Tıkalı Boru 238 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Pimaşı açan usta ya da pimaş tıkanıklığı açan usta robotla ve kameralı tıkanıklık açma yöntemi ile  gider açma ve mutfak tıkanıklık açma işini yapar. Kırmadan pimaş açan firma, tıkalı boru açan usta ile mutfak gideri pimaş açma ve tuvalet gider borusunu kırma dökme olmadan açar. Ne tıkanıklık açan usta tek başına ne de makine tek başına bir işe yaramaz. Her ikisi de birbirini tamamlayan olmaz ise olmazlardandır. Robotlu tıkanıklık açmayı bilmeyen usta robotta olsa bu işi hakkıyla yapamaz. Bu açıdan hizmet aldığınızda fiyat sorduğunuz gibi bu işin nasıl yapılacağınıda sorun.

Pimaşı açan usta | Uzmanlar Tesisat

Pimaşı açan usta | Uzmanlar Tesisat

Pimaşı açan usta  pimaş tıkanıklığı açan firma

Gider borusu tıkandığında kanal açma makinesi ile  kırma dökme olmadan tıkalı olan tesisat açılır. Tıkanıklık olması durumunda hiç kendinizi yormadan tesisat tıkanıklığını açan pimaşı açan usta çağırarak kısa sürede tıkalı giderin açılmasını sağlayabilirsiniz. Tıkanıklığa neden olan her ne ise pimaş içini görmediğinizden bu konu hakkında fikir sahibi olmanız hayli zordur. Bu açıdan tıkanıklık kanal açma makinesi ile tıkanıklığı açan ve bunu yaparken de tesisata zarar vermeyen pimaşı açan usta çağırmanız en pratik çözüm olacaktır.

 Tesisatta ortaya çıkacak arızaların çözümleri artık daha pratik ve daha düşük maliyetli gerçekleştirilebilmektedir. Gelişen teknoloji sayesinde tesisat arızalarına yönelik üretilen ve sürekli geliştirilen cihazlar sayesinde en zor görünen arızalar bile kısa sürede çözülüyor. Tesisatta tıkanıklık olduğunda bu durumu çözmek cihazlar olmadan nasıl yapılıyordu acaba derseniz bunun cevabını da burada yazalım.

Tıkalı olan borunun açılması için etraf kırılarak tahmini tıkalı olan hat bulunarak bu hat tamamen değiştirilirdi. Böyle bir çözüm yolu tadilat demek, çok büyük maliyet demek olduğundan tıkanıklık olursa gerilirdik.

Dün ile bu günü karşılaştırdığımızda tıkanıklık arızasının artık bizleri tedirgin edecek bir arıza olmadığını söyleyebiliriz. Çözüm yolu kolay olduğu için ve bu çözüm büyük maliyetlere sebebiyet vermediği için tıkanan giderler için pimaşı açan usta çağırmanız yeterli olacaktır. Lavabo tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, mutfak tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı bütün bu giderler için kanal açma, pimaş açma diye bilinen robotla kullanılarak tıkanıklık açılır.

Benzer Gönderiler: