Tıkandı 320 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Arnavutköy Tıkanıklık Açma servisi tıkanıklık açma hizmetlerini yürütürken çok farklı tıkanıklık sebebi ile karşılaşmaktadır. Tesisatçı Servis lavabodan su gelmesi ve giderlerin tıkanması durumunda tıkanan gider borusunu cihazla açar. Lavabodan su gelmesi halinde evinizde sızıntı olacaktır ve su sızmasının ortaya çıkaracağı zararlar zaman geçtikçe artacaktır.

Tıkanıklık olduğu bir durumda ulaşabileceğiniz ve müdahale edebileceğiniz yerlerden olan lavaboyu kontrol etmelisiniz. Özellikle lavabo sifonuna bakmalı lavabo sifonu ve gider bağlantısını kontrol etmelisiniz. Sifon gidere oturmuyorsa, lavabodan su gelmesi durumunda tesisatta su sızıntısı sorunu yaşayabilirsiniz. Bu sorunu çözmeye çalıştığınızda sorun için çıkılmayacak bir hal almamalıdır.

Arnavutköy Tıkanıklık Açma | Uzmanlar Tesisat

Arnavutköy Tıkanıklık Açma | Uzmanlar Tesisat

Arnavutköy Tıkanıklık Açma – Neden Tıkanıklık Olur?

Arnavutköy tuvalet tıkanıklığı açma, Arnavutköy lavabo açma ve Arnavutköy klozet açma gibi bir çok tıkalı gider borusunu nedeni ne olursa olsun robotla açar.

  • Pimaş boru giderlerine atılan yabancı cisimler,
  • Pimaş boru hattında çökme olması durumunda,
  • Boru çaplarının yetersiz olması durumunda,
  • Giderlerde istenilen olması gereken eğimin olmaması durumunda,

Lavabodan su geri geliyor ise bunu ihmal etmemelisiniz. Önlem alınmadığı takdirde eviniz zarar görmeye başlayacaktır. Geri gelen su bulduğu yerden sızıntı yapacaktır. Tıkanıklığa dayalı giderden su akacağı gibi lavabo sifonunun gider bağlantısındaki contalarda bu durumda kontrol edilmelidir. Zamanla aşınan contalarda bu sorunun yaşanmasına neden olabilir.

Tıkanıklık Nasıl Açılır?

Tesisatçı servis önce tıkanıklığın neden olduğu durumu gözden geçirir. Sonra tıkanıklığa nereden müdahale edilirse daha net bir sonuç alınır ona bakar. Sonraki aşamada da tıkanıklık makinesini gidere göndererek tıkalı olan yerdeki tıkanıklığı kırma dökme olmadan açar. Tıkanıklık cihazla açılmalıdır. Kırma dökme ile tıkanıklık açılacak ise bilin ki büyük maliyetler sizi bekliyor. Lavaboda oluşan bir tıkanıklık nedeniyle su geri geliyor olabilir bu durumda yapılması gereken erken müdahaledir. Ustalar tıkalı lavaboyu güncel yöntemlerle açarak tıkanıklığa bağlı su sızmasının vereceği zararın büyümeden önüne geçer.

Eğer lavaboda tıkanıklık varsa ustaların bunu robotla açması sağlanmalıdır. Robotla lavabo açma hizmeti veren bir servis çağırmanızda yarar var. Etrafa zarar vermeden kırmadan tıkanıklık açılmalıdır. Tıkanan gider neresi olursa olsun oluşan tıkanıklığı Arnavutköy Tıkanıklık Açma servisi kırmadan açar. Tıkanıklık açma uygulamasında yeni tadilat çıkarılmadan pratik çözüm uygulanmalıdır.

Benzer Gönderiler: