sizde su kaçağından, su sızıntısından kurtulmuş olursunuz.

Banyo tesisatında su kaçağı tespiti yapma

Kameralı cihazlar ile kırmadan su kaçağı bulunmaktadır. Su kaçağı tespiti işlemleri için bizi arayabilirsiniz. KIRMADAN BANYO SU KAÇAĞI BULMA… Evinizde banyo, mutfak, tuvalet ya da oturma odasının tavanında kararma, pul pul dökülme hatta su sızıntısı var ve siz bundan çok rahatsız oluyorsunuz. Evinizde rahatça vakit geçirmenize engel olan bu durumun üstte daire olması durumunda iki kaynağı bulunmaktadır. Bunlardan birincisi, yukarı kattaki banyo ya da tuvaletteki derz aralarındaki boşluk kalması ile dökülen suların yol bularak alt kata sızmasıdır. İkincisi ise su tesisatında meydana gelen su kaçağı durumudur.  Ancak binanın en üst katında oturuyor ve üstünüzde daire yoksa bu aşamada kiremitlerden sızan suyun sizin tavanınıza geçmesi durumundan söz edilebilir.

LAVABODA SU KAÇAĞI TESPİTİ

Banyo ve lavabo giderlerinde su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Üstünüzdeki dairenin tavanından su sızıyor ise sızan suların kaynağının su tesisatından olup olmadığının tespiti için bu konuda uzmanlaşmış kurumsal firmalardan yardım almanız gerekir. Bu durumda evinize çağırdığınız firmanın cihaz ile su kaçağı bulma yöntemini kullandığından emin olmalısınız. Aksi halde eski yöntem olan kırarak su kaçağı bulmayı kullanan firmalar komşunuzun fayans ve duvarlarını kırarak su kaçağı tespiti yapmaya çalışacaktır. 7/24 su kaçağı tespiti için bizi arayın… 

0Shares
Yorum Yap