Petek Temizliği 843 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Acarkent villaları petek arası toz temizliği cihazla yapılmaktadır.

Petek dış temizliği evinizdeki hijyenin korunması için oldukça önemli bir uygulamadır. Her ne kadar evde peteklerin dışını temizlemeye kalksanız da, bunda yeteri kadar başarılı olamazsınız. Çünkü peteklerin kendi yapısından dolayı her yere ulaşarak tam bir temizlik yapamazsınız. Oysa yıl boyunca peteklerin içinde, aralarında düşünemeyeceğiniz kadar fazla toz, kir birikir. Günümüzde tesisat sektörü bu sorunu çözmeyi de başardı. Artık profesyonel cihazlar yardımıyla petek arası toz temizliği yapılmaktadır. Acarkent villaları petek arası toz temizliği yapan bir tesisatçı arayanlar her zaman firmamızdan destek alabilir. Yaşanacak ortamlar yaratmak için, peteklerin iç ve dış temizliğini ustalarımız yapsın.

Petek dış temizliğinde ustalarımız özel üretilmiş buharlı cihaz kullanır. Petekleriniz oldukça kolay ve pratik bir şekilde temizlenir. Bunun dışında bazı tesisatçılar tarafından uygulanan kimyasal çözeltilerle yapılan ve sağlık açısından uygun olmayan temizlikten kaçınmalısınız. Buharlı cihazla petek arası toz temizliği oldukça sağlıklıdır. Kimyasal temizlik maddeleri kullanılmadan, cihazın verdiği basınç ve buhar sayesinde peteklerde derinlemesine bir temizlik yapılır. Üstelik bu yöntemle temizliğin yapılması oldukça ekonomiktir. Peteklerin yapısı gereği temizlikte ulaşılamayan alanları fazladır. Bu alanlarda zaman içinde biriken kirler, tozlar buharlı temizlikle tamamen temizlenir.

Petekler sıcak ve nemli bir ortam oluşturur. Üstelik bu ortamlar mite böcekler dediğimiz ev akarlarının üremeleri ve barınmaları için uygun yerlerdir. Bu durum alerjik yapısı olan kişiler açısından son derece sakıncalıdır. Acarkent villaları petek dış temizliği yapan firmamız verdiği hizmetle bu sorunu da ortadan kaldırır. Elinizin girmediği, temizleyemediğiniz alanları kuru buhar yardımıyla tertemiz yapalım. Nefes aldığınız ortam sağlıklı olsun. Her yıl düzenli bir şekilde petek arası toz temizliği yapılırsa, sizlerde peteklerden uçuşan tozları solumak zorunda kalmazsınız.

Petek arası toz temizliği rutin şekilde yapılması gereken bir işlemden ziyade, bir ihtiyaçtır. Evinizde tozlarla birlikte yaşam sürmek zorunda kalmayın. Her sene yaptığınız genel temizliğe petek temizliğini de ilave etmelisiniz. Petek arasını kendi çabalarınızla temizlemeniz oldukça güçtür hatta olanaksızdır. Sizin temizlikte kullanacağınız kimyasal ürünler sağlığınız açısından da ayrı bir risk oluşturur. Bu nedenle profesyonel destek almaktan kaçınmamalısınız. Acarkent petek arası toz temizliğini ustalarımıza bırakın. Peteklerin arasında elinizin ulaşamadığı yerlerde kümelenmiş olan tozları, akarları ustalarımız sağlıklı bir şekilde temizlesin. Petek dış temizliği sayesinde peteklerinizde evinizdeki eşyalarınız gibi her yıl tertemiz olsun. Zahmetsizce petek araları tozdan temizlensin, hijyen ortamlarda yaşayın. Kışın ısınmanızda kolaylaşsın.

Benzer Gönderiler: