su kaçağı var 462 kez görüntülendi

Temiz su kaçağı bulma servisi

Yaşam alanlarınızda meydana gelen su tesisatı kaçakları farklı sebeplerden dolayı oluşabilir. Su kaçakları pis su borularından olabileceği gibi temiz su tesisatından kaynaklanabilir. Donanımlı firmalar temiz su kaçaklarının nereden kaynaklandığını bulma konusunda yeterli deneyime sahiptir. Kaçağın temiz su tesisatından olduğu tespit edilirse bunun tam olarak yerini bulmak için kullanacakları cihazlarda farklı olur.Temiz su tesisatında oluşan su kaçağı,temiz su kaçağı bulma cihazı ile kırmadan tespit edilebilmektedir.

Temiz su kaçağı bulma  akustik dinleme su kaçak tespit cihazı ile saptanır. Bu cihaz suyun akışında olan  sese ve kaçak oluşan noktadaki sese duyarlı ve bunu tespit edecek kadar hassas ölçümleri yapabilir. Yani temiz su tesisatının herhangi bir yerinde küçücük bir sızıntı bile olsa buradaki temiz su kaçağını tespit edebilme özelliğine sahiptir. Bu nedenle tereddüt etmeden etrafın kırılacağını düşünmeden su kaçaklarını mutlaka tespit ettirerek onarımını yaptırmanız gerekir.

Su kaçağını bulup tamir ediyoruz.

Temiz su kaçağı bulma servisi

Tespit yapıldıktan sonra temiz su tesisatının onarımı da oldukça kolay bir süreçtir. Bu cihaz sayesinde yaşam alanlarınızda özenerek yaptırdığınız fayanslar, seramikler, laminantlar zarar görmeden temiz su tesisatı  kaçakları tamir edilecektir. Yani evinizde büyük bir tadilat olmasına engel olacaksınız.Tesisat dünyasında teknolojik gelişimler ile su tesisatı kaçağı gibi arızalar kolayca kırma dökme yapmadan kısa sürede bulunarak tamiratı da yapılmaktadır.

Cihazla Noktasal Su Kaçak Tespitini Kırmadan Açıyoruz

Temiz su kaçağı bulma

Size tavsiyemiz temiz su kaçağını tespit hizmeti alırken klasik yöntemler kullanan firmalarla çalışmamanızdır. Buna uymadığınız takdirde evinizde tadilat yapmaya da hazırlıklı olmalısınız. Çünkü kaçağın yerini tespit edebilmek için bölgenin kırılması gerekecektir. Ayrıca kaçağın olduğu yeri tam olarak tespit ederken geniş bir alan da zarar görebilir. Bu yüzden bu konuda modern cihazları kullanan firmalarla iletişime geçmelisiniz.