Tesisat 58 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Florya su tesisatçı telefonları kolay iletişim için en hızlı çözümü ayağınıza getirmektedir. Florya tesisatçı telefon numaraları için netten benzer bir çok telefona ulaşabilirsiniz. Ancak önceden tanıdığınız bir tesisatçı olması güven sorununu ortadan kaldırır. Bakırköy Florya su tesisat tamiri için arayabildiğiniz gibi Florya su kaçağı tespiti ve Florya tıkanıklık açma servisi diye e arayabilirsiniz. Tek elden bütün tesisat işleriniz yapılarak tek firma ile muhatap olursunuz.

Florya Su Tesisatçı Telefonları ve Florya Tıkanıklık Açma

Sıhhi tesisat işleriniz için bizi arayabilir, su kaçağı bulma, su tesisatı işleri, tıkanıklık açma, tamirat – tadilat için kurumsal alt yapımız ile hizmet alabilirsiniz. Giderlerde oluşan yağlanma sürekli tıkanmaya yol açar eğer pimaş yıkama yapılırsa tıkanıklık yaşanmaz. Giderlerde  yoğun yaşanan kirlenmeye dayalı tıkanıklık oluşması çoğu zaman bizleri mağdur etmiştir. Bu açıdan sürekli tıkanan giderlerin Pimaş yıkama makinesi ile gider borularının yıkanması sonucu en kalıcı çözüm sunulmuş olur.

Florya su tesisatçı telefonları | Uzmanlar Tesisat

Pimaş Açma ve Pimaş Yıkama Makinesi ile bahse konu mutfak gideri temizlenmez ise tıkanıklıktan kurtulmak imkansız gibidir. Florya tıkanıklık açma servisi, gider yıkama cihazı ile mutfak giderinde oluşan kirli tabakayı yüksek basınçlı su ile tam olarak temizler. Bu sayede giderlerde oluşabilecek tıkanıklık ve koku ortadan kalkar. Bir defa yapılan bu uygulama sizin için her an tıkanıklık yaşanma riskini tamamen ortadan kaldırır desek yanlış söylemiş olmayız. Giderlerin sağlıklı işlemesi kanal açma makinesi olan pimaş yıkama firmasının yapacağı gider boru yıkama uygulaması ile sağlanır.

Florya su kaçağı bulma servisi

Temiz su tesisatı olsun atık su tesisatı olsun su sızıntısı ve su kaçağının kaçınılmaz olduğu yerlerdir. Su sızıntısı olduğunda zemin altında kalan borulara ulaşarak su kaçağını tespit etmek kırma dökme demek zahmet demek ve büyük maliyetler demektir. Oysa günümüzde teknolojik cihazlar sayesinde bütün bunlara gerek kalmadan su kaçakları tespit edilebilmektedir. Tabi teknolojik cihazlara sahipseniz ve bu makineleri kullanma yetisine sahipseniz.

Temiz su tesisatında su kaçağı var ise akustik dinleme makinesi ile su kaçağının yeri noktasal bulunur. Sonrasında arızalı boruda sızıntının olduğu yer kırılarak boru kesilip ek parça takılarak tamirat yapılır.

Atık su tesisatında su sızıntısı olduğunda ise devreye kameralı görüntüleme uygulama girer. Atık su pimaş boru içinde görüntüleme yapılarak kırık, çatlak ya da çökme olan yer tespit edilir. Burada tamir için boru hattının tamamı değişmelidir.

Benzer Gönderiler: