Petek Temizliği 739 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Peteklerin ızgara aralarında oluşan toz temizliğini, Avcılar petek toz temizliği servisi cihaz ile yapar. Ben peteklerimin dışında oluşan toz temizliğini kendim yapıyorum diyorsanız, peteklerin iç ızgaralarına şöyle bir göz atmalısınız. Sizler sadece peteklerin en dışında elinizin ulaşabileceği yerleri temizleyebilirsiniz. İç ızgaralarda kümelenen tozları, kir kalıntılarını temizlemeniz mümkün değildir.

Neden Toz Temizliği Yapılmalıdır?

Evinizde uçuşan tozları solumak zorunda kalmazsınız. Hem evinizin hijyen ortamını korur, hem de sağlığınızı korursunuz. Peteklerin dış yüzeyi özellikle ızgaraları nemli ve sıcak bir alandır. Bu yüzden mite denilen ev akarları için en uygun yerleşme yeridir. Alerjisi olan kişiler için bu son derece zararlıdır. Petek toz temizliği sırasında ev akarları tozlarla birlikte temizlenir. Petek dış temizliği son derece sağlıklı bir uygulamadır. Evinizdeki eşyaları nasıl temizliyorsanız, peteklerde bu şekilde temizlenmelidir. Sizler bunu sağlıklı bir şekilde yapamayacağınız için, profesyonel destek almalı, Avcılar petek dış temizliği yapan firmamızla iletişime geçmelisiniz.

Avcılar Petek Toz Temizliği – Petek Tozları Nasıl Temizlenir?

Avcılar petek toz temizliği yapan firmamız, deneyimli ustaları ve buharlı özel petek temizleme makinesi sayesinde peteklerin dışında ızgaraları dahil en ücra köşesini temizler. Petek toz temizliği her yıl peteklerin iç temizliği yapıldığı zaman düzenli olarak yaptırılmalıdır. Kış boyunca petekler sadece ısınmanızı sağlasın, evinizde koku olmadan, duvarlar islenmesin temiz ortamı bozulmasın.

Avcılar petek toz temizliği servisi arayanlar nette arama yaptığında da firmamıza ulaşmaları kolay olacaktır.  Ustalarımız buharlı temizlik makinesi yardımıyla peteklerin dışını mükemmel şekilde temizler.

Avcılar Petek Toz Temizliği

Avcılar Petek Toz Temizliği

Petek dış temizliği oldukça pratik şekilde yapılmaktadır. Petekler yerlerinden sökülmeden içindeki ızgaralarına kadar temizlenir. Kuru buhar özel cihazla basınçlı şekilde peteklere verilerek, tozlar, kir kalıntıları tamamen temizlenir. Temizlikte kuru buhar kullanıldığından, petekler bundan herhangi bir zarar görmez. Bu pratik, kolay yöntem aynı zamanda son derece ekonomik şekilde uygulanır. Petekler kışın tertemiz hava solumanıza yardımcı olur. Avcılar petek toz temizliği için her zaman firmamızdan destek alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: