Petek Temizliği 669 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Alkent 2000 evleri petek toz temizliği servisi petek arası toz temizliğini cihazla yapmaktadır.

Kalorifer peteklerinin nasıl iç temizliği yapılıyorsa, petek dış temizliği de belirli zamanlarda yapılmalıdır. Peteklerin içini suyun kireçli yapısı etkilerken, dışını da ortamdaki toz ve kir etkilemektedir.Alkent 2000 evleri petek toz temizliği yapan bir tesisatçı olarak, profesyonel şekilde petekleri temizleriz. Peteklerin dışını temizlemek isteseniz bile bunu tam anlamıyla başaramazsınız. Çünkü peteklerin özel yapısı nedeniyle elin girmediği yerler vardır. Köşe bucak her yere giren tozların temizlenmesi bu şekilde olanaksızdır.

Hepimiz peteklerin dış ızgaralarının zamanla tozlandığını biliyoruz. Bunun için her temizlikte elimizde bez ve ilaç petekleri temizlemeye çalışırız. Ancak bu temizliği nereye kadar, ne kadar sağlıklı yapabiliriz. Peteklerin ızgaralarındaki tozları tam olarak temizlememiz mümkün değildir. Bu nedenle temizlediğimizi düşündüğümüz peteklerle aynı ortamda yaşamaya devam ederiz.

Alkent 2000 evleri petek toz temizliği yapan ustalarımız sizlere de yardımcı olsun. Tozundan bıktığınız petekleri zahmetsizce yeni gibi temizleyelim. Petekleri temizlemek için uğraşmayın. Bunda yeterince başarılı olamayacaksınız. Sağlığınızı, sevdiklerinizi riske atmayın. Evinizdeki hijyeni korumak için atacağınız adıma petek dış toz temizliği ile başlayın. Kış geldiğinde petekler ısıyı daha rahat iletmesine bile yardımcı olursunuz.

Ustalarımız petek dış temizliğini özel üretilmiş buharlı bir temizleme cihazıyla yapar. Bu sayede peteklerin dışı, iç kısımları kuru buharla mükemmel şekilde temizlenir. Böyle bir temizliği deneyimli ve bu konuda bilgi sahibi ustalar yapmalıdır. Çünkü petek dış temizliği en kısa sürede tamamlanmalıdır. Aksi halde buhar nedeniyle tabanda oluşan nemlilik parkelere zarar verebilir. Bu yüzden petek temizliğinde profesyonel destek almanız tavsiye edilir.

Petek dış temizliği düzenli şekilde yapılırsa, bulunulan ortam daha hijyen hale gelir. Nefesle alacağımız tozlardan korunuruz. Peteklerin nemli ve sıcak ortamında barınabilen ev akarlarından da kurtuluruz. Biliyorsunuz mite böcek denilen bu akarlar özellikle alerjik kişiler için oldukça sakıncalıdır. Bu sorununuzu da gidermiş oluruz.

Alkent 2000 evleri petek dış toz temizliği hizmeti alarak, evinizi daha hijyen hale getirebilirsiniz. Petek dış temizliği son derece pratik ve ekonomik bir hizmettir. Yılda bir defa petekleri temizletmenizi tavsiye ediyoruz. Evinizde nasıl yaz, kış temizliği yapıyorsanız, bunu da alışkanlık haline getirmelisiniz. Deneyimli ustaların yaptığı petek dış temizliği sayesinde, petekler yeni takıldığı gibi tertemiz olur. Ustalar peteklerin en ücra köşelerinde biriken tozları kuru buharla zahmetsizce temizler. Buharlı temizlikle peteklerin dış toz temizliği kısa sürede tamamlanır.

Benzer Gönderiler: