su kaçağı var 918 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Yangın hattında su kaçağı bulma ya da yangın hidrant su kaçağında yangın hattı kaçak tespiti işini her tesisatçı yapamaz. Daha doğrusu, yangın tesisatı su kaçağı tespiti, yangın borularında su kaçağı bulma işini cihazda olsa her tesisatçı bulamaz.

Yüksek katlı bina ve geniş alanlarda bulunması zorunlu olan yangın hatlarında zaman zaman su kaçağı problemleri yaşanabilir. Bu problemler ilerleyen zamanlarda daha büyük sorunlara neden olabileceği için hemen tespit ve tamirinin yapılması gerekir. Bina içinde yapılandırılmış ya da geniş alanda yer altından kurulmuş yangın hatlarındaki su kaçaklarını evlerdeki su kaçaklarını tespit eden firmalar bulabilir.

Yangın hattında su kaçağı bulma servisi

Uzmanlar Tesisat firmamız, yangın hatlarında oluşan su kaçaklarını da diğer su kaçaklarında olduğu gibi tespit ve tamir etmektedir. Geniş alanda ve yer altındaki borulardan kaynaklanan bu su kaçakları tespit edilirken, su kaçağı bulma cihazı ile yapılmalıdır. Firmamız bu işin bilincinde olarak hizmet verdiği için yangın hattı su kaçaklarında dinlemeli cihazlar ile tarama yapmaktadır. Tam olarak adı akustik dinlemeli su kaçağı cihazı olan bu aletler hassas ses dinlemeli detektörleri ile tespit yapar. Su kaçağı olduğundan şüphelenilen bölge üzerinde tarama yapılmasını sağlamaktadır.

Yangın hattında su kaçağı bulma | Uzmanlar Tesisat

Yangın hattında su kaçağı bulma | Uzmanlar Tesisat

Bu tarama sonucunda alınan sesler ve elde edilen diğer veriler beraber analiz edilerek noktasal su kaçağı bölgesi tespiti yapılmaktadır. Her ne kadar normal su borularından daha dayanıklı ve daha kalın bir yapıya sahip olsalar da bu hatlarda  noktasal tespit işlemi gerçekleştirilmektedir.

Firmamız ev, işyeri, bina, yangın hattı su kaçağı, geniş alan su kaçağı, bahçe su kaçağı gibi değişik arazi yapısı ve genişliğe sahip alanlarda cihaz ile su kaçağı bulur. Alanlarında deneyimli ve güler yüzlü servis çalışanlarımız ile ihtiyacınız olan her anda yanınızda olup tüm su kaçağı problemlerinizin çözümünde yardımcı olmaktadır. Yangın Hattında Su Kaçağı Bulunabilir mi sorusunun cevabı teknolojiyi gerekli kılar. Yangın hattında su kaçağı olduğunda ,uygulamalı olarak görebilir bu konuda uzman ekiplerimizin çalışmalarını yerinde izleyebilirsiniz.

Su kaçağı tespit ve tamiri konusunda kaliteli ve güvenilir hizmet veren Uzmanlar Tesisat profesyoneldir. Bu hizmetine karşılık piyasadaki diğer firmalara göre daha az ücret talep etmektedir. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı su kaçağı tamiri için Uzmanlar Tesisatı seçin. Yangın hattında su kaçağı  servisi olarak, geniş alanda su kaçağını, Uzmanlar Tesisat olarak cihazla bulup tamirini yapıyoruz.

Benzer Gönderiler: