Petek Temizliği 415 kez görüntülendi

Peteklerin ızgara aralarında oluşan toz temizliğini,Avcılar petek toz temizliği servisi cihaz ile yapmaktadır.

Ben peteklerimin dışında oluşan toz temizliğini kendim yapıyorum diyorsanız, peteklerin iç ızgaralarına şöyle bir göz atmalısınız. Sizler sadece peteklerin en dışında elinizin ulaşabileceği yerleri temizleyebilirsiniz. İç ızgaralarda kümelenen tozları, kir kalıntılarını temizlemeniz mümkün değildir. Avcılar petek toz temizliği yapan firmamız, deneyimli ustaları ve buharlı özel petek temizleme makinesi sayesinde peteklerin dışında ızgaraları dahil en ücra köşesini temizler. Evinizde uçulan tozları solumak zorunda kalmazsınız. Hem evinizin hijyen ortamını korur, hem de sağlığınızı korursunuz.Petek toz temizliği her yıl peteklerin iç temizliği yapıldığı zaman düzenli olarak yaptırılmalıdır. Kış boyunca petekleriniz sadece ısınmanızı sağlasın. Evinizdeki temiz ortamı bozmasın.

Avcılar petek toz temizliği servisi arayanlar hemen firmamıza ulaşabilir. Ustalarımız buharlı temizlik makinesi yardımıyla peteklerin dışını mükemmel şekilde temizlesin. Peteklerde toz zerresi bile kalmasın. Peteklerin dış yüzeyi özellikle ızgaraları nemli ve sıcak bir alandır. Bu yüzden mite denilen ev akarları için en uygun yerleşme yeridir. Alerjisi olan kişiler için bu son derece zararlıdır. Petek toz temizliği sırasında ev akarları tozlarla birlikte temizlenir. Petek dış temizliği son derece sağlıklı bir uygulamadır. Evinizdeki eşyaları nasıl temizliyorsanız, peteklerde bu şekilde temizlenmelidir. Sizler bunu sağlıklı bir şekilde yapamayacağınız için, profesyonel destek almalı, Avcılar petek dış temizliği yapan firmamızla iletişime geçmelisiniz.

Petek dış temizliği ile mite böceklerine toza,hise son

Avcılar petek toz temizliği

Petek dış temizliği oldukça pratik şekilde yapılmaktadır. Petekler yerlerinden sökülmeden içindeki ızgaralarına kadar temizlenir. Kuru buhar özel cihazla basınçlı şekilde peteklerinize verilerek, tozlar, kir kalıntıları tamamen temizlenir. Temizlikte kuru buhar kullanıldığından, petekleriniz bundan herhangi bir zarar görmez. Bu pratik, kolay yöntem aynı zamanda son derece ekonomik şekilde uygulanır. Petekleriniz kışın tertemiz hava solunmanıza yardımcı olur. Avcılar petek toz temizliği için her zaman firmamızdan destek alabilirsiniz.