Petek Temizliği 582 kez görüntülendi

Ataşehir petek temizliği servisi

Petek temizliği,peteklerin kanallarının tıkanması,kalorifer tesisatının tıkanması ile oluşan çamurlaşmayı ortadan kaldırmak için cihazla ve kimyasal ile yapılan temizliktir.Cihaz ve kimyasal ile yapılan bu tesisat temizliğinde petekler yerinden sökülmeden etraf kirletilmeden ,bütün peteklere tek tek kimyasal uygulama yapılarak çok iyi netice alınmaktadır.Bu hizmetin bilinir olması ve yaygınlaşması tasarruf edilerek ısınma imkanını artırıcı unsur olmaktadır.

Bu hizmeti yaygın kılan bireylerin bu uygulamadan sonraki ısıdaki artışı gözlemlemeleri olup,uygun fiyatla yapılan petek temizliği 2 yılda bir yaptırıldığı düşünüldüğü takdirde sağladığı avantajlar açısından bakıldığında  maliyet anlamında hiç bir şeydir.

Ataşehir petek temizliği servisi olarak yılların verdiği ve sahadan edindiğimiz tecrübe gösterdi ki müşteri yapılan bu hizmetten çok memnun kalmakta ve peteklerin periyodik bakımlarını yaptırmaya karar vermektedir.Kalorifer tesisat temizliğini ,radyatör temizliğini cihazla kimyasal ilaçla yapıyoruz.

Kış boyunca kullandığınız kalorifer tesisatının periyodik bakımlarını yaptırmayı ihmal ettiğiniz takdirde ısınma sorunu yaşamaya devam edersiniz.Hem kombinin, hem peteklerin bakımını düzenli olarak yaptırmalısınız. Ancak bu şekilde sorunsuz ısınabilirsiniz. Kombi ne kadar sağlıklı çalışırsa çalışsın, peteklerde tıkanıklıklar varsa, ısınma sorunu yaşarsınız. Aynı zamanda daha fazla yakıt parası ödemek zorunda kalırsınız. Kış gelmeden önce kalorifer tesisatınızı ve kalorifer peteklerini kışa hazırlamalısınız.

Petek temizliği yaptırarak, peteklerin içinde biriken tortulardan ve kireçlenmeden kurtulmalısınız. Kimyasallarla ve makineyle yapılan temizlik işleminden sonra, suyun rahatça dolaşımını sağlayabilir ve ısınabilirsiniz. Petek temizliği  yapılırken, peteklerin sökülmesine bile gerek yoktur. Ataşehir petek temizliği servisi elektronik teknolojik cihazlar sayesinde kısa süren pratik uygulamalar ile petek temizliğini yapmaktadır.

Petek temizliği denilince aklınıza belkide sizin evinizde bulunan petek türünün temizliği geliyor fakat birçok petek türü vardır ama çoğumuzun evinde panel petekler bulunmaktadır. Fakat nadirde  olsa bazı kişilerin  evinde yine ısınmada kullandığımız;Petek Temizliği,Radyatör Temizliği,Kalorifer Tesisat Temizliği,Yerden Isıtma Temizliği,Merkezi Isıtma Temizliği, Alüminyum Petek Temizliği,Döküm Petek Temizliği bulunmaktadır .

Ataşehir Petek Temizliği servisi

Ataşehir petek temizliği servisi

 Bu peteklerin nasıl temizlendiği çoğu w.e.b. sitesinde bahsedilmemektedir.Petek temizliği yaptırmadan önce petekler nasıl temizlenirse daha sağlıklı olur diye bilgi edinmeniz sizin yararınıza olacaktır.Eğer evinizdeki ısınma araçlarında;Yerden Isıtma ,Merkezi Isıtma , Alüminyum Petek,Döküm Petek  varsa bizim w.e.b. sitemizden bilgi edinebilirsiniz Panel petek ve diğer petek temizlikleri arasında farklar vardır her tür petek ayni şekilde ve ayni yöntemlerle temizlenmez .  Petek temizliği hakkında bilgi edinebilmek için hem w.e.b. sitemizden yardim alabilir hem de Ataşehir petek temizliği servisini arayarak daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Petekleri   kimyasal ilaçla temizletmek istiyorum cümlesini arama motorlarına yazdığınızda karşınıza petek yıkama, petek temizliği, radyatör temizliği, kalorifer tesisat temizliği, tesisat yıkama vb isimler altında sürekli  arama yaptırdığınızda karşınıza bu kelime öbekleri çıkacaktır. Bütün bu kelimeler aslında aynı hizmeti  işaret etmektedir.

Petek Temizleme Hizmetini cihazla sunuyoruz

Ataşehir petek temizliği

Petek temizliğinde sizlerle güncel olan bir olayı paylaşmak istiyorum;

Ofiste çalan telefonu açtığımda telefonun diğer ucundaki müşteri petek temizliğini sormaktaydı.Müşterimiz petek temizliği nedir, nasıl yapılır, kullanılan kimyasal ilaç, kullanılan makinenin en az sahip olması gereken bar vb. konularda bilgi verirken  telefonun diğer ucundaki müşteri nasıl yani, siz şimdi petekleri söküp banyoda yıkamıyor musunuz.

Ben şaşırmış bir şekilde sordum  nereden bu bilgiyi aldınız diye, müşteride bu işi yapan bir firmadan deyince açıkçası durumun vehametini anladım. Maalesef bu sektörde hala ilkel yöntemleri kullananlarda var demek ki. Siz değerli müşterilerimiz para veriyorsanız kaliteli hizmet almak sizin hakkınız diye düşünüyorum.Ataşehir petek temizliği servisindeki Uzman ekip ve yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Cihaz ve Kimyasal ile Yaptığımız Diğer Tesisat Temizliği  Hizmetleri;

  • Yerden Isıtma Tesisat Temizliği,
  • Kimyasal İlaç ile Yerden Isıtma Temizliği,
  • Kalorifer Tesisat Temizliği,
  • Merkezi Isıtma Temizliği,
  • Merkezi Isıtma Bakımı,
  • Alüminyum Petek Temizliği,
  • Döküm Petek Temizliği,

Yer: Ataşehir/İstanbul, Türkiye