Tıkandı 140 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Arnavutköy Tıkanıklık Açma – Lavabodan su gelmesi giderlerin tıkanması durumunda tıkanan gider borusu cihazla açılır

Lavabodan su gelmesi halinde evinizde sızıntı olacaktır ve su sızmasının ortaya çıkaracağı zararlar oluşacaktır. Arnavutköy Tıkanıklık Açma servisi tıkanıklık açma hizmetlerini yürütürken çok farklı tıkanıklık sebebi ile karşılaşmaktadır. Tıkanıklık olduğu bir durumda hemen lavaboyu kontrol etmelisiniz. Özellikle lavabo sifonuna bakmalı lavabo sifonu ve gider bağlantısını kontrol etmelisiniz. Sifon gidere oturmuyorsa, lavabodan su gelmesi sorunu yaşayabilirsiniz. Bu sorununuzu çözmediği zaman hemen bir servisi aramanızda yarar vardır.

Lavaboda oluşan bir tıkanıklık nedeniyle su geri geliyor olabilir. Ustalar tıkalı lavaboyu güncel yöntemlerle açacaktır. Lavabodan su geri geliyor ise bunu ihmal etmemelisiniz. Önlem alınmadığı takdirde eviniz zarar görmeye başlayacaktır. Geri gelen su bulduğu yerden sızıntı yapacaktır.

Tıkanıklığa dayalı giderden su akacağı gibi lavabo sifonunun gider bağlantısındaki contalarda bu durumda kontrol edilmelidir. Zamanla aşınan contalarda bu sorunun yaşanmasına neden olabilir.  Lavabodan su gelmesine neden oluyor, bunun mutlaka tespit edilmesi gerekir. Sifon bağlantısı, gider tıkanıklığı gibi her türlü etken dikkate alınmalıdır. Eğer lavaboda tıkanıklık varsa ustaların bunu robotla açması sağlanmalıdır. Robotla lavabo açma hizmeti veren bir servis çağırmanızda yarar var. Etrafa zarar vermeden kırmadan tıkanıklık açılmalıdır. Tıkanan gider neresi olursa olsun oluşan tıkanıklığı Arnavutköy Tıkanıklık Açma servisi kırmadan açar. Tıkanıklık açma uygulamasında yeni tadilat çıkarılmadan pratik çözüm uygulanmalıdır.

Arnavutköy’de Faydalı Benzer Tesisat Hizmetlerimiz:

Yorum Yap