Tıkalı Boru 488 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kanalizasyon borusu açma, tıkalı gider borusu açma ve logar kanalizasyon açma işi robotlu makineli yapılmalıdır. Tıkalı boruyu açmak, boru içindeki tıkanıklığı açmak uygun kanalizasyon açma fiyatları ile teknolojik makineler ile yapılır. Evde  kanalizasyon açma kimyasalı ile yaptığınız uygulama burada çözüm olmayacaktır. Elbette evde lavabo tıkandığında tıkanıklık açıcı kimyasal ile tıkalı gideri açarsınız.

Ancak burada yani kanal borusunu açmak için bu yol yeterli olmayacaktır. Kanal açma robotu ile kırmadan kanalizasyon borusu açılır ve kamera ile görüntülenir sloganı ile yola çıktıysanız bu işin hakkını da vermelisiniz. Müşteri beklentileri doğrultusunda kırma dökme yapmadan robotla tıkanmış gider boruları açılmalıdır. Eğer teknolojik makineler ile ve boru içi görüntüleme kamerası ile bu işi yapmayacaksanız sonuç alamazsınız.

Kanalizasyon borusu açma tıkalı gider borusu açma

Binadaki kanalizasyona bağlanmış olan ana borunun tıkanması halinde, tıkanıklık açma makinesi ile zahmetsizce kırmadan tıkanıklık açılabilir. Tıkanmış ana hat borusu açma hizmeti veren firmadan profesyonel yardım alabilirsiniz. Kanalizasyona yani rögara bağlanmış olan borunun tıkanması durumunda kamera ile boru görüntüleme yapılır, ardından makine ile tıkanıklık açılır. Görüntüleme sonrasında kanalizasyon borusu içinde tıkanıklık tam olarak tespit edilir.

Kanalizasyon borusu açma | Uzmanlar Tesisat

Kanalizasyon borusu açma | Uzmanlar Tesisat

Etrafı kırmadan makine ile kanalizasyon borusu açma işlemi yapılır. Kanalizasyon atık suların, pis suların kanallar yardımıyla toplanarak atılmasını sağlayan önemli bir alt yapı sistemidir. Kanalizasyonda kalın künk gibi borular kullanılır. Bunların tıkanması durumunda çok zorluk çekilir, atık suların tahliyesi yapılamaz.

Kanalizasyon boruları oldukça sağlamdır. Ancak zaman içinde kanalizasyon borusu tıkanıklığı gelişebilir. Bu durumda kanalizasyon borusu açma hizmeti alınması gerekir. Çevrede kırma yapmadan borunun açılması için, makine ile tıkanıklığı açan bir tesisatçıdan destek almalısınız.

Tıkanmış ana hat borusu açma hizmetinde deneyimli ustaların makine ile tıkanıklığı açması gerekir. Böylece kolayca tıkanıklık sorunundan kurtulabilirsiniz. Tıkanıklık arızası oluştuğunda bekleme şansınız olmamakla beraber eğer ana hat tıkalı ise bütün bina mağdur olduğundan işin aciliyeti daha bir ön plana çıkmaktadır. Burada acil çağırdığınız tesisatçı ustanın kanalizasyon tıkanıklık açma makinesi olmalıdır. Eğer tıkanıklık açma cihazı yok ise size zaman kaybettirecek olup arıza daha da büyüyecektir. Bu hususa dikkat etmenizi önemle rica ediyoruz.

Benzer Gönderiler: