su kaçağı var 99 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Fatih kırmadan su kaçağı tespiti,  kırmadan kameralı sistemle su kaçağı arama ve kırmadan makineli su kaçağı tespiti ile kırma dökme olmadan arıza çözümü. Su kaçağını cihazla bulan Fatih servisi, kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yaparak sizi büyük maliyetlerden kurtarır. Fatih su kaçağı bulma firması, Fatih bölgesinde su kaçağı bulma işinde cihazlarla kaliteli kalıcı çözüm sunar. Fatih su tesisat kaçağı, tesisata zarar vermeden su kaçağı bulma yöntemi ile büyük kolaylık sağlar.

Fatih kırmadan su kaçağı tespiti | Uzmanlar Tesisat

Fatih kırmadan su kaçağı tespiti | Uzmanlar Tesisat

Fatih kırmadan su kaçağı tespiti su kaçağı servisi

Evinizde veya iş yerinizde bulunan temiz su ve ısıtma borularınız zamanla çatlayıp veya delinerek su kaçağına sebep olabilir. Bu durum herkesin başına gelebilir.  Su kaçağı bulma servisimiz bize ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda. Fatih kırmadan su sızıntı bulma için her zaman bizi arayabilir ve bizimle sorununuzu paylaşabilirsiniz. Fatih kaçak su tespiti servisi ile kameralı akustik cihazlarla kırma dökme olmadan sorun düşük maliyetlerle çözülür.

Fatih kırmadan su kaçağı tespiti  servisi ile sorununuzu çözmek için öncelikle akustik dinleme cihazımız ile su kaçağının yerini noktasal olarak tespit ediyoruz. Daha sonra tamiratını yapabilmek için küçük bir yer kırılarak tamiratını yapıyoruz. Tamiratı yapıldıktan sonra tesisata su verip kaçağın giderildiğinden emin oluyoruz. Kırılan yerin kapatılmasından sonra işimiz tamamlanmış oluyoruz. Bu işlem size zaman ve para tasarruf imkanı verir.

Kameralı Atık Su Gider Tesisatı Kaçak Bulma

Su tesisatı kaçaklarının akustik cihazla bulunduğu gibi atık su gider pimaş borularında oluşan su sızıntısının tespitinin yapılması da kameralar ile yapılır. Kamera ile atık su boru içi görüntülenerek boruda su sızıntısın olduğu yer görüntülenir. Kamera ile boru içinde kırık çatlak veya çökme olduğunda su sızıntısı olur. Su sızıntısının kaynağını ancak kamera ile görüntüleyebilmekteyiz. Kamera ile arızalı yer tespit edildikten sonra zemin altında kalan bu yer dedektörle zemin üstünden tespit yapılır.

Dedektörle kamera entegre çalıştığı için kameranın ucunun olduğu yeri dedektörle tespit etmek büyük kolaylık sağlar. Teknolojinin sunduğu bu imkanları profesyonel tesisatçı firmalardan alabilirsiniz. Fatih kırmadan su kaçağı tespiti servisi ile bu vb. tüm tesisat işleri için hizmet alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: