su kaçağı var 427 kez görüntülendi

Su kaçağı dairemde olduğundan,alt daireye su sızıyor.

Su kaçağı başladığında bunu hemen anlamak oldukça güçtür. Sizler bunu fark ettiğiniz zaman evinizde duvarlarda kabarma olmuş , rutubet oluşmuş, evde kötü küf kokusu hâkim olmuştur bile. Belki de komşularınızın evinde de aynı etkiler görülmeye başlanmıştır. Üstelik aylık su faturanızda yükselmiştir. Buna son vermek sizin göreviniz. Dairedeki su kaçağının neden olduğu suyun sebep olduğu durumdan ,daha fazla zarar görmeden, dedektörle su kaçağı tespiti yapan bir tesisatçı çağırmalısınız.

Evinize gelen ustalar dedektörle boruları tarayarak, nerede su kaçağı olduğunu rahatlıkla tespit eder. İster büyük bir yerden, isterse iğne deliği kadar yerden su kaçağı olsun, bunun tespit edilmesinde sorun yaşanmaz. Dedektörle kulakla bile duyulamayacak su sesi kolayca belirlenir. Tespit edilen küçük alandan boru onarılarak, su kaçağına son verilir.

Dairedeki su kaçağının neden olduğu durum,aylık ödemiş olduğunuz su faturalarının giderek yükselmesi ve istenmeyen olumsuzluklarının yaşanmasına neden olacaktır. Su kaçağında suyun damlaması bile ay sonunda hatırı sayılacak bir su kaybına neden olur. Bu yüzden böyle bir durumla karşılaştığınızda tesisat firmasıyla iletişime geçerek tesisatınızı kontrol ettirmenizde fayda vardır. Bu sayede sorunun büyümeden çözülmesini önlemiş olursunuz. Akustik dinleme cihazlarıyla tesisatınızı gözden geçiren firma su kaçağı tespitini kırmadan kolay bir şekilde yapacaktır.

Dairede su kaçağı olduğunda,cihazla noktasal yapılacak tespit ve   onarımını da kolayca gerçekleştirecektir. Tesisatınızı sağlıklı bir şekilde kullanmak istiyorsanız bu konularda biraz hassas davranmalısınız. Evinizdeki kötü kokuları önemsemeli, su faturalarınızı takip etmeli, komşularınızın yakınmalarını dikkate almalısınız.

Dairemde su kaçağı var diyorsanız uzmanlar tesisatı arayın.

Dairemde su kaçağı var-1

Bünyemizde çalışan sertifikalı ustalar ile su kaçak tespit cihazlarımız ile su kaçağı sorununu daha hızlı çözüm sunmaktayız.Daire ki su kaçak tespiti sadece tecrübeli  usta,servis çalışanı ile sağlanması mümkün olmayıp,ayrılmaz bir bütünün parçası olan su kaçağı bulma cihazı ve pimaş boru içi görüntüleme kamerası mutlaka olmalıdır.Sektördeki tecrübemiz ve deneyimimiz ile bu ekipmanların tamamına sahip olduğumuzu belirtmek isterim. Sertifikalı usta iç tesisat veya servis hatları kapsamında düzenlenen eğitimleri aldıktan sonra,yeterlilik sınavlarında gerekli performansı gösterdiğinde sertifikayı almaya hak kazanır.Sertifikalı usta ;nitelikli ve bu işi yapabilir ehliyetine sahip ustadır.

Setifikalı ustalarımız ile faaliyet alanımız olan,iç tesisat,bakım alanında kaliteli hizmet vermenin keyfini yaşamaktayız.Sertifikalı usta;ısıtma tesisatının kurumunu,çalışma şeklini ve ortaya çıkabilecek sorunların çözümünün nasıl olduğunu iyi bilmektedir.Sertifikalı usta ısıtma sisteminin nasıl tasarruflu kullanılacağını, enerji verimliliğini iyi bilmektedir.

Dairemde Su Kaçağı Var diye  dert etmeyin bizi arayın

Dairemde su kaçağı var-2

Uzmanlar Tesisat olarak bünyemizde sürekli çalışan ustalarımız sertifikalı olup; periyodik olarak yetki belgelerini belli eğitimlerden geçerek yenilemektedir.Bilgi anlamında dairede su kaçağı bulma,su sızıntısı tespiti vb. konularda donanım sahibi olan bu ustalar, yeni ustaların sahada deneyim sahibi olması için elinden geleni de yapmaktadır.Tecrübeli olan bu ustalar tecrübeleri ile sorunlara yerinde ,pratik çözümler uygulayabilmektedir.

Uzmanlar Tesisat olarak yılların verdiği tecrübe ve kurumsal çalışma prensiplerimizle ile sizlerin hizmetinizdeyiz.Su tesisatında oluşabilecek su kaçaklarına,tıkanıklıklara vb. arızalara çözümü cihazlarla kırmadan sunuyoruz.Uzmanlar tesisat bünyesindeki sertifikalı tesisatçılar ile  su kaçağı bulma su kaçağı tespiti sorununa hızlı çözüm sunmaktadır.Dairemde su kaçağı var diye dert etmeyin,su kaçağını cihazla pratik uygulama ile çözüyoruz.