su kaçağı var 609 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Su kaçağı bulma hizmetlerimiz daha çok İstanbul Avrupa Bölgesindeki İlçelerde yoğunlaşmakta olup İstanbul Anadolu Yakası İlçelerinde anında hizmet sunamıyoruz. Günümüz şartları ve İstanbul trafiği buna mali olmakta ve maliyet hesaplaması yaptığınızda alınacak ücret çok da emeğin karşılığı olmamaktadır. Bu açıdan İstanbul Anadolu yakasında bulunan İlçeler için anında hizmet verememekteyiz. İstanbul Avrupa yakası ilçelerde ise geniş çaplı hizmet ağı ile hizmet vermekteyiz. Kırmadan su kaçağı tespiti işi uygun su kaçak tespit fiyatları ile verildiği gibi uygun su kaçağı tamiri fiyatları ile de  su kaçağı tespiti ve tamiri yapılmış oluyor. Su kaçağı bulma hizmetlerimizi su kaçağı cihazı ile sunuyoruz. Kamera ile pis su boru içlerini görüntüleyerek burada oluşan su kaçaklarını da buluyoruz.

Su kaçağı bulma hizmetlerimizi, İstanbul’un bütün ilçelerinde cihazla kırmadan tespit edip aynı zamanda tamiratını da yapıyoruz. Uzun zamandan beri profesyonel tesisatçılar ve elektronik cihazlarla tesisatla ilgili arızaları sorunları çözüyoruz. Su kaçağı bulma hizmetlerimizin yanında, tıkanıklık açma, pimaş yıkama ve petek temizliği uygulamalarını da yapıyoruz.

Su kaçağı bulma hizmetlerimiz | Uzmanlar Tesisat

Su kaçağı bulma hizmetlerimiz | Uzmanlar Tesisat

Su kaçağı bulma hizmetlerimiz

Yukarıda sıralanan hizmetlerin yani su kaçağı bulma hizmetlerinin yanında da pimaş yıkama, tıkalı gider açma, kamera ile boru içi görüntüleme işleri de yapılmaktadır. Yine petek tesisat temizliği, petek aralarının toz temizliği ve tesisat montaj tamir işleri de yapılmaktadır.

Benzer Gönderiler: