su kaçağı var 364 kez görüntülendi

Mimarsinan su kaçağı bulma servisi

Su tesisatında oluşan arızalar,su kaçağı,su sızıntısı ve benzeri durumlarda cihazla kırmadan yapılan uygulamalar ile bu sorunu çözebilen tesisatçılardan mutlaka yardım almanız gerekmektedir.Duvar ya da fayans aralarından komşuya veya daire içine sızan sular zannedildiğinden çok daha fazla binaya zarar vermektedir. Zamanla biriken ve belli bir bölgede öbekleşen sular yakınlarındaki demirlerin paslanmasına, duvarların aşınmasına sebep olmakta ve böylece binanın dayanıklılığını olumsuz yönde etkilemektedir.

Bu nedenle zaman zaman evlerin duvar, tavan, zemin ya da fayansları incelenmeli, en ufak bir şüphede kaçak su bulma hizmeti veren kuruluşlara başvurulmalıdır.Bu çerçevede ,Mimarsinan su kaçağı bulma servisi ile iletişime geçilerek su kaçağının oluşturduğu zararlar ortadan kaldırılabilir.

Su tesisatında meydana gelen su kaçaklarının tespitinde eskiden kırma yöntemi günümüzde ise cihaz ile su kaçağı bulma yöntemi kullanılmaktadır. Cihaz ile su kaçağı tespitinde tespit sırasında kırma işlemi uygulanmayıp tespitin ardından tamir için gereken yer kırılmaktadır. Bu yönü ile hem hizmet veren firmaların hem de hizmet alan müşterilerin zamandan tasarruf etmesini sağlayan bu yöntem ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Bu yöntemde kullanılan su kaçağı bulma cihazları duvar üzerinden tarama yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Cihazla su kaçağı bulma hizmetini sunuyoruz.

Mimarsinan su kaçağı bulma servisi

Dinlemeli ya da kamera ile görüntülü olarak yapılan bu taramalar sonucunda alınan verilerin analizi ile noktasal olarak tespit edilen su sızıntı bölgesi kırılarak tamir işlemine geçilir. Bu uygulamada fayans ve zemine en az zarar verilerek sadece onarım yapılabilecek kadar yerin kırılması amaçlanmaktadır. Kırarak bulunan kaçak su bulma yönteminde ayrıca fayans ya da duvarı yenilemek için ekstra masraf ödendiği halde dinlemeli ya da kameralı cihazlar ile noktasal bölge tespiti yönteminde bu masraf ödenmemektedir.Mimarsinan su kaçağı bulma servisinde bahse konu bu hizmetler alınabilmektedir.

Mimarsinan su kaçağı bulma servisi

Mimarsinan su kaçağı bulma

 Mimarsinan su kaçağı bulma servisi,su kaçağı bulma yöntemi olarak gelişmiş cihazlar ile noktasal tespit yöntemini kullanan firmalardandır. Her türlü su kaçağına uygun cihazları ile en ufak sorundan en büyük su kaçaklarına kadar her türlü su probleminin çözümünü sağlaya firmamız, verdiği su kaçağı hizmetlerinde garanti de vermektedir. Garantili olarak evinizde ya da binanızda meydana gelen su kaçağının yerini tespit ettirmek ve kısa sürede bu sorundan kurtulmak istiyorsanız bizi arayın.