Tıkalı Boru 79 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Bahçelievler tuvalet tıkanıklığı açma ekibi tıkalı pimaş açma, kanal açma ve pimaş yıkama işini profesyonel cihazlarla yapar. Bahçelievler tesisatçı servis ile hem tıkalı gider boruları açılır hem de diğer tesisat işleriniz halledilir. Bahçelievler gider açma servisine ger tesisat işi ilgili danışabilir fikir alabilirsiniz.

Mesela, tuvalet tıkanıklığı sorunu sıkıntılı bir işlemdir. Kısa vadeli olarak ev hanesi bu tıkanıklığı açabilmektedir. Fakat zamanla borularda biriken atıklar tıkanıklığa sebep olduğu için kalıcı çözüm değildir. Kırmadan tıkanıklık açtırmak ve gider borularını yıkattırmak için bizi arayabilirsiniz. Pimaş tıkanıklığı kırmadan robotlu makineler ile açıldıktan sonra da kameralı cihaz ile son durum görüntülenir.

Bahçelievler tuvalet tıkanıklığı açma | Uzmanlar Tesisat

Bahçelievler tuvalet tıkanıklığı açma | Uzmanlar Tesisat

Bahçelievler tuvalet tıkanıklığı açma

Bahçelievler tıkalı lavabo açma servisi lavabo tıkanıklığını ayrı bir yayla tuvalet tıkanıklığını ayrı bir yayla açar. Tıkanıklık çeşidinde göre ve boru çapına göre makine yay kalınlığı ve yay ucuna takılacak aparat değiştirilir. Tuvalet ve pimaş boru tıkanıklığı kokuda yaptığı için ne kadar erken açılırsa o kadar iyidir. Bütün bu sorunlardan kurtulmak için Bahçelievler su tesisatçısını arayıp tıkanıklık açma hizmetimizden faydalanın. Bahçelievler pimaş gider tıkanıklığı açma hizmeti veren servis pimaş yıkamada yapar. Kırmadan pimaş boru tıkanıklığını robot makineler ile açıp kamera ile boru içi görüntüleme yaparız. Deneyimli servis elemanlarımız ile robot makineleri kullanarak tıkanıklık açma işini profesyonelce yaparız.

Tuvalet tıkandığında, lavabo tıkandığında ya da mutfak gider borusu tıkandığında evde kimyasal açıcı ile tıkalı gideri açmayı denediniz. Ne kadar uğraştıysanız tıkalı boru açılmadı ise sakın sert cisimlerle tıkanmış borulara vurmayın ya da boru içine sokup ileri geri yapmayın. Boru içinde bağlantı yerlerindeki contalar zarar görür ise dert bir iken iki olur. İkinci dert contanın çıktığı aşındığı yerde su sızıntısı oluşur. Bu durumda tıkanıklığı açsanız bile su sızıntısının giderilmesi için boruların yerinden çıakrılıp conta takılması gerekecektir.

Bahçelievler Pimaş Yıkama

Bahçelievler robotla pimaş açma servisi tıkalı gideri açtıktan sonra kamera ile görüntüleme yapar. Kamera ile boru içi görüntüleme sonrası boru iç yüzeylerinde suyun akışını engelleyen kirlilik görüldüğünde pimaş yıkama yapar. Pimaş yıkama otel mutfak giderleri, yurt mutfak giderleri, hastane mutfak giderleri için çok gerekli olan bir hizmettir.

Aşırı kullanılan mutfağın zamanla yağlanması ve gider boru iç yüzeylerinde yumuşak yapışkan bir yapı oluşur. Bu katman gidere atılan her atığı tutar ve zamanla boru içi kapanır su gitmez. Tam bu noktada önce tıkanıklık robotu ile gider borusu açılır ardın da pimaş yıkama makine ile bu katman temizlenir. Boru içi genişler ve atıkların gelip tutunacağı bir yer olmayacağı için tıkanıklık da oluşmaz.

Benzer Gönderiler: