su kaçağı var 404 kez görüntülendi

Kalorifer tesisatı su kaçağı servisi

Kalorifer Tesisatında su kaçağı var diyorsanız ve hiç bir yer kırılmadan sorun çözülsün istiyorsanız bizle iletişime geçin ki;kimyasal uygulama ile kırmadan dökmeden kalorifer tesisatında su kaçak sorununu ortadan kaldıralım.Kalorifer tesisatında meydana gelen su sızıntısını,su kaçağını bulmak için cihazla tespit yapmak yerine tesisatta oluşan birden çok kaçağı kapatabilecek kimyasal uygulama tercihimizdir.Kalorifer tesisatına uygulanan kimyasal çok pratik olup kesin çözümdür.

 Yaşam alanınızda kullandığınız kombiye düzenli olarak su verdiğiniz halde sürekli bir basınç düşmesi yaşanıyorsa, bu kalorifer tesisatında su kaçak var anlamına gelir. Kalorifer tesisatında meydana gelen su kaçakları da diğer su kaçakları gibi hemen müdahale edilmesi gereken sorunlardır. Bu kaçaklarda da eğer geç kalınırsa sorunun ilerleyip daha zor olarak çözülmesi durumu ile karşı karşıya kalınabilir.Kalorifer tesisatlarında meydana gelen kaçaklar genelde belli yerlerden kaynaklanır.

Eşanjör, hava tankı ya da peteklerden kaynaklanan su sızıntıları dikkatli bakılıp kontrol edildiğinde gözle görülebilir ancak bunun dışında peteğin iç bölgesinden kaynaklanan su sızıntıları ne kadar bakılsa da görünmeyebilir. Bunun için kalorifer tesisatında su kaçağı sorundan şüphelenildiğinde hemen su kaçağı bulma ekipleri ile irtibata geçip gerekli desteğin alınması gerekmektedir.

Su kaçağını kırmadan cihazla buluyoruz.

Kalorifer tesisatı kaçak bulma servisi

Petek içlerinde meydana gelen su sızıntıları sıcaklığında etkisi ile buharlaşarak gözle görülmeyen bir hal almaktadır. Bu durumlarda eve gelen ekipler su kaçağı bulma cihazları ile kaloriferlerde tarama yaparak sorunun nereden kaynaklandığını saptamaya çalışmaktadır.Eskiden kırarak yapılan bu tespit işlemi artık teknolojik cihazlar ile yapılıp kırma işlemi tamire geçiş evresinde sadece tamir bölgesinin kırılması ile gerçekleştirilmektedir. Böylelikle bir yerin tamiri yapılırken başka bir yeri tamire ihtiyaç duyacak şekle getirmeden onarım işlemleri yapılmaktadır.

Su kaçağını kırmadan cihazla buluyoruz.

Kalorifer tesisatında su kaçak

 Firmamız eski kırarak kaçak bulma yöntemi yerine,Kalorifer tesisatında su kaçak olması durumunda kırmadan su kaçağı bulma yöntemini kullanmaktadır. Müşterilerinin rahat ve huzurunu düşünen Uzmanlar Tesisat, kalorifer tesisatlarındaki su kaçağı tespit ve tamir işlemlerini de en hızlı şekilde yerine getirip evlerdeki konforun bozulmamasını amaçlamaktadır. Evinizde oluşan her hangi bir su probleminin başka problemlere de neden olmasını istemiyorsanız, en ufak bir su kaçağı sorununda bize ulaşıp yardım alabilir, hayatınıza aynı şekilde devam edebilirsiniz.