su kaçağı var 157 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Gürpınar kırmadan su kaçağı bulma ekibimizle su tesisatı kaçaklarını buluyoruz. Kameraylada atık su gider borusu su sızıntılarını buluyoruz. Gürpınar su kaçağı tespiti yapan tesisatçılarımız su tesisatı arızalarını gidermeye devem etmektedir. Kırmadan su kaçağı tespiti Gürpınar servisimizle su kaçağı tespitini yaparız, tıkanıklığı açarız, pimaş yıkamayıda yaparız.

Gürpınar Kırmadan Su Kaçağı Bulma Tesisat Firması

Gürpınar ilçesinde kırmadan su kaçağı tespiti hizmetini cihazlarla sunuyoruz. Su kaçağı tespiti oldukça uzmanlık isteyen bir konudur. Bildiğiniz gibi önceden bu işlem, su kaçağının olduğu yer tespit edilene kadar her tarafı kırarlardıç Buda haftalarca süren tamiratlara sebep olurdur. Hem zaman hemde para kaybına sebep olan bu durumdan memnun olmazdınız.

Gürpınar kırmadan su kaçağı bulma | Uzmanlar Tesisat

Gürpınar kırmadan su kaçağı bulma | Uzmanlar Tesisat

Güncel durumdaysa yeni cihazlarla sadece kaçağın olduğu yeri termalle buluyoruz. Akustik cihazlada  noktasal tespit yapaıyoruz. Kırmadan su kaçağı tespiti yapıp evinizde veya işyerinizde sorunu giderebilmek için bizi arayın.  Kırmadan dökmeden su kaçağı bulma Gürpınar tesisatçılarımızla, tesisatla ilgili bir çok alanda hizmeti veriyoruz.  Tıkalı gider açma, lavabo açma, pimaş yıkama ve petek temizliğiyle yine yardımınıza koşuyoruz.

Su Kaçağı Neden olur?

Malzeme ve şçilik kalitesizliği, tesisat eskimesi gibi sebeplerden su sızıntısı oluşabilmektedir.

  • Tesisatın dışarıdan aldığı darbe sonucu kırılmasına bağlı olarak su sızıntısı oluşabilir.
  • Evde tuvalet kağıtlığı veya başka bir şeyin montajını yaparken boruya zarar vermiş olabilirsiniz. Matkapla delik açmaya çalışırken boruyu delmiş olabilirsiniz.
  • Tıkanıklık olduğunda boru bağlantı yerlerinden su sızıntısı olabilir.
  • Fayans araları boşalmış ise ıslak zemin olan yerlerde özellikle su sızıntısı olabilir.

Su kaçağı sorunu yaşadığınız zaman bizi arayarak kırmadan su kaçağı tespiti ustası isteyin. Ustalarımız cihazla arızanın tam yerini bulur. Bu işlem sayesinde sadece su kaçağının olduğu bölgeye uygulama yaparız.  Böylece haftalarca sürebilecek bir tadilat işleminden kurtulmuş olursunuz. Gürpınar su kaçağı bulma servisimizle tek elden hizmet alın. İhtiyacınız olabilecek tesisat işlerinde yanınızdayız.

Benzer Gönderiler: