Tesisat 212 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Florya su tesisatçı telefonları kolay iletişim için en hızlı çözümü ayağınıza getirmektedir. Florya tesisatçı telefon numaraları gibi netten bir çok telefona ulaşabilirsiniz. Ancak önceden tanıdığınız bir tesisatçı olması güven sorununu ortadan kaldırır. Bakırköy Florya su tesisat tamiri için arayabildiğiniz gibi Florya su kaçağı tespiti içinde arayabilirsiniz. Florya tıkanıklık açma servisimizide tıkanıklık açma için arayabilirsiniz. Tek elden bütün tesisat işlerinizi yapacak tek firma ile muhatap olmak avantajdır.

Florya Su Tesisatçı Telefonları ve Florya Tıkanıklık Açma

Sıhhi tesisat işleriniz su kaçağı bulma, su tesisatı işlerinde  tıkanıklık açma için bizi arayabilirsiniz. Tamirat, tadilat için kurumsal alt yapımız ile hizmet alabilirsiniz. Giderlerde oluşan yağlanma sürekli tıkanmaya yol açar eğer pimaş yıkama yapılırsa tıkanıklık yaşanmaz. Giderlerde yaşanan kirlenmeye dayalı tıkanıklık oluşması çoğu zaman bizleri mağdur eder. Bu açıdan sürekli tıkanan giderlerin pimaş yıkama makinesi ile gider borularının yıkanması sonucu en kalıcı çözümü sunarız.

Florya su tesisatçı telefonları | Uzmanlar Tesisat

Pimaş Açma ve Pimaş Yıkama Makinesi ile bahse konu mutfak gideri temizlenmez ise tıkanıklıktan kurtulmak imkansız gibidir. Florya tıkanıklık açma servisi, gider yıkama cihazı ile mutfak giderinde oluşan kirli tabakayı yüksek basınçlı su ile tam olarak temizler. Bu sayede giderlerde oluşabilecek tıkanıklık ve koku ortadan kalkar. Bir defa yapılan bu uygulama sizin için her an tıkanıklık yaşanma riskini tamamen ortadan kaldırır desek yanlış söylemiş olmayız. Giderlerin sağlıklı işlemesi kanal açma makinesi olan pimaş yıkama firmasının yapacağı gider boru yıkama uygulaması ile sağlarız.

Florya su kaçağı bulma servisi

Temiz su tesisatı olsun atık su tesisatı olsun su sızıntısı ve su kaçağı kaçınılmazdır. Su sızıntısı olduğunda zemin altında kalan borulara ulaşmak zordur. Su kaçağını tespit etmek kırma dökme demek zahmet demek ve büyük maliyetler demektir. Oysa günümüzde teknolojik cihazlar sayesinde bütün bunlara gerek kalmaz. Su kaçağını ve benzeri arızaları bulmak için biz cihaz kullanıyoruz. Tabi teknolojik cihazlara sahipseniz ve bu makineleri kullanma yetisine sahipseniz.

Temiz su tesisatında su kaçağı var ise akustik dinleme makinesi ile su kaçağının yerini noktasal buluyoruz. Sonrasında arızalı boruda sızıntının olduğu yeri kırarak boruyu kesip tamiratını yapıyoruz.

Atık su tesisatında su sızıntısı olduğunda ise devreye kameralı görüntülemeyi devreye sokarız. Atık su pimaş boru içinde görüntüleme yaptığımızda kırık, çatlak ya da çökme olan yeri tespit ederiz. Burada tamir için boru hattının tamamının değişimi gerekebilir.

Benzer Gönderiler: