su kaçağı var 271 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Üst kat komşumdan su damlıyor, üst kattan su akıyor ya da daireye üst kattan su sızıyor durumlarında cihazlı su kaçak tespiti gereklidir. Üst kattan su akması, üst kattan su sızıntısı olması sizi ve alt komşunuzu zora sokar.

Üst kattaki komşunuzun tesisatında olan herhangi bir tıkanıklık ya da su kaçağı gibi bir sorun sizin evinizi de etkileyebilir. Üst kattan su damlıyor diyenlerden iseniz hemen komşunuzu ikaz etmelisiniz. Büyük olasılıkla komşunuzun bile farkına varmadığı bir tesisat sorunu yaşanıyor demektir. Semtinizde hizmet veren deneyimli, çağa ayak uydurmuş, cihazlarla çalışan, ustaları tecrübeli ve bilgili olan bir tesisatçı çağırmanız en uygun olanıdır.

Üst Kat Komşudan Su Damlıyor | Uzmanlar Tesisat

Üst Kat Komşudan Su Damlıyor | Uzmanlar Tesisat

Üst kat komşumdan su damlıyor

Su tesisatı kaçağı ile sızma oluştuğunda su kaçağının yeri cihazla kırma yapmadan bulunur. Tesisatla ilgili sorunlarla hiç beklenmedik vakitlerde karşılaşmak mümkün olabilmektedir. Bazen kendi tesisatınızın ortaya çıkardığı sorunlarla uğraşmak zorunda kalırsınız. Bazen de komşularınızın tesisatından kaynaklanan sorunlarla uğraşabilirsiniz. Özellikle üst kat komşumdan su damlıyor diye yakınan kişileri çok görürüz.

Üst kattan su damlıyor ne yapmalıyım diyorsanız şu kadarını bilmelisiniz . Tesisat arızalarından olan bu sorun herkesin başına gelebilir. Önemli olan su sızması olması durumunda ne yapılması gerektiğini iyi biliyorsanız telaş etmezsiniz. Üst kat komşudan su akması, üst komşudan su kaçağı olması üst komşudan su sızıntısı durumunda kırma dökmeye izin verilmemelidir.

Su sızması olması durumunda alt katta oturanların yaşayabileceği karşı karşıya kalabileceği durum mağduriyettir. Bu problem banyoda oluyorsa banyo süzgeci tıkanıklığı, tuvalette oluyorsa tuvalet tıkanıklığı gibi sorunlardan kaynaklanabilir. Çağıracağınız tesisatçı bunun kaynağını doğru bir şekilde cihazla tespit edecektir. Kameralı cihaz yardımıyla tıkanıklık tespiti yapacak, tıkanıklığı robotla açarak alt kat olan su damlama sorununu çözeceklerdir. Kırma dökmenin olmadığı pratik uygulamalar her daim olumlu sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Benzer Gönderiler: