su kaçağı var 433 kez görüntülendi

Kırmadan su kaçağı servisi

Su kaçağı ,tesisatın herhangi bir yerinde olabilir. Bunların nereden kaynaklandığı daha düne kadar, ancak kırma işlemi yapılarak tespit ediliyordu. Bu hem zahmetli, hem de sinir bozucu bir uygulamaydı. Evinizde tesisatın geçtiği yerlerde çalışmalar yapılıyor, buna göre kaçağın yeri tespit ediliyordu. Ancak şimdi modern cihazlar kullanıldığından, bu zahmetli işlere gerek kalmıyor.

Akustik dinleme cihazları sayesinde, suyun sesine göre nerede sızıntı olduğu kolayca,kırmadan su kaçak tespiti yapılıyor.Bu cihazların eğitim almış ustalar tarafından kullanılması gerekir. Bu sayede hatasız ve kalıcı çözümler size sunulabilir.Kırmadan su kaçak tespiti cihazlar ve kameralar ile profesyonel metotlarla bulunmaktadır.

Yaşam alanlarınızda tesisattan kaynaklanan tıkanıklık sorunlarından, kalorifer tesisatınızdan, pis su giderlerinizdeki tıkanıklıklardan dolayı oluşan su kaçakları hem eviniz için, hem de komşularınız için sorun yaratacak can sıkıcı konuların başında gelir. Bunun sonucunda siz bu sızıntının farkında olmasanız bile, sudan dolayı meydana gelen nem ve su faturalarının yüksek olması su kaçağının kendini hatırlatmasını sağlar.

Su kaçağı tesisatın görünen ya da görünmeyen herhangi bir yerinde oluşabilir.Oluşan su kaçağını kırmadan tespit ettirerek, gereken önlemleri almazsanız sonucunda daha büyük zarara yol açacak sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Kırmadan su kaçağı bulma servisi.

Kırmadan su kaçağı tespiti-1

Su kaçaklarının kırmadan tespit edilmesi günümüzde elektronik cihazlarla pratik uygulamalar ile çözülebilen tesisat sorunları arasında yer alır. Ortaya çıkan su kaçağının temiz su ya da pis su tesisatından kaynaklanması pek önemli değildir. Çünkü su kaçağı başlı başına bir sorundur. Bunun acilen tespit edilip, tamirinin yapılması gereklidir. Bu kaçağın tespiti eskiden olduğu gibi tesisatınıza zarar vererek ve kırılarak yapılmamaktadır.

Artık kırmadan su kaçak tespiti teknolojik cihazlarla kolayca yapılmaktadır. Teknolojik özellikleri olan cihazlar kullanıldığında, müşterilerin memnuniyeti sağlanmakta ve su kaçağı sorun olmaktan çıkarılmaktadır. Kurumsal tesisat firmaları tarafından verilen bu hizmet sırasında su kaçağının olduğu pis su ya da temiz su borularının kameralı sistemle görüntülenip kaçağın tespiti yapılmaktadır. Yapılan tespitten sonra, boruların tamir edilmesi için gerekli olan çalışma yapılacaktır.

Duvardan su sızıntı,su kaçağı tespiti yapıyoruz.

Kırmadan su kaçağı tespiti-2

Su kaçaklarının modern görüntüleme cihazlarıyla tespit edilmesi, kırmadan su kaçak tespiti yapılması insanların yaşamını kolaylaştıran bir çalışmadır.Su kaçağı sorun olmaktan çıkmış olup cihazla bulunduğundan kırma işlemi yapılmamaktadır.