su kaçağı var 680 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Şehr-i Bahar Sitesi su kaçağını kamera ile görüntüleyerek tam noktasını bulduk.

Su kaçağı bilinemez, su kaçağı bulunamaz fikri bir kaç yıl öncesine kadar yaygındı.Bu fikir insanları yıpratan ,insanları yoran ve bezdiren bir süreç olmuştur.Su kaçağı bulma cihazı teknolojinin tesisat piyasasına sunulan devrim niteliğinde bir buluştur. Şehr-i Bahar Sitesi su kaçağı servisi bu çizgide, teknolojik cihazlar olan su kaçağı bulma cihazı ve su kaçak görüntüleme kamerası ile su tesisatında veya pis su giderinde  oluşan ve bizleri hayli rahatsız eden arızi durum ortadan kaldırılmaktadır.

Şehr-i Bahar Sitesinde oluşan su kaçağı için çağrılan tesisatçılar kaçağı bulamadıklarından site sakinleri su kaçağı dolayısıyla akan suyu kabullenmiş durumdaydılar. Su kaçağı bulunamaz fikri yaygınlaştığından geçici çözümler üretmeye çalışmışlar. Oysa zamanla buradan akan su doğal gaz borusunun üstüne aktığından boru çürümeye yüz tutmuştu. Su kaçağı sorunu bize iletildiği gün cihazlarla adrese vardık ve gerekli tetkikleri yaptıktan sonra kamera ile kaçağın pis su  kaynaklı olduğu görüldü ve dedektör ile zemin üzerinden  tam yeri tespit edilerek tamir için gerekli hazırlıklar yapıldı.

Su kaçağını cihazla kırmadan buluyoruz.

Şehr-i Bahar Sitesi su kaçağı

Sonraki aşamada çataldaki kırık ilgili yer açılarak değiştirildi.Bu aşamada köpükle kaplanan yerin köpüğü de tarafımızca yapıldı. Su kaçağı olduğu dönemde tahrip olan doğal gaz boru İgdaş şartnamesine uygun tamir edildi.Su kaçağı kaynaklı duvarlardaki kabarmalar ve boya işleri yine tarafımızca yapılar müşteriye paket hizmet sunuldu.Bu durum ümitsizliğe düşen müşteride inanılmaz bir memnuniyet ortaya çıkararak uzmanlar tesisat marka gücünü bir daha göstermiş oldu. Şehr-i Bahar Sitesi su kaçağı ortadan kalkınca müşteri memnun biz memnun.

Benzer Gönderiler: