su kaçağı var 784 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Etiler Su Kaçağı Servisi ile artık su kaçaklarında korkulan olmuyor. Profesyonel cihazlarla kırma dökme olmadan kaçak bulunup tamir ediliyor. Etiler su tesisatçı firma ile en yakın su tesisatçısına ulaşarak su tesisat kaçaklarının tespitini kırmadan yaptırın. Peki, Su Kaçağı Nedir ile başlamış olalım.

Tesisatta dolaşım halinde bulunan temiz suyun veya kullanılan atık suyun borulardan tesisat dışına sızmasıdır. Su kaçağı yapılarda büyük hasarlara yol açan  tesisat arızasıdır.

Su Kaçağının Ana Nedenleri Nelerdir?

  • Kullanıcı hatalarına bağlı su kaçağı olabilir. Tesisatta tıkanıklık olduğunda elimize aldığımız sert cisimlerle tıkanıklığı açmaya çalışırsak boruyu kırma ihtimalimiz yüksek olup bu da su kaçağına neden olur.
  • Tesisat eskitip mavi veya yeşil borulardan oluşuyor ise zamanla bu borularda çatlama, delinme olduğundan su kaçağı oluşmaktadır.
  • Tesisatı yapan usta tesisat montajı aşamasında hatalı bir işlem yapar ise su kaçağı olabilir.
  • Tesisatta kullanılan malzeme defolu olur ise su kaçağı olur.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Tesisatçının cihazla sunduğu su kaçağı bulma teknolojinin gelişmesi sonucu elektronik cihazların yardımı ile kırma dökme olmadan, tadilat gerektirici duruma mahal vermeden su kaçağı bulunmaktadır. Etiler su kaçağı bulma servisi bu anlamda sizlerin değerli vaktini almadan, sizleri gereksiz strese sokmadan, düşük maliyetli kalıcı garantili bir hizmet sunarak tesisat arızası sonlandırılmaktadır.

Etiler su kaçağı tespiti servisinin geniş çaplı, cihazlarla yapacağı çalışma sonucu sorunlu tesisat noktasal bulunacağından kısa sürede arızi durumdan kurtulabilirsiniz. Sizlere sunulan bu hizmet ile tesisat arızalarından,su kaçağından kolayca kurtulabilirsiniz. Cihazlarla yapılan su kaçağı tespitinde herhangi bir yerin kırılmasına gerek kalmaz. Çünkü su sızıntısı olan yer, noktasal olarak tespit edilmektedir. Bu cihazların kulağın bile duyamayacağı su sızıntısı sesini kolayca tespit edilmesi sayesinde gerçekleşmektedir. Bu sayede kırmaya gerek kalmadan sorununuz çözülmektedir.

Bu çalışmalar sayesinde banyonuz, mutfağınız ve tesisatınızın bulunduğu her yerde su kaçağı tespiti kolay bir şekilde yapılmaktadır. Evinizde hasar meydana gelmeden, sizin evinizde tadilata girişmenize neden olmadan su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Sadece su kaçağı tespitinde değil, tesisatınızda olan her türlü sorunda firmamızla iletişime geçebilir, gereken yardımı alabilirsiniz. Etiler su kaçağı bulma servisinin uzun yıllar sektörde verdiği hizmetleri referans alarak hizmet alma kararını verebilirsiniz.

Su kaçağı yaşam alanlarınızda sadece maddi külfete neden olmaz. Bunun dışında stres yaşamanıza ve sağlık koşullarınızın bozulmasına neden olabilir. Bu sorunun hemen fark edilmesinin zor olması nedeniyle, evinizde rutubet, nem, parkelerde, duvarlarda kabarma gibi sorunlara neden olması kaçınılmazdır.

Etiler su kaçağı Servisi, tesisatta oluşan su sızıntısını su kaçağı bulma cihazı ile kısa sürede bulup tamiratını yapar.

Benzer Gönderiler: