Petek Temizliği 758 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

 Petek iç temizliği yaptırdığınızda, petek dış temizliği de yaptırarak peteklerde biriken tozlardan kurtulabilirsiniz. Petek iç temizliğini yaptırdığınız gibi, her sene petek dış temizliği de yaptırmayı ihmal etmemelisiniz. Çünkü peteklerin dış yüzeyinde yıl boyu biriken kirin, tozun temizlenmesi gerekiyor. Evde kendi başınıza bunları temizlemek için uğraşmayın. Zaten peteklerin her yerini temizlemeniz olanaksızdır. Peteklerin yapısı yüzünden her yerine ulaşamazsınız. Elinizin girmediği yerler temizlenmeden kalır. Bu konuda Ataköy petek dış temizliği yapan firmamızdan buharlı temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Neden Petek Dış Temizliği Yapılmalıdır?

Aklınıza neden petek dış temizliği yapılmalı diye bir soru gelebilir. Biraz düşünürseniz bunun neden gerekli olduğunu anlamanız zor olmaz. Çünkü evin içindeki tozların birikmesi için, peteklerin yüzeyi uygun bir ortamdır. Sadece tozlar mı, hayır petekler ev akarı denilen mite böceklerinde yaşadığı uygun bir ortamdır. Sürekli sıcak ve nemli bir alan olduğundan, peteklerin içindeki ev akarları alerjik etkiye yol açar. Ataköy petek dış temizliği aynı zamanda bu olumsuzluklar içinde bir çözümdür. Peteklerin pırıl pırıl yapacak buharlı temizliği herkese tavsiye ediyoruz. Peteklerin iyi ısı vermesi ve sağlıklı ısınmanız için  petekler toz biriken bir yer olmasın.

Ataköy Petek Dış Temizliği – Petek Dışı Nasıl Temizlenir?

Petek toz temizleme buharlı cihaz yardımıyla deneyimli ustalarımız peteklerin dışını mükemmel şekilde temizler, petekler ilk günkü gibi tertemiz olur. Ataköy petek dış temizliği hizmetimizden her zaman yararlanabilirsiniz. Tercihen petekleri kış sonunda temizletebilir, evinize baharın gelmesini sağlayabilirsiniz. Peteklerin içindeki birikmiş tozlar, kir kalıntıları pratik bir çalışmayla profesyonel uygulama ile temizlenmiş olur.

Bu hizmet sırasında petekler yerinden sökülmez, herhangi bir zararda meydana gelmez. Ustalar petek dış temizliğini kısa sürede yaparak, temiz bir ortam oluşturur. Evinizde nefes aldığınızı hisseder, hijyen bir ortama kavuşursunuz. Petek dış temizliğinde kimyasallar kullanılmadan sadece kuru buharla temizlik yapılır. Temizlik işlemi kısa sürede tamamlandığından, parkeler bundan zarar görmez. Bu nedenle deneyimli ustaların bu çalışmayı yapmalarını talep etmelisiniz.

Benzer Gönderiler: