su kaçağı var 733 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Dairemde su kaçağı var diyorsanız, temiz su tesisat kaçağı dinleme, kamera ile su kaçağını bulma yöntemleri uygulanarak tesisat kaçağını buluruz. Su kaçağının bulunması sonrasında su kaçağı boru tamiri ile son bulur. Cihazsız, su kaçağı tespiti ile fayans altından su sızıntısı tespiti de kırmadan yapıyoruz demek çok doğru olmaz. Kırma dökme yapılmaması için mutlaka cihazla tesisat su sızıntısının yer tespiti yapılmlalıdır. Cihazsız su kaçağının yerinin bulunması gereksiz kırma dökmeyi beraberinde getirir.

Su kaçağı dairemde olduğundan, alt daireye su sızıyor bu durum komşumuza zarar vermektedir. Su kaçağı başladığında bunu hemen anlamak oldukça güçtür. Sizler bunu fark ettiğiniz zaman evinizde duvarlarda kabarma ve rutubet oluşmuştur. Evde, kötü küf kokusu hâkim olmuştur . Belki de komşularınızın evinde de aynı etkiler görülmeye başlanmıştır.

Üstelik aylık su faturanızda yükselmiştir. Buna son vermek her açıdan size fayda sağlar. Dairedeki su kaçağının neden olduğu durumdan kurtulun ki, daha fazla zarar görmeyesiniz. Dedektörle su kaçağı tespiti yapan bir tesisatçı çağırmalısınız.

Dairemde su kaçağı var ne yapacağım?

Evinize gelen ustalar dedektörle boruları tarayarak, nerede su kaçağı olduğunu rahatlıkla tespit eder. İster büyük bir yerden, isterse iğne deliği kadar yerden su kaçağı olsun, bunun tespit edilmesinde sorun yaşanmaz. Dedektörle kulakla bile duyulamayacak su sesi kolayca belirlenir. Tespit edilen küçük alandan boru onarılarak, su kaçağına son veriyoruz.

Dairemde Su Kaçağı Var | Uzmanlar Tesisat

Dairemde Su Kaçağı Var | Uzmanlar Tesisat

Dairedeki su kaçağının neden olduğu durum, aylık ödemiş olduğunuz su faturalarının giderek yükselmesine neden olur. Ardından da istenmeyen olumsuzluklarının yaşanmasına neden olur. Su kaçağında suyun damlaması bile ay sonunda hatırı sayılacak bir su kaybına neden olur. Bu yüzden böyle bir durumla karşılaştığınızda tesisat firmasıyla iletişime geçerek tesisatınızı kontrol ettirmenizde fayda vardır. Bu sayede sorunun büyümeden çözülmesini önlemiş olursunuz. Akustik dinleme cihazlarıyla tesisatınızı gözden geçiren firma su kaçağı tespitini kırmadan kolay bir şekilde yapacaktır.

Dairede su kaçağı olduğunda, cihazla noktasal tespit ve tesisat onarımını kolayca yapıyoruz. Tesisatınızı sağlıklı bir şekilde kullanmak istiyorsanız bu konularda biraz hassas davranmalısınız. Evinizdeki kötü kokuları önemsemeli, su faturalarınızı takip etmeli, komşularınızın yakınmalarını dikkate almalısınız.

Bünyemizde çalışan sertifikalı ustalar ile su kaçak tespit cihazlarımız ile su kaçağı sorununu daha hızlı çözüm sunmaktayız. Daire ki su kaçak tespiti sadece tecrübeli  usta, servis çalışanı ile sağlanması mümkün olmaz. Ustanın ayrılmaz ve bir bütünün parçası olan, su kaçağı bulma cihazı ve pimaş boru içi görüntüleme kamerası ile tespit yapıyoruz. Sektördeki tecrübemiz ve deneyimimiz ile bu ekipmanların tamamına sahip olduğumuzu belirtmek isterim. Sertifikalı usta iç tesisat  eğitimleri aldıktan sonra, sahada pratik uygulamaya geçer.

Tesisatçı Ustaların Tecrübesi

Uzmanlar Tesisat olarak bünyemizde sürekli çalışan ustalarımız sertifikalıdır. Periyodik olarak yetki belgelerini belli eğitimlerden geçerek yenilemektedir. Bilgi anlamında dairede su kaçağı bulma, su sızıntısı tespiti vb. konularda donanım sahibi olan bu ustalara profesyoneldir. Yeni ustaların sahada deneyim sahibi olması için elinden geleni de yapmaktadır. Tecrübeli olan bu ustalar tecrübeleri ile sorunlara yerinde ,pratik çözümler uygulayabilmektedir.

Uzmanlar Tesisat olarak yılların verdiği tecrübe ve kurumsal çalışma prensiplerimizle ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Su tesisatında oluşabilecek su kaçaklarına, tıkanıklıklara vb. arızalara çözümü cihazlarla kırmadan sunuyoruz. Uzmanlar tesisat bünyesindeki sertifikalı tesisatçılar ile  su kaçağı bulma su kaçağı tespiti sorununa hızlı çözüm sunmaktadır. Dairemde su kaçağı var diye dert etmeyin, su kaçağını cihazla pratik uygulama ile çözüyoruz. Setifikalı ustalarımız ile faaliyet alanımız olan, iç tesisat, bakım alanında kaliteli hizmet vermenin keyfini yaşamaktayız. Sertifikalı usta; ısıtma tesisatının kurumunu, çalışma şeklini ve ortaya çıkabilecek sorunların çözümünün nasıl olduğunu iyi bilmektedir. Sertifikalı usta ısıtma sisteminin nasıl tasarruflu kullanılacağını, enerji verimliliğini iyi bilmektedir.

Benzer Gönderiler: