Tıkalı Boru 405 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Tıkalı boru açan firma gider borusu tıkandı sorunu ile çok karşılaşmış olup bu sorunu makine ile tıkalı boru açma uygulaması ile çözdü Kırmadan lavabo açan firma, tıkalı lavaboları makine ile açma sayesinde kırma dökme yapmaz. Tıkalı gider açan tesisatçı ya da tıkalı tuvalet açan firmalar, tıkalı lavabo gider borusu açma  tıkalı mutfak borusu açma işini kameralı robotlu yapar. Profesyonel tesisatçı firmaların tıkanan gider borusunu açma yöntemleri, pompa ile tıkanan lavaboyu açmak şeklinde değildir.

Gider borusu tıkanıklığı, tuvalet gider tıkanıklığı veya duşakabin gider borusu tıkanıklığı için de tıkanıklık açma robotu ile müdahale edilir. Apartman gider borusu tıkandı, küvet borusu tıkandı, tıkalı boru açma kimyasalı dökeyim ile uğraşmayın. Profesyonel tesisatçı çözümler sunan tesisatçı firma kanal açma makinesi ile her türlü tıkanıklığı kırmadan açar

Tıkalı boru açan firma gider borusu tıkandı 

Tesisatınızda tıkanıklık sorunlarını hiç beklemediğiniz anlarda yaşayabilirsiniz. Gider borusu tıkanıklığı, tuvalet gider tıkanıklığı diye aranmaya başlanır. Tıkanan gider borusunu açmak için size deneyimli bir firma yardımcı olabilir. Gide borusu tıkanıklığını cihazla açan bir firmadan destek almalısınız. Tıkalı boru açan firma aynı zamanda bu konuda deneyimli bir ustaya sahip olmalıdır. Kırmadan gider borusu açılmalıdır. Gider borusu tıkandı diye panik yapmanıza, sıkıntı yaşamanıza gerek yok. Tıkalı boru açan firma kameralı cihazla ve robotla tıkanıklığı kısa sürede açacaktır.

Tıkalı boru açan firma gider borusu tıkandı | Uzmanlar Tesisat

Tıkalı boru açan firma gider borusu tıkandı | Uzmanlar Tesisat

Tesisattaki giderler atık maddeler yüzünden, gidere kaçırdığınız bez parçası gibi etkenler yüzünden her zaman tıkanmaya açıktır. Eğer tıkalı gider açan tesisatçı, tıkalı tuvalet açan firmalar sizlere robotla yardımcı olacaksa, evinizde fayanslarınız bile kırılmaz. Duvarları, zemini kazmaya da gerek olmaz. Tıkanmış giderleri açması için, tıkalı boru açan firma ile temasa geçmeli ve usta çağırmalısınız. Kanal açma makinesi dediğimiz robotla gider borusu açılıp kameralı cihazla tıkanıklık son durum görülebilir.

Tıkanıklık oluşan pimaş borusu genelde  zemin altında olduğundan kanal açma makinesi ile etrafa zarar vermeden tıkanıklık açılabilmektedir. Oysa cihaz olmadan tıkanıklık açılacak ise önce zemin altında olan boruya ulaşmak gereklidir. Bu sayede hangi taraftaki pimaş borusunun üstünün de açılacağı bilinmelidir. Teknolojik cihazlar olmadan bunu yapmak zor olduğu için tıkanıklığı açmak için etraf tamamen kırılacak anlamına gelir. Bu durumda ek maliyetlerde oluşacağından masraf çok fazla olacaktır. Bu açıdan tıkanıklık kanal çama makinesi ile etraf kırılmadan pratik uygulamalar ile açılmalıdır. Gider borusu tıkandığında diye tesisatçı servis gerekli ise mutlaka bizi arayın.

Benzer Gönderiler: