Tıkalı Boru 393 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkalı gider borusu açma tıkalı pimaş açma ya da yağ tıkalı boru açma işi tıkalı boru açma kimyasalı ile yapıldığında başarı elde edilemez ise profesyonel yardım alınmalıdır. Tıkanmış gider açma tıkanan gider borusu açma ya da  gider açmada etkili yol robotlu makineli tıkanıklık açmadır.  Yine partman gider borusu tıkandı ise bu tıkanıklık tıkalı gider açma aparatı ile açılamayacağından robotlu makineli yardım alınmalıdır. Tıkanıklık açma cihazı ile gider tıkanıklığı pimaşa zarar verilmeden açılır. Teknolojik imkanlar ile zor olan tüm tıkanıklık çeşitleri de açılır.

Tıkalı gider borusu açma pimaş açma

Tesisatta tıkanmış gider açma uygulamasını yapabilecek bir tesisatçı arayıp bulmak o an için elzemdir. Tıkanıklık durumu herkesin başına gelebilecek bir tesisat sorundur. Tıkanıklık tesisatın en önemli sorunlarından biridir. Pis suların, atıkların giderleri zaman içinde tıkamasına kimse engel olamaz. Tıkanan gideri açma hizmetinde eskiden borular, fayanslar kırılarak tıkanıklık tespiti yapılmaya çalışılırdı. Tıkanıklığı cihaz olmadan açmaya çalışmak oldukça zor bir işlemdi. Bu yüzden gider tıkanıklığı herkes için kâbus haline gelmişti.

Tıkalı gider borusu açma | Uzmanlar Tesisat

Tıkalı gider borusu açma | Uzmanlar Tesisat

Günümüzde ise cihazla tıkanan gideri açma hizmeti verilmekte olup tıkanıklık açıldıktan sonra kamera ile görüntüleme yapılmaktadır.  Bu yöntemde kırmadan tıkanıklık açılar. ak son hali de görüntülenmiş oluyor. Evin içinde konforlu bir çalışma yapılıyor ve gider tıkanıklığı zahmetsizce açılıyor. Tıkalı gider borusu açma hizmetiyle tesisatınızda tıkanıklık sorunundan kolayca kurtuluyorsunuz.

Tıkalı tesisat borusu açma için modern yöntemler kullanılmaktadır. Kameralı cihazla, kanal açma makinesi denilen robotla tıkalı gider borusu açılmaktadır. Fayansları kırmadan tıkanan giderler böyle zahmetsizce açılır. Bu alanda uzmanlaşmış, deneyim sahibi ustalar hiçbir tıkanıklık alanını kırmadan çalışırlar. Kameralı cihazla tıkanan yeri tespit eder, robotla tıkalı gider borusunu açarlar.

Gider borusu tıkanıklığı ile karşılaşırsanız, panik yapmadan cihazla tıkanıklık açan tesisatçınızı arayın. Bu anlamda hizmet alacağınız tesisatçıya mutlaka şunu sorun. Tıkanıklığı cihazla mı açacaksın yoksa tesisatı kırıp mı açacaksın. Kırma taraftarıysa ve kırmayı da tahminen yapıyorsa lütfen bu tesisatçıdan hizmet almayın. Bu şekilde yazmamdaki neden hem gerçek tesisatçıyı hem de hizmeti alan vatandaşı korumaktır.

Benzer Gönderiler: