su kaçağı var 178 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Kameralı kırmadan su kaçağı bulma servisimiz kırmadan cihazla su kaçağı tespiti ve su sızıntısı tespitini yapar. Su kaçağı tespiti onarımı konusunda tecrübeli olan tesisatçılarımız cihazlarla noktasal su kaçağı tespiti yapar. İstanbul’da cihazla kırmadan su kaçağı bulma ekibimiz cihazlarla hizmet verir. Kameralı su kaçak bulma, kırmadan su kaçak bulmayı uygun maliyetlerle yapıyoruz. Kameralı cihazla kırmadan su kaçağı bulma, noktasal su kaçağı bulma işinde profesyonel cihazlar gereklidir.

Verilen hizmet kırmadan su kaçağı bulma yöntemiyleyse, kameralı su kaçak tespit fiyatlarıda uygun olacaktır. Görüntülü su kaçak tespiti için ayrı fiyat, akustik cihazla tespit için ayrı fiyat veren firmada maliyet artacaktır.

Kameralı Kırmadan Su Kaçağı Bulma | Uzmanlar Tesisat

Kameralı Kırmadan Su Kaçağı Bulma | Uzmanlar Tesisat

Kameralı Kırmadan Su Kaçağı Bulma Yöntemi

Su kaçağı sorunu oldukça ciddi bir sorundur. Yeni, eski bina fark etmeksizin bütün yapılarda meydana gelebilmektedir. Su kaçağı sorununun yapılarda oluşmasının nedenleri farklıdır. İyi malzeme kullanılmaması, işçiliğinin kötü yapılması en başta gelir. Tesisat borularında eskimede zamana bağlı oluşur. Su kaçağı sorunu sizi ve komşularınızı zor duruma düşüren ciddi bir problemdir.

Tesisat arıza ve montajı konusunda hizmet veren teknik servisimizi arayın. Kırmadan su kaçağı tespitini yapıp sorununuzu anında giderelim. Bildiğiniz gibi önceden su kaçağı sorunu yaşadığınızda su kaçağının olduğu yer tespit etmek zordu. Kaçağı bulana kadar tesisat borularınızın geçtiği bir çok yer kırılmaktaydı. Hal böyle olunca, oldukça fazla tadilat ve tamirat işi ile uğraşmak zorunda kalıyordunuz. Bu sorunlu iş, sizin için hem zamandan hem de paradan kayıp demektir.

Ancak şuanda gelişen teknoloji ve yeni çıkan kameralı cihazlarla kırmadan su kaçağınızı tespit ediyoruz. Su kaçağı sorununuzu kısa sürede  tespit edip tamiratınıda yapıyoruz.

Kalorifer Tesisatı Su Kaçağı Giderme

Su tesisatı kaçaklarında akustik cihaz ve kamerayla tespit yapıyoruz. Ancak kalorifer tesisat kaçağını bu cihazlarla bulmak zor olmaktadır. Bunun için kalorifer tesisat kaçaklarını termal kamera  ile bulup tamir ediyoruz. Başak bir yöndem olan kimyasal ilaçlada tamir ediyoruz.

Kalorifer kaçağı için termal kamera kullanıldığında tesisatı görüntüleyerek su kaçağının olduğu yerdeki su sızıntısını görebilmekteyiz. Bu sayede noktasal tespitimizle, kalorifer tesisatında başka yerlerde kırma dökme yapmayız. Termalle görsüğümüz arızanın olduğu yeri açıp tamirini yaparız.

Kalorifer kaçağında kullanılan kimyasalla tamir için tespite gerek kalmaz. Tesisata ilaçlı uygulama yaptıktan sonra ilaç kaçağın olduğu yerde kristalleşşeir. Bu sayede ilaç,  boruyla birleşip su sızıntısının olduğu deliği kapatır. Bunu yaparken uygulanması gereken teknikler bilinmeden uygulamanın yapılması çözüm değil sorun üretecektir. Kameralı kırmadan su kaçağı bulma servisi bu teknikleri doğru uygulayarak kalorifer kaçaklarını kapatır.

Benzer Gönderiler: