su kaçağı var 632 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Haliç su kaçağı tespiti, cihazla kırmadan yapılmalıdır ki tadilat durumu oluşmasın ve maliyet de düşük olsun.  Kırmadan cihazla su kaçağı tespiti için teknolojik profesyonel cihazlar gerekli olduğu da unutulmamalıdır.  Uzmanlar Tesisat olarak ekiplerimizin deneyimi, güncel çözüm önerilerimiz ve cihazlarımızla tesisatınızın dostuyuz. Evinizde oluşacak hasarlarla değil, sadece tesisatınızın sorunlarıyla ilgilenmek, bunların çözümünü sağlamak sizin tercihlerinize bağlı. Firmamız her koşulda sizin hizmetinizdedir. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Su kaçağı sorununuzu büyütmeden bizimle iletişime geçerek en pratik çözüm olan kırma dökme olmadan su kaçağı tespiti ve tamirini yapıyoruz. Haliç su kaçağı tespiti bütün bu imkanları size sunmuşken çözümü başka yerde aramayın. Haliç su kaçağı tespiti servisi ile su kaçağını cihazla kırmadan noktasal yerini bulup tamirini de yapmaktayız.

Haliç su kaçağı tespiti

Borulardan su sızıntısı oluyorsa, duvardan su geliyorsa hiç panik yapmayın, fayansların kırılacağını aklınıza bile getirmeyin. Onlar eskiden olan istenmeyen durumlar olup, artık cihazla su kaçağı tespiti yapılıyor. Ustalar su kaçak bulma cihazı dediğimiz özel bir cihazla noktasal olarak kulağın bile duyamadığı sızıntı yerini buluyor. Ustaların tecrübesi sayesinde bu tespitte hata olmuyor. Daha sonra sadece borunun onarılmasıyla su kaçağından kurtulmuş oluyorsunuz. Bu hizmeti almak isterseniz, hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Tesisat olması gerektiği gibi yapıldığı takdirde arızanın oluşması olası bir durum olmayıp dışarıdan alınan darbe ile sorun yaşanabilmektedir. Su tesisatında kaçak oluşması bu ve benzeri durumlar ile ortaya çıkmış olması bizleri çözümden uzak yollara sevk etmemeli cihazla su kaçağını bulan tesisatçı firma ile çalışmaya itmelidir.

Haliç bölgesinde su kaçağı sorunu yaşayanlar, Haliç su kaçağı tespiti için firmamızla iletişime geçebilir. Su kaçağı tespitinde kullandığımız modern cihazlar sayesinde, ustalarımız kırmadan su kaçağı tespiti yapmaktadır. Akustik dinleme cihazlarıyla kulağın bile duyamadığı su kaçağı sesini kırma, dökme yapmadan kolayca belirleyebiliyoruz. Yapacağımız tespitte olduğu gibi, bunun onarımında da, çok küçük bir alanda çalışma yaparak sorununuzu çözmüş oluyoruz. Bu çalışmalar sırasında evinizde hasara neden olmadan, sadece tesisata yönelik işlemlerle işimizi yapıyoruz.

Ekiplerimiz sadece su kaçağında değil, tesisatınızın tüm sorunlarını çözümleyecek önerileriyle yardımcınız olacaktır. Gider hattı Borularında olan tıkanıklarda kanal açma makinesiyle, kameralı görüntüleme cihazlarıyla, su sızıntılarında akustik dinleme cihazı, dedektörler gibi modern cihazlarla tesisat sektöründe olabilecek tüm sorunlarınıza çare oluyoruz.

Benzer Gönderiler: