Tıkandı 371 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkanan tuvaleti robotla açma işinde acele etmeli, tuvaletin içi pis su ile dolmuş ise robotla tıkanıklık açma yöntemi uygulanmalıdır. Tuvalet tıkanması, tuvalete atılan tuvalet kağıtları nedeni ile sıkça tıkanabilmektedir. Robot cihazla tıkalı tuvalet açma uygulaması evde tuvalet tıkanıklığı açma uygulamasından farklıdır. Klozet tıkanması olduğunda klozet sökülerek uygun yay ve uygun aparat ile tıkanıklık robotu boru içine gönderilir. Tıkalı olan bölgeye ulaşan tıkanıklık açma robotunun yayı karşılaştığı şey sert cisim ise rögara iter. Eğer yumuşak bez, kıl, tüy gibi şeyler ise yay bunları kendine sarıp dışarı çıkarır.

Tıkanan tuvaleti robotla  açma yöntemi

Tıkanıklık olan yer ister tuvalet ister lavabo olsun robotla kısa sürede açılır. Tuvalet tıkanıklığı hiç kimsenin istemediği bir sorundur. Ancak bu herkesin başına gelebilecek bir sorun olduğu için, Tıkanan tuvaleti robotla  açma yöntemi herkes için önemlidir. Tıkalı tuvalet giderinin en kolay şekilde açılması için ustalar robot kullanmalıdır. Robotla tuvalet açma sayesinde herhangi bir yer kırılmadan, tıkanıklık açılmış olur. Tuvalet tıkandığı zaman ustalar öncelikle kameralı yöntemle tıkanıklığın yerini tespit eder ve neyin tıkanıklığa neden olduğunu bulurlar.

Tıkanan tuvaleti robotla açma | Uzmanlar Tesisat

Tıkanan tuvaleti robotla açma | Uzmanlar Tesisat

Tuvaleti tıkayan yabancı cisme göre robot denilen cihazın ucuna bir aparat takılır. Tıkalı tuvalet giderine sokulan robot tıkanıklığa yol açan yabancı cismi kendisine dolar ve dışarıya çıkarır. Tuvaletin tıkanmasına neden olan sert cisimlerde robotla parçalanır ve kanalizasyona kadar gönderilir. Böylece robotla tuvalet açma işlemi amacına ulaşır. Herhangi bir zarar oluşmadan, konforlu bir şekilde tıkanıklık açılmış olur.

Tıkanan gideri açma hizmeti almak isteyenler tesisatçısını buna göre seçmelidir. Modern cihazları olan, deneyimli ustalara sahip tesisatçılarla çalışmaları gerekir. Tuvalet tıkandığında mağdur olmamak için, tesisatçınızdan robotla tuvalet açma hizmeti almalısınız. Bu hizmet sayesinde evinizde oluşan olumsuz tablo tadilat durumu ortaya çıkmadan mağduriyet uzamadan kısa sürede sonuç alınır. Bu uygulama yapılırken fazla zaman kaybedilmez ve maliyet olarak da çok uygundur. Özellikle tadilat gerektirici durumun ortaya çıkmayacağı bu hizmet pratiktir. Tuvalet tıkanıkları da acil ve hızlı çözülmesi gereken arızalardan olduğundan en akıllı yöntem tıkanıklığı robotla açtırmak olacaktır.

Benzer Gönderiler: