su kaçağı var 522 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Kaçak giderici kimyasal ilaç,  tesisatı kırmadan tamir ilacı olarak da bilinir.  Kaçak kapama kimyasalı, kimyasal ilaçla su kaçağı tamiri, tesisat kaçak giderici uygulamalar yapılır. Kaçak önleyici kimyasal, kalorifer kaçak giderici ilaç gibi bir çok başlık altında nette karşımıza çıkan bu kimyasal çok pratik çözüm sunar. Zemin altında kalan kalorifer borularında oluşan su sızıntısı için ne su sızıntısı tespit aşamasında ne de borunun tamiri noktasında kırma olmaz. Bu uygulama için gerekli olan kalorifer boru tamir kimyasalı doğru seçilmeli ve uygulama da doğru yapılmalıdır. Uygulamada yapılacak hata veya kimyasalın yanlış seçilmesi durumunda sistemdeki su kaçağı giderilemez.

Kaçak gideren kimyasal ilaç kalorifer boru tamiri

Kalorifer tesisat kaçakları kaç adet olursa olsun  hiç bir yeri kırmadan kimyasal ilaçla giderilir. Kaçak gideren kimyasal ilaç kapatan ilaç kalorifer tesisatında meydana gelen kaçakların sağlıklı bir şekilde giderilmesini sağlar. Bu kimyasal ilaç sayesinde bir ya da daha fazla kaçak yeri kolayca kapatılabilir. Etrafı kırmaya da gerek kalmaz. Eğer kalorifer tesisatınızda su seviyesi sıkça azalıyorsa, bu yüzden ısınma sorunları yaşıyorsanız, tesisatınıza su basmak zorunda kalıyorsanız, tesisatınızda kaçak var demektir. Bu durumda tesisat kaçaklarının kapatılması gerekir. Bunun için en iyi yöntem kaçak giderici kimyasal kaçağı kapatan ilaç kullanılmasıdır. Bu kimyasal uygulamada ilaç kaçakları kalıcı bir şekilde kapatır. Daha sonra aynı yerden yeniden kaçak olması söz konusu olmaz.

Kaçak gideren kimyasal ilaç | Uzmanlar Tesisat

Kaçak gideren kimyasal ilaç | Uzmanlar Tesisat

Kaçak gideren kimyasal ilaç tesisata verildiğinde kaçak olan yerde kristalleşir ve kaçağın olduğu yerin tamamen kapatılmasını sağlar. Bu yöntemi kullanan tesisatçınız varsa, evinizde hiçbir yer kırılmadan tesisat kaçakları kapatılır. Tesisatınızdaki kaçakların ihmal edilmesi, evde ısınmanıza engel teşkil eder, ısı kaybına uğramanıza neden olur. Sıkça tesisatınıza su basmanız gerekir. Bu nedenle kaçak giderici kimyasal kaçağı kapatan ilaç yöntemiyle hizmet alacağınız tesisatçınızdan yardım almalısınız.

Büyük kolaylıklar sağlayan geliştirilmiş kimyasal ilaç sayesinde hiç bir yer açılmadan tamir için kırım yapılamadan kaçağın olduğu yer kapanır. Maliyet olarak da çok düşük rakamlarla gerçekleştirilen bu uygulama kırma dökmenin olduğu diğer uygulamalara göre çok daha avantajlıdır.

Benzer Gönderiler: