su kaçağı var 169 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Fatih kırmadan su kaçağı tespiti,  kırmadan kameralı sistemle su kaçağını bulup amir eder. Kırmadan makineyle su kaçağı tespiti kırma dökme olmadan, arıza çözümü pratiktir. Su kaçağını cihazla bulan Fatih servisi profesyonel cihazlar kullanır. Kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yaparak sizi büyük maliyetlerden kurtarırız. Fatih su kaçağı bulma firması, Fatih bölgesinde su kaçağı bulma işinde cihazlarla kaliteli kalıcı çözüm sunar. Fatih su tesisat kaçağı servisimizle, tesisata zarar vermeden su kaçağı bulma yöntemiyle büyük kolaylık sağlıyoruz.

Fatih kırmadan su kaçağı tespiti | Uzmanlar Tesisat

Fatih kırmadan su kaçağı tespiti | Uzmanlar Tesisat

Fatih kırmadan su kaçağı tespiti su kaçağı servisi

Evinizde veya iş yerinizde bulunan temiz su ve ısıtma borularınız zamanla çatlar veya delinir. Bu durumda su kaçağına sebep olur ki, bu durum herkesin başına gelebilir.  Su kaçağı bulma servisimiz ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdadır. Fatih kırmadan su sızıntı bulma için bizi arayabilir ve bizden yardım alabilirsiniz. Fatih kaçak su tespiti servisimiz, kameralı akustik cihazlar kullanır. Bu sayede kırma dökme olmadan sorununuzu düşük maliyetlerle çözeriz.

Fatih kırmadan su kaçağı tespiti  servisizle sorununuzu çözmek daha hızlı çözeriz.

  • Öncelikle akustik dinleme cihazımızla su kaçağının yerini noktasal olarak tespit ediyoruz.
  • Daha sonra tamiratını yapabilmek için küçük bir yer kırarak tamiratını yapıyoruz.
  • Tamiratı yaptıktan sonra tesisata su verip kaçağın giderildiğinden emin oluyoruz.
  • Kırılan yerin kapatılmasından sonra işimiz tamamlanmış oluyoruz. Bu işlem size zaman ve para tasarruf imkanı verir.

Kameralı Atık Su Gider Tesisatı Kaçak Bulma

Su tesisatı kaçaklarının akustik cihazla bulunduğu gibi atık su gideri aynı cihazla bulunamaz. Pimaş borularında oluşan su sızıntısının tespitinide kameralarla yapıyoruz. Kamerayla atık su boru içini görüntüleyerek boruda su sızıntısını görüntülüyoruz. Kamerayla boru içinde kırık çatlak veya çökme olduğunu gördüğümüz bölgede su sızıntısı olur. Pimaş su sızıntısının kaynağını, kamerayla görüntüleyebilmekteyiz. Kamerayla arızalı bölge tespitini yaptıktan sonra iş bitmiyor. Birde zemin altında kalan bu yeri dedektörle zemin üstünden tespit ediyoruz.

Dedektörle kamera entegre çalıştığı için kameranın ucunun olduğu yeri dedektörle tespit ediyoruz. Teknolojinin sunduğu bu imkanları profesyonel tesisatçı firmalardan alabilirsiniz. Fatih kırmadan su kaçağı tespiti servisi ile bu vb. tüm tesisat işleri için hizmet alabilirsiniz.

Benzer Gönderiler: