su kaçağı var 782 kez görüntülendi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Gönderiyi OylaLoading...

Cihazla su kaçak bulma işi termal kameralı su kaçağı tespiti, dinleme cihazı ile su kaçağı bulma işi profesyonel makineleri gerekli kılar. Bulunamayan su kaçağı, teknolojik su kaçağı bulma cihazları ile noktasal bulunur. İstanbul su kaçağı bulma ustaları kırma dökme olmadan atık su ve temiz su kaçaklarını bulur.

Cihazla su kaçak bulma

Gider hattında oluşan pis su tesisatı kaçağını ,su kaçağı  bulma cihazımız ile kırmadan tespit ediyoruz. Cihazla su tesisatı kaçağı bulma hizmeti sayesinde, evinizde her zaman karşılaşabileceğiniz su kaçağından kolayca kurtulabilirsiniz. Su kaçağı bekletilmeden tespit edilmesi ve su kaçağı oluşan borunun onarılması gereken önemli bir tesisat sorunudur. Siz ihmal ettiğiniz sürece su kaçağı evinize zarar vermeye devam edecektir. Duvarlarınızın kabarmasına neden olacak, ardından küflenmeyi getirecektir.

Bunlara engel olmak için, cihazla su tesisatı kaçak tespiti yapan bir tesisatçınız olsun. Siz ihtiyaç duyduğunuzda hemen ekiplerini size yardımcı olmaya yönlendirmelidir. Su kaçağını kırmadan bulacak bir çalışma yöntemi olmalıdır. Böyle bir tesisatçınız varsa, su kaçağı sizin gözünüzü korkutmasın. Arayın ustalar dedektörle su kaçağı bulma hizmeti versinler. Evinizdeki fayansları kırmasınlar.

Cihazla su kaçak bulma | Uzmanlar Tesisat

Cihazla su kaçak bulma | Uzmanlar Tesisat

Kaçak su tespitinde daha önce cihazla yapılan bir işleme şahit olanlar bu sorunu yaşamaktan korkmazlar. Çünkü bilirler ki su kaçağı sorunları çözülürken evlerinde herhangi bir zarar oluşmayacaktır. Böyle bilinçli kişiler tesisat firmalarını özenle seçerler. Çünkü, hala daha eski yöntemleri kullanarak cihaz kullanmadan ,su tesisatı kaçak  tespiti yapan tesisatçılar bulunmaktadır. Bu yüzden sizlerde tesisatçınızı seçerken özenli davranmalısınız. Size yeni yöntemlerin konforunu yaşatacak evinizde zarara sebep olmayacak çözümleri sunan tesisatçılarla çalışmalısınız.

Cihazla su tesisatı kaçak sorununuzu kolayca çözecek kırma işlemi yapmayacak tesisatçılar her zaman tercihiniz olmalıdır. Evinizde su kaçağı sorunu varsa, bunun acilen tespit edilmesi gerekir. Su kaçağı tesisatta sıkça rastlanan ve farklı sebeplerden oluşan bir sorundur. Yeni yöntemler son derece konforlu bir şekilde cihazla su tesisatı kaçağını tespit etmeye yardımcı olmaktadır. Akustik dinleme cihazları, dedektör kulağınızla bile duyamayacağınız su sesini bulur. Kaçağın hangi alanda, hatta hangi noktada olduğunu belirler.

 Bu cihazların deneyimli ustalarca kullanılması gerekir. Çünkü kullanımını bilmeyen kişiler hatalı tespitler yapabilir. Bu nedenle tesisat firmanızı seçerken dikkatli olmalısınız. Sizi bu sorundan kurtaracak doğru firmayla iletişime geçmelisiniz.

Cihaz ile pis su tesisatı kaçak tespiti 

Pis sudaki kaçakları bulmadaki en büyük yardımcımız kameralı cihazlarımızdır. Öncelikle ustamız evinize geldiğinde kaçağın hangi pimaşlarda olabilir üzerine alan daraltır. Bu da bu işte ustamızın sahip olduğu tecrübe sayesinde mümkün olmaktadır. Sonuç olarak gider hattı da geniş bir hattır. Özellikle kamera salınımı yapıldığından tespit açısından kameranın salınacağı yerin de önemi yüksektir. Ustamız alanı daralttıktan sonra, kamerayı sırasıyla en çok şüphe duyduğu yerden başlayarak salar. Kamerayla görüntüleme imkanı olduğu için görüntülere bakarak  pis su tesisatı kaçağını tespit etmeye çalışır.

Pis suda temiz suya göre fark vardır. Her kaçak tam noktasal olarak tespit edilemez. Bunun sebebi ise kamera görüntülerinden anlaşılamayan kaçaklar vardır. Bu durumda ise ustamızın tecrübesi devreye girer ve ustamız kaçağın bölgesini tespit eder. Daha sonra kaçağın olduğu bölgeyi kırar ve tamiratını isteğinize bağlı olarak yapar.

Gider hattında oluşan kaçak su olması en rahatsız edici kaçak türlerindendir. Pis su gider hattında oluşan kaçak tıkanıklık sebebi ile de meydana geliyor olabilir. Ancak bu durumda tıkanıklık arttığı takdirde gider hatlarından geri gelecek buda rahatsızlığın en son noktası olacaktır. Su kaçağı sorunu ile karşılaştığınızda zaman kaybetmeden kaçak su tespitini cihaz ile yaptırınız.

Benzer Gönderiler: