su kaçağı var 180 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Kullanıcı Oyu: 5,00 - 1 Oy)
Gönderiyi OylaLoading...

Eyüp kırmadan su kaçağı bulma su kaçağı tespiti su sızıntısı tamiri için her zaman doğru adres olmuştur. Kırmadan kameralı su kaçağı arama ve kırmadan dökmeden su arızası tespitini cihazlarla yapıyoruz. Eyüp su kaçağı tespiti servisiyle kırmadan su sızıntılarını buluyoruz. Su kaçağı bulmayı profesyonel yöntemlerle yaptığımız içinde maliyet düşük olmaktadır. Eyüp kameralı su kaçağı bulma, atık su boruları önemli bir uygulamadır. Kameralı sistem olmadan boru içi görüntüleme mümkün olmaz. Yani pis su kaçaklarını kırmadan bulmazsınız.

Eyüp Kırmadan Su Kaçağı Bulma – Su Kaçağının Nedeni?

Hemen hemen herkesin başına su kaçağı problemi farklı nedenlere dayalı gelmiştir.

Eyüp kırmadan su kaçağı bulma | Uzmanlar Tesisat

Eyüp kırmadan su kaçağı bulma | Uzmanlar Tesisat

  • Bunun en temel nedeni yapım aşamasında kaynaklanan malzeme ve işçilik hatalarıdır.
  • Su tesisatının evde çalışma yapılırken zarar görmesi ile su kaçağı oluşabilir.
  • Atık su borusu darbe aldığında kırıldığı için su sızıntısı olabilir.
  • Pimaş borularında tıkanıklık olduğunda bağlantı yerlerinden su sızdırabilir.
  • Eski demir boru tesisatlarda korozyon ve çürümeye bağlı su sızıntıları olabilir.
  • Eski plastik mavi borularda yarılma ve çatlama olduğundan su sızıntısı olabilir.

Su kaçağını bulmak eskiden oldukça zor ve uğraştırıcı bir durumdu. Şimdilerde ise su kaçağını dakikalar içinde buluyoruz. Eyüp kırmadan su kaçağı bulma servisimizle işler yolundadır. Siz çayınızı, kahvenizi içerken biz noktasal olarak su kaçağını tespit edip tamiratını yapıyoruz.

Kalorifer Kaçağı Su Kaçağı ve Su Kaçak  Tamiri

Kombiyle ısınanlar genellikle kalorifer kaçağı nedeniyle sorun yaşarlar. Kombinin arızaya geçmesi kalorifer kaçağı kaynaklı olabilir. Kalorifer kaçağı nedeniyle tesisattaki su basıncı düştüğü zaman kombide arıza verir. Kombi kaçağı kapatma konusunda bir tesisatçıdan destek almanız iyi olur. Kombi kaçağı kapatma için neler yapılacağı konusunda hiç tedirgin olmayın. Evinize zarar vermeyiz, herhangi bir yeride kırmayız. Kombi kaçağı kapatmayı ustalarımız kimyasal ilaçlı uygulamayla yapar. Kimyasal ilaçlı uygulama sayesinde kombi kaçağını kapatırız. Bu kimyasal basınca ve sıcaklığa karşı son derece dayanıklıdır. Yeni bir kimyasal uygulama yapmadıkça, sonradan bir sorun yaşamazsınız.

Kapatılan kombi kaçağı yeni bir kimyasal kullanılmadıkça tekrar sorun çıkarmaz. Kombi kaçakları basıncın düşmesine neden olduğu için ısınmanıza engel olur. Kış ortasında ustaları çağırmak zorunda kalır, mağdur olursunuz. Bu yüzden kombi kaçağı kapatma için servisimizden destek almanızı tavsiye ederiz. Etrafı kırmadan kimyasalla kaçakları kapatırız. Sürekli kombi arızaları ile uğraşmak zorunda kalmaz, tesisatta eksilen suyu tamamlamak zorunda kalmazsınız. Kimyasal kaçak olan yeri kristalleşerek borunun bir parçası oalrak kapatır.

Böylelikle kaçağı bulmak için her taraf inşaat alanına dönmüyor. Hem daha az para ödeyerek çözüme kavuşmuş oluyorsunuz. Eyüp ilçesi su kaçağı bulma servisimiz her daim su kaçağınızı tespit ve tamir için yanınızdadır.

Benzer Gönderiler: